Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

מישהו יכול לסמן לי את כול הבתים הרגילים שקונים,לא את המליבו ואת הפורונו,פשוט את הרגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו בישביל האפצ'י צריך לאסוף 100 חבילות לסיים את ה RamePage (או ומשהו כזה??)

ועוד??.

או שרק צריך שהקרדיט יופי והוא כבר הופיע לי.

אתה צריך לראות ת'כרדיט, אחר כך להשיג בגדי שוטר כמו שאמרו כאן לפני 2-3 עמודים ולהכנס לאפאצ'י שבבסיס.

אני גמרתי ת'משחק היום. המשימה האחרונה ממש מאכזבת! למה יוצרי המשחק לא חשבו על הדברים הגאוני של

האפשרות ללכת ולירות באותו זמן?!?!

זה הורס לגמרי את המשחק כמשחק פעולה ומשאיר את אפשרות ההתחמקות מיריות כאפסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל נגיד אם המשחק הזה היה MOHAA במקום לעמוד במקום ולירות היית לוקח את הM16 והולך ימינה שמאלה תוך כדי יריה, התכופפות, זחילה ודברים בסגנון. כאן המקסימום שניתן לעשות זה לירות, לחכות שנייה עד שהוא יוציא את המסמרים מהנעליים ולעמוד מאחורי קיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה קטנה(גדולה),אחרי שאני סיימתי את משימת

COP LAND(אצל הV) ועכשיו אין לי יותר משימות בV ואני יודע שצריכות להיות עוד משימות,

מישהו מכיר את הבעיה זאת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה קטנה(גדולה),אחרי שאני סיימתי את משימת

COP LAND(אצל הV) ועכשיו אין לי יותר משימות בV ואני יודע שצריכות להיות עוד משימות,

מישהו מכיר את הבעיה זאת???

תקנה את מועדון חשפנות תעבור שם את המשימה אחרי זה יצלצל לך הטלפון ואז תהיה לך משימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למועדון חשפנות

אני ראיתי את הכתוביות בלי לעשות את ה"משימה" המפגרת של המועדון חשפנות. רק אחרי זה אמרו לי מה צריך לעשות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר אפשרי

אני לא מצליח להמריא עם המטוסי RC... אני כל הזמן חוזר לקרקע אחרי שניה שאני באוויר ומקפץ למעלה ולמטה... יש לי בעיה מוטורית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר אפשרי

אני לא מצליח להמריא עם המטוסי RC... אני כל הזמן חוזר לקרקע אחרי שניה שאני באוויר ומקפץ למעלה ולמטה... יש לי בעיה מוטורית?

קח תנופה של מס' מטרים מכובדים בהם אתה רק נוסע כמה שיותר מהר. אחר כך תלחץ חזק על תעופה למעלה עד שתגיע לגובה ואז רק תלחץ לחיצות קלילות על עלייה בשביל לשמור על הגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...