מזמיון יום ראשון מחשב וגרמתם לי להתלבטות-E8400 או Q9300? מחשב למשחקים. - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמיון יום ראשון מחשב וגרמתם לי להתלבטות-E8400 או Q9300? מחשב למשחקים.

dolev16

Recommended Posts

מנסיון ההעבר, שיצאו הכפולי ליבה לשוק לא היה שום משחק שתמך בשתי ליבות, אך יש לזכור כי ליבה אחת שלהם הציגה ביצועים

עדיפים על החד ליבה אז.

עברו כבר כמעט שלוש שנים מאז השקתו של C2D ,אם אני לא טועה, ורק לפני שנה יצא המשחק הראשון שבאמת תמך

בשתי ליבות. אם היינו יוכלים להגיד שכך זה יהיה גם הפעם אז אין לך טעם בQ6600 או הפנהום. אך יש לזכור כי שוק

התוכנה/חומרה לא מתפתח בצורה לינארית. ואי לכך אין אנו לא יכולים לצפות את העתיד. אני רק

יכול להגיד לך כך הP4 הבן כמעט 5 שלי, עדיין נכנס למינמום של המשחקים.

לדעתי אם אתה בונה מחשב לטווח הארוך, ללא שידרוג, הQ יתאים לך תקבל פחות ביצועים עכשיו

אך בעתיד (ואף אחד לא מבטיח שזה יקרה) תקבל ביצועים עדיפים משמעותית. אך אם יש לך תוכניות לשדרוג בעתיד, או למחשב לטווח

הקצר של עד שנתיים בהחלט עדיף לך למשחקים E8400.

אוקי אני חושב אני יקנה E8400 וזהו מה יקרה יקרה יהיה צורך ל4 ליבות אז אולי באמת אני אקנה וחוץ מזה באמת אני עכשיו בן 17 אין לי מושג אם בגיל 20 אני עוד אשחק במשחקים..מישהו שאני מכיר כבר אמר לי את המשפט הזה בדיוק..

אתה רוצה להגיד לי שיהיה 4 ליבות במחיר 400 ש"ח??

שוב מניסיון העבר-> הכפולי ליבה הראשונים הן של והן הC2D של היו יקרים תופת כשהם יצאו ועלו כמו Q של היום.

והיום אם תראה את הE4XXX והE2XXX וגם את אטלון 64 ץראה שזה סביב העלות שלהם היום->400 ש"ח +- 200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל כרגע במחיר בין שני המעבדים המדוברים זה 350 ש"ח (ולדעתי עדיף אפילו לקחת את ה Q6600, שבו ההפרש קטן הרבה יותר).

להניח שבעוד שנתיים הוא יוכל בהפרש הזה לקחת מעבד QUAD שיתאים ללוח האם שלו, זה לא נכון . גם ה Pentium D לא הוזל משמעותית מ ה 2 עד שיצאו מעבדי ה E.

ובכל מקרה, אני בכלל לא בטוח שמעבדי ה quad עבור תושבת 775 תגיע לרמת מחירים של פחות מ 600-700 ש"ח.

זה שיהיו בעתיד מעבדי quad במחיר פחות מזה בעתיד, בטוח. אבל זה יהיה כבר לתושבת החדשה, מה שעושה את זה לא רלוננטי עבור דיון זה.

בסופו של דבר, הכל הערכות.

החשבון שהוא צריך לעשות, בהינתן זה שהוא לא רוצה להחליף מעבד בשלוש שנים הקרובות, האם שווה עבורו השקעה נוספת של 150 - 350 ש"ח. לדעתי כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: אני פשוט משתגע ברצינותת!!

מאז שנרשמתי לפורום הזה ברך לפני שנה וחצי שנתיים התכוונתי לקנות מחשב שתבינו כול פעם מחדש אני משנה את דעתי ובגלל זה כבר שנתיים אין לי מחשבב..

יש לי את הכסף להשקיע בQ9300 אבל אני לא רוצה לגמור לי את הכסף לגמרי..אבל 200 ש"ח לQ6600 אני כן מוכן להשקיע אף אחד לא חושב שכן שווה לי להוסיף תסכום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים לא ישנו לך יותר מדי-> הייתי מציע על פשרה Q6600 על OC פשוט (תדאג שיהיה סטפינג G0) של כמה MHZ יגמרו לך

את הבעיה תקבל אותם ביצועים של E8400 ב4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא אפילו 150 ש"ח, וכפי שאמרתי אני חושב שזה עדף לטווח ארוך. ניראה לי שהמחשב הזה עומד להיות איתך תוקפה ארוכה.

גם אלה שהשקיעו ב dual כשזה לא היה ניתמך במשחקים, בסופו של דבר, המחשב "סחב" להם לתקופה הרבה יותר ארוכה מאשר אלה שקנו מעבד חד באותה תקופה. (בלי קשר אם זה היה משתלם כספית)

ובמיוחד היום כשההפרשים בין dual ל quad כל כך קטנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שמצאנו פתרון

ומזתומרת טפינג G0?

אני עצמי לא עושה שום OC כבר אמרתי לכם..לא מבין בזה ולא רוצה להרוס.

הנה 2 האופציות שקיימות בFOXPC במחיר של עד 1200 השאר כבר אופציות יקרות בשביל Q6600

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=872

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1017

לא רשום עליהם את ה-טפינג G0 הזה..רק בתור מעבד עים סטוק רשום שם אבל זה כבר יקר זה במחיר 1285 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי שהנושא הזה יהפך לשיחת הפורום, בסך הכל החלטה בין Q ל-E.

אתה יכול להיות רגוע, מה שחשוב שתהיה שלם עם החלטתך.

כולם טובים, תבחר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן אה?

ואני יודע שכולם טובים אבל מה זה טפינג GO ?

ובלי זה לא לקחת Q6600 מה ההבדל בכלל?

ההבדל ש-G0 יותר טוב ל-OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח בסוף Q6600 שווה להוסיף 200 ש"ח בשביל לא לקחת הרבה סיכון בעניין המשחקים.

אם המחשב מיועד רק למשחקים עדיף להשקיע את ההפרש בכרטיס מסך טוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די אני יודע מה אפשר להשקיע ומה לא החלטי וזהו אני לא משנה הGT הוא כרטיס מצוין ברסא הזו הוא לא הכי טוב אבל אין לי ברירה זה ברירת מחדל כי אין להם את האופצית שהומלצו לי בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...