לאיזה כרטיסי מסך יש 2 כניסות לחשמל? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה כרטיסי מסך יש 2 כניסות לחשמל?

hadar84

Recommended Posts

שלום לכולם ברצוני לעשות סוג של סקר ולבדות את תלות הביצועים של כרטיס זה או אחר בהספק שאותו כרטיס צורך. אני יודע שיש מספר כרטיסים שיש להם יותר מחריץ אחד לחשמל אך כמובן אני לא יודע את כולם, לכן אני צריך את עזרתכם על מנת לעשות את הרשימה ולפרסם את המסקנות בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת כרטיסים:

The HD 2900 XT works fine with two 6-pin power connectors, but you'll need a new power supply capable of providing a 6- and 8-pin power configuration to provide extra juice for overclocking.

אגב באתר של ATI לא הצלחתי לאמת קיום של 2 כניסות ב1950 PRO אבל לפי התמונות אני רואה רק כניסה אחת.[br]פורסם בתאריך: 7.05.2008 בשעה 22:25:16

NDV תודה :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו שתי יציאות יש את הכרטיס הזה לחבר שלי ועוד אני חיברתי לו אותו

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=5617

תסתכלו בתמונה יש לו שתי יציאות חשמל רגילות

עריכה : תמונה יותר ברורה

http://img.ncix.com/images/26018_l.jpg%7Boption%7D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X_BOY_24 מגיע לך ח"ח! אני בכלל לא ידעתי שקיימת אפשרות כזו!!! מה שכן ראיתי מתאמים שהופכים 2 כניסות כאלה לאחת עם 6 פינים :lol:[br]פורסם בתאריך: 7.05.2008 בשעה 22:34:12

אגב מישהו מזהה את הכרטיס הבא:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בכרטיסי מסך .

אבל אני פשוט זכרתי שחבר שלי קנה את הכרטיס הזה וחיברתי לו אותו והספק היה חלש אז הלכתי איתו לקנות ספק חדש ואז חיברתי שוב דרך שני חיבורים .

חחח בהתחלה חשבתי שאני מתחרפן כי מצאתי את הכרטיס רק אם יציאת חשמל אחת .

תגיד אתה מחפש כל כרטיס שיש לו שתי יציאות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כ"כ קשר בין המקרים...

ההספק תלוי בסוג הרכיבים (מהירות זיכרונות, שיידרים וכל זה) ובליטוגרפיה שהליבה בנויה בה (95 נ"מ, 85, 65 וכו') - יותר חשמל יותר חום שנפלט, אם חם מדי אז מביל לירידה בביצועים.

הביצועים תלוייים בעיקר בליבה (בארכיטקטורה של הליבה) ובזיכרונות (תדר ורוחב פס)

ההשוואה שלך לא אובייקטיבית.

הכרטיס 2900PRO משתווה לכרטיס 8800GT, בעוד של2900PRO יש שני חיבורי מתח ול8800GT יש חיבור מתח אחד. הסיבה היא הליטוגרפיה שהליבות השונות מיוצרות (85 לעומת 65 נ"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...