Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

עזוב את האופנוע

מה שאתה צריך זה לירות לכל הכיוונים ולעשות כמה שיותר נזק

ברגע שיהיה לך משהו 6 כוכבים בערך ה-chaosmeter (מדד לכאוס כלומר הרס שעשית) אתה תעבור את המשימה (אם תצליח לצאת בחיים עם 6 כוכבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף סיימתי את המשחק ויש לי את האפאצ'י....

עכשיו השאלה שלי היא איך מכוונים לאן יורים?? כי כשאני יורה אני לא פוגע בכלום.... :-\

תודה מראש לכל העוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טילים יורים עם num0

את הטילים קשה לכוון, הם תמיד יורים קדימה ככה שבשביל לראות על מכוניות או משהו כזה אתה צריך להוריד את החלק הקדמי של המסוק

מכונת יריה יורים עם רווח

המכונת יריה מתכוונת לבד ככה שלא ממש צריך להתאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שמישהו פה רשם שבמשימות של הדיסקוטק על יד החוף מאליבו, המשימה האחרונה היא להרוג את האיש שצועק על טומי בהתחלה, אבל משום מה המישמה האחרונה שלי בדיסקוטק הייתה לשדוד בנק וזהו אחרי זה סיימתי. ועכשיו אין לי אף משימה לעשות סיימתי ממש הכל קניתי את כל מה שיש חרשתי את כל המפה ואין עוד דברים לקנות, מישהו יכול לעזור לי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה הכי פשוטה בעיר :> עם טריק כמובן

יש מול החנות אופנועים חלון ראווה עם אופנוע כביש בפנים, מבעוד מועד שברו את החלון ותזיזו משם את האופנוע, שמתחילה המשימה וכאשר אתם חמושים מכף רגל ועד ראש פשוט תעמדו בפנים בקצה ותתחילו לזרוע הרס ואף אחד לא יכול לפגוע בכם, תשתדלו להרוס כמה שיותר מכוניות משטרה ושוטרים , ישנם שוטרים שבאים קבוע מהצד השמאלי משום מקום בסריות , פשוט לא מפסיקים לירות לכיוון ומסיימים את המשימה בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שמישהו פה רשם שבמשימות של הדיסקוטק על יד החוף מאליבו, המשימה האחרונה היא להרוג את האיש שצועק על טומי בהתחלה, אבל משום מה המישמה האחרונה שלי בדיסקוטק הייתה לשדוד בנק וזהו אחרי זה סיימתי. ועכשיו אין לי אף משימה לעשות סיימתי ממש הכל קניתי את כל מה שיש חרשתי את כל המפה ואין עוד דברים לקנות, מישהו יכול לעזור לי??

מישהו בבקשה יכול לעזור? אני תקוע עם זה ואני לא יכול להמשיך לשחק...... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו בבקשה יכול לעזור? אני תקוע עם זה ואני לא יכול להמשיך לשחק...... :(

לך הרבה עמדים אחורה ותחפס תמונה של המפה שאני שמתי, שם תראה מה לא קנית עדיין.

תגידו מתי מופיע האפצ'י?

אחרי איסה משימה?

איסה = איזה

אחרי שתראה את ה-credits

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה משימות של פיצה?

אני נוסע ועומד ליד האיש שרוצה ת'פיצה אבל הוא לא לוקח??

ניסיתי הכול...!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...