מזמיון יום ראשון מחשב וגרמתם לי להתלבטות-E8400 או Q9300? מחשב למשחקים. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמיון יום ראשון מחשב וגרמתם לי להתלבטות-E8400 או Q9300? מחשב למשחקים.

dolev16

Recommended Posts

משהו קטן שאנשים לא דיברו פה עליו לגבי Q6600 ומן הראוי שתידע.

מעבד זה הוא למעשה ארבע ליבות לא "אמיתי", כלומר זה למעשה מעבד שמורכב פיזית משני כפולי ליבות - "לקחו" שני C2D וחיברו יחדיו..

עצם זה שהוא עשוי ככה מונעת מאיתנו לדעת בוודאות איך הוא יתפקד בתוכנות/משחקים שיהיו בנויים כדי לנצל ארבע ליבות, אפשר רק לשער אבל אין וודאות..

קשה לדעת איך חלוקת העבודה תתבצע ויותר מכך - האם התוכנות/משחקים יוכלו לנצל כל אחת מארבע ליבותיו בצורה מלאה..

אל תיקח החלטות קשה כל כך, זהו סך הכל מחשב - בין אם תיקח את Q או E שניהם מצוינים ויספקו אותך מעל ומעבר.

לקבל החלטה אפילו שאולי היא אינה האולטימטיבית טוב יותר מאשר לא לקבל החלטה כלל.

סופ"ש טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משהו קטן שאנשים לא דיברו פה עליו לגבי Q6600 ומן הראוי שתידע.

מעבד זה הוא למעשה ארבע ליבות לא "אמיתי", כלומר זה למעשה מעבד שמורכב פיזית משני מעבדים כפולי ליבות - "לקחו" שני C2D וחיברו יחדיו..

עצם זה שהוא עשוי ככה מונעת מאיתנו לדעת בוודאות איך הוא יתפקד בתוכנות/משחקים שיהיו בנויים כדי לנצל ארבע ליבות, אפשר רק לשער אבל אין וודאות..

קשה לדעת איך חלוקת העבודה תתבצע ויותר מכך - האם התוכנות/משחקים יוכלו לנצל כל אחת מארבע ליבותיו בצורה מלאה..

עוד פעם השטות שזה ארבע ליבות לא "אמיתי", יש תוכנות שמעבד מרובע משפר ביצועים ב-60-70 אחוז ! , יותר טוב מזה זה כמעט בלתי אפשרי להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIPA, אתה טועה ומטעה..

כל ההנחות הללו שיהיו תוכנות ויהיו משחקים ויהיו ויהיו ויהיו חסרות בסיס מוצק..

תאורטית אתה צודק אבל מעשית הפלא ופלא מרובעי ליבות לא נותנים "סופר" ביצועים כפי שאתה מתאר. נכון שיש שיפורים ונכון שהם מהירים יותר אבל סה"כ זה לא כמו שאתה מתאר.

לגבי Q6600, מה שטענתי אינו שטות כלל וכלל, המעבד הנ"ל אינו מעבד ארבע ליבות אותנטי.

זה נכון שהוא יתפקד בצורה מיטבית יותר ביישומי ם התומכים בריבוי ליבות אך לא אתה ולא אני לא יכולים לדעת באיזה צורה זה יבוא לידי ביטוי.

אני אשמח לראות מבחן שבו Q6600 השיג תוצאות ב 60 - 70 אחוזים טוב יותר..

לפותח הת'רד, אם אתה מחליט ללכת על ארבע ליבות אז תבחר בדגמים החדשים יותר קרי Q9300..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אווו סוף סוף אחד שמביןן אותי!!

חח זה באמת יאוש כי אתם לא מסכימים פה על כלום לכול אחד דעה אחרת אתה לא יודע למי להאמין.. חח השיטה שלי מלבד לקרוא את הנתונים שכול אחד מביא היא לא גם לבדוק אם הוא משתמש וותיק או מתחיל אני סומך על הוותיקים יותר חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תכלס...בואנה הבאת לי רעיון חדש... למה היית צריך להציע את זההה? :kopfpatsch:

חחח :lol:

אני כבר שקלתי את ההצעה הזאת.

החלטתי לקנות מחשב ולא קונסולה.

למה? כי מחשב הוא לא רק מכונת משחקים, הוא מיועד גם לעבודות, עריכה, .

בנוסף לכך, כל משחק מקורי לPS3 לדוגמא, יעלה 400 ש"ח, לכן זה כבר הופך לסכום מחשב.

אם תנסה להריץ את המשחקים ב"שיטה אחרת" המכשיר יכול לההרס (מה שקרה לי)

תשאר עם רעיון המחשב, מחשב (גם זול) עולה בביצועיו על הPS3/XBOX 360.

אז תשאר עם רעיון המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אוקיי..רגע מזתומרת לההרס? אתה רוצה להגיד לי שאי אפשר לשחק בכול הקונסלות האלו במשחקים צרובים בדרך שלא נזכיר כרגע?

ושמע אם אני קונה כרטיס טךוייזיה גם כך אפשר לחבר תטלויזיה למחשב ולשחק חופשי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...