מספר שאלות למבינים באודיו. (הוספתי תמונות) - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות למבינים באודיו. (הוספתי תמונות)

Henz16

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רחוב הבנאי 19.

אני מקווה רק שאני לא יסתבך יותר מדי בחולון.

ועל הדרך מקווה שזה לא יעלה יותר מדי.

בהצלחה לי.

אני אתקשר עליו יום ראשון לשאול קודם את העלות המשוערת.

שאלה אחרונה (אני מקווה): אחרי שאני מתקן (או משחזר) את האלמנט, יש צורך להוסיף סאב?

(בנחה שאני מאד אוהבים לשמוע עם באסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה. אגב, דבר שם או עם משה או עם לוי. סביר להניח שמשה הוא זה שיעשה לך תיקון (והוא יודע את העבודה, אז אל דאגה), אבל אם לוי יהיה במקום אז כנראה שהוא זה שידבר איתך. במידה ואתה מדבר ישירות על לוי, תגיד לו שאנטולי המליץ לך לגשת אליו, יכול להיות שזה יוריד לך כמה שקלים מהמחיר (תלוי על איזה סכום יהיה מדובר).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סאב שאני יכול להמליץ עליו, אבל הוא לא באותה הליגה של התקציב שאתה רוצה להקציב לעניין.

לדעתי לפני שאתה חושב יותר מדיי, לך לחנות כמו מחסני חשמל ותשמע את הסאבים השטוטיים האלה של ווסטרה ושאר ירקות. לך תדע, אולי אחד כזה יספק אותך (בינינו, לרוב המוחלט של האנשים שרק רוצים בומים זה מספיק). אם זה יספיק לך, תקנה משומש כזה בכמה גרושים וסגור עניין. במידה וזה יישמע לך לא טוב אז נמשיך משם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש סאבופר ביד 2 מחברות מובילות , ואל תקנה זבל מחברות מדבקה .

ד"א בתור אוהד טראנס לא כל מי שמחפש בומים יסתפק בסאב מעפן .

אנחנו רוצים באס הדוק מפורט ושיורד מספיק נמוך ,

אם הבאס מרוח ומגעיל אז זה הורס את כל האפקט .

ד"א טראנס מהנה הוא גם במיד , וגם בהיי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו, יש הרבה בולשיט בעניין. אני הלכתי והשקעתי הרבה כסף בסאב איכותי (15" של טאנוי). הרבה אנשים ששמעו אותו אצלי התלהבו מאוד. מצד שני, אנשים שלא מבינים גדולים באיכות אמרו לי שלדעתם הסאב של פירלס או מה שזה לא יהיה שיש בשקם אלקטריק נשמע טוב יותר. לכן לא צריך לחפש כלום ביד שנייה, צריך קודם כל ללכת ולשמוע. במידה וזה יספיק לו (וסביר להניח שכן, כי זה המצב ברוב המקרים לצערנו) אין סיבה להוציא יותר מדיי כסף. סאב כזה משומש עולה מאות בודדות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי בכמה חנויות, הבעיה שאין ממש מבחר לסאב לבד,

ב-2 שחניות שכן מכרו סאב לבד,

היה 2, (בשניהם אותם דגמים)

אחד של "luxman" (זה http://zap.co.il/model.asp?model_id=33377 )

שדווקא נשמע לא רע. אך, בתקציב הזה (900 ש"ח)

אין מוצר שהוא לא מדבקה?

בהתחשב שזה הסאב השני שהיה שם (שהיתי יכול להשוואת בניהם)

הוא היה ממש גרוע. זה:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=129679

יש המלצות?

נ.ב ראיתי עכשיו באתר של יד2 מישהו מאשקלון שמוכר סאב של פיוניר 600W, שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מחסני חשמל באיזור? אמור להיות להם הדגם הזול של ווסטרה שרוב האנשים שלא מבינים הרבה בסאבים מתלהבים ממנו. לדעתי כדאי לנסות לשמוע עוד דבר או שניים ואז לחפש אותו ביד 2.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...