מספר שאלות למבינים באודיו. (הוספתי תמונות) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות למבינים באודיו. (הוספתי תמונות)

Henz16

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר בקלות לשרשר, לסאב נורמאלי יש כניסת high-level שמקבלת את היציאות המוגברות של המגבר שלך, וקרוס פנימי בורר את התדרים שצריך. את כל השאר הוא מוציא החוצה, ולשם אתה משרשר את הרמקולים שלך.

אפשרות אחרת היא בעזרת יציאת pre-out במידה ויש. במידה ואין, אני מניח שיש יציאות להקלטה לטייפ, שם אפשר לחבר גם כן אבל בחיבור הטייפ בדר"כ אין שליטה על הווליום.לכל כרטיס קול 5.1 יש יציאה לסאב ייעודי. לא צריך שהכרטיס ידחוף אותו, לסאב יש מגבר פנימי. אין דבר כזה יציאה לסאב של רמקולים למחשב, זה יציאה לסאב נורמאלי. החרא זה שנקרא סאב-וופר ברמקולים של מחשב הוא לא סאב-וופר בכלל, הוא גם מקבל את כל התדרים הנמוכים של כל הרמקולים על ידי קרוס פנימי.

אגב, שלא תבין את הדברים לא נכון. אתה לא היחיד שרשם את זה פה, ציטטתי אותך רק כי זה היה נוח כי זה קצר יותר.

משמעותי ועוד איך. לכל עם וופר (גם אם הוא לא יורד מתחת ל-80 הרץ) הקרבה לקיר תיתן בוסט לעוצמה בעיקר בבאס.

Anatoli,

צודק, יש לי ATP3 מחוברים ומשום שכבר לא נגעתי בכל האיזור שנים שכחתי שהם מחוברים ביחד עם הרמקולים לכניסה אחת.

על הדרך הזאת לשרשר לא שמעתי אף פעם. אני אישית פתחתי נושא בזמנו ב hometheater וכולם פה אחד אמרו לי שאי אפשר לחבר סאב למגברים האלו.

בכל הסקירות דווקא ממליצים להרחיק את הרמקולים מהקיר, לא?

הסקירות יכולות לכתוב מה שהן רוצות. אתה צריך להחליט מה אתה יותר אוהב.

תנסה את שני המצבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אנשים שלא מבינים כלום פולטים כאלה שטויות :s07:

אל תגיבו וזהו......

למה התכוונת כ''כ ? אם לזה שאני לא מבין, אתה צודק, וקודם כל אני רק המלצתי לו לחבר סאב אז על תגיד שאני מדבר שטויות , אני אומר פה את דעתי וזהו ולדעתי צריך לחבר סאב , מה חרטטתי איך לחבר ומה לחבר ? לא. אמרתי לו שאם יוסיף סאב הוא יהנה, ובצדק אז אל תתחיל לחרטט על כל בנאדם שמוסיף תגובה,נמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת חשבתי שהכרטיסי קול קצת יותר פרימטביים ואין להם חיבור לסאב.

כמו שאמרתי ב ATP3 הסאב הוא כבר "build in" עם הכניסה לרמקולים של הכרטיס קול, והכניסה לסאב ייעודי נשארת פנויה.

בכל זאת, גם עם חיבור של סאב אקטיבי אני בספק רב שהסאב יזוז בצורה נורמאלית.

כי הרי לפי מה שאתם אומרים (תקנו אותי אם לא הבנתי נכון) שאם אני אחבר את המגבר ק"ב שלי לסאב ואת הכרטיס קול שלי, שניהם ידחפו את הסאב בצורה זהה.

בנוגע לחיבור סאב לרסיבר, אני עדיין חושב שזה לא אפשרי ותאמת גם לא כל כך הבנתי איך לפי ההסבר שלכם.

כמובן שהכל זה במידה ואין pre out ברסיבר הרי אם יש פתרנו את הבעיה (לי אישית אין).

אנטולי,

זה שהסאב וופר של המחשב הוא צעצוע אני מודע לזה. יותר מזה הוא בכלל לא נותן באסים - הוא יותר מתפקד כמיד וופר מאשר וופר שנותן את התדרים הנמוכים ביותר.

אפשר בקלות לשרשר, לסאב נורמאלי יש כניסת high-level שמקבלת את היציאות המוגברות של המגבר שלך, וקרוס פנימי בורר את התדרים שצריך. את כל השאר הוא מוציא החוצה, ולשם אתה משרשר את הרמקולים שלך.

Anatoli.

לשרשר את הרמקולים? אתה מתכוון לסאב?

כפי שאמרתי פעם ראשונה, אף פעם לא שמעתי על זה.. צריך לבדוק את הנושא.

אמרתי לו שאם יוסיף סאב הוא יהנה, ובצדק אז אל תתחיל לחרטט על כל בנאדם שמוסיף תגובה,נמאס.

אם אתה רוצה להיות נאמן למקור, סטריאו אמיתי שומעים בלי סאב. אם אתה רוצה להנות כמו שאומרים אז יש אפשרות לחבר סאב ויכול להיות שתהנה מזה.

זה שהבחור יהנה מזה זה לא בטוח כלל וכלל. יכול להיות שכן, יכול להיות שלא... עדיף לנסות ואז להחליט וכמובן לצאת מנקודת הנחה "שככה יותר טוב".

סך הכל כל הנושא הזה סובייקטיבי ומה שטוב לך לא טוב לאחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, גם עם חיבור של סאב אקטיבי אני בספק רב שהסאב יזוז בצורה נורמאלית.

כי הרי לפי מה שאתם אומרים (תקנו אותי אם לא הבנתי נכון) שאם אני אחבר את המגבר ק"ב שלי לסאב ואת הכרטיס קול שלי, שניהם ידחפו את הסאב בצורה זהה.

הם לא "דוחפים" את הסאב, שניהם מעבירים לסאב אות אודיו ברמת Line -- בעוצמה פחות או יותר זהה(ההבדל המינורי מתבטא אך ורק בווליום של האות). המגבר הפנימי בסאב אחראי על "דחיפת" האלמנט בסופו של דבר.

בנוגע לחיבור סאב לרסיבר, אני עדיין חושב שזה לא אפשרי ותאמת גם לא כל כך הבנתי איך לפי ההסבר שלכם.

כמובן שהכל זה במידה ואין pre out ברסיבר הרי אם יש פתרנו את הבעיה (לי אישית אין).

נתתי לינק, היה קשה להסתכל?

בוא ננסה שוב, כנס למדריך למשתמש של אותו סאב שהבאתי כדוגמא מוקדם יותר בת'רד, ותקרא את עמוד 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קיצר מה שאתה אומר זה שהכרטיס קול שלי יתן את אותה תוצאה כמו המגבר..

מחר אני אבדוק את זה.

לא הסתכלתי תאמת.

בדקתי את הסאב שלי וראיתי שאין לו יציאות כאלה משום מה..

בכל מקרה ראיתי והבנתי.

סתם שאלה, בחיבור לרמקולים דרך הסאב, עד כמה הוא ישפיע על הצליל מאשר שהחיבור הוא ישיר מהרסיבר עם הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לנסות ולבדוק. זה תלוי בסאב. אצלי בטאנוי יש כאלה חיבורים (אבל זה לא פייר, בכל זאת סאב שעלה הרבה מעל לממוצע),אך לצערי לא יצא לי לבדוק את זה (יש לי יציאות וכניסות מתאימות בציוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...