Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול להגיד לי איך מרימים גלגל באופנועים??

וחוץ מזה אני אודה למי שיספר לי על כל מיני דברים מגניבים במשחק (מכוניות,אופנועים,משימות וכו')

תודה

:)ANAS-NANAS :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי באיזה פורמט של המשחק עובד?

ניתן לעשות את ע"י

Options --> Audio Setup

ושם זה כבר יהיה רשום.

יש לי בעיות בסאונד לכן אני צריך את עזרתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה (ספוילר אפשרי, וכן, אני יודע שלא התקדמתי מי-יודע-מה... בקושי יש לי זמן לעשות משימה אחת ליום..):

במשימה הרביעית (?) עם הטלפון הציבורי, שבה אני צריך להרוג מישהו בשדה התעופה ולברוח עם התיק שלו... יורים לי במכונית מילוט צרורות ומפוצצים לי אותה תוך שניות... לא הצלחתי אפילו לצאת משטח שדה התעופה... ניסיתי עם מכונית מהירה ביותר, עם המכונית המשוריינת של המשטרה (SWAT) ועם כל מיני מכוניות מפלצתיות אחרות שחשבתי שיכולות לספוג יותר מכות ויריות... No go. איך אתם עשיתם את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SpiritKnight: מאחורי כל פיצריה יש קטנוע שקוראים לו PIZZA BOY

Moooshe: אלי באו רק שתי ניידות, כמו שאתה מתאר את זה יש לך 6 כוכבים וכל הצבא בא אליך, זאת לא משימה קשה בסך הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה (ספוילר אפשרי, וכן, אני יודע שלא התקדמתי מי-יודע-מה... בקושי יש לי זמן לעשות משימה אחת ליום..):

במשימה הרביעית (?) עם הטלפון הציבורי, שבה אני צריך להרוג מישהו בשדה התעופה ולברוח עם התיק שלו... יורים לי במכונית מילוט צרורות ומפוצצים לי אותה תוך שניות... לא הצלחתי אפילו לצאת משטח שדה התעופה... ניסיתי עם מכונית מהירה ביותר, עם המכונית המשוריינת של המשטרה (SWAT) ועם כל מיני מכוניות מפלצתיות אחרות שחשבתי שיכולות לספוג יותר מכות ויריות... No go. איך אתם עשיתם את זה?

המסוק עושה את המשימה הזאת לקלילה מאוד :D

כמה "גלידות" צריך למכור בשביל לקבל את ההכנסה היומית מהגלידרייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...