שוקל לקנות קונסולה. עריכה: קניתי Xbox!!! - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות קונסולה. עריכה: קניתי Xbox!!!

itai_1813

Recommended Posts

אוקיי, עוד משהו קטן שאני צריך לדעת.

אם אני מזמין את ה-PS3 ואת GTA IV באותה החבילה

ואין להם את GTA IV במלאי, האם המשלוח ידחה עד שהמשחק

יגיע למלאי ואז שני המוצרים ישלחו ביחד?

------------עריכה--------------------

אוקי אני כמעט בטוח הולך על זה אז תרשו לי לסכם את כל ההוצאות ותאמרו לי בסופו של דבר האם זה שווה.

אז ככה, ה-PS3 הזה עולה 450 דולר (1575 שקל):

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bo-77-1-49-en-15-ps3-70-2bos.html

GTA IV עולה 65 דולר (227.5 שקל):

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bp-77-1-49-en-15-gta+iv-70-1vgg.html

משלוח - הלכתי על הזול יותר וזה יוצא לי 146 דולר (511 שקל).

למקרה שזה יתפס במכס - 27.5% מה שאומר בסביבות ה-636 שקל.

סה"כ: 661 דולר (או 246 דולר אם יתפס במכס).

ובשקלים - 2313 שקל (או 2949 אם יתפס במכס).

מה דעתכם?

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-bp-77-1-49-en-15-gta+iv-70-1vgg.html

המחיר נראה לי כבר מגוכח.

שווה להביא קונסולה כאשר אתה נמצא באותה מדינה ואתה יכול להביא זאת ללא עלויות משלוח+מע"מ ומ"ס.

להביא קונסולה שהיא באותו מחיר בארץ,לחכות הרבה זמן ולאבד אחריות לא נראה לי הכי שווה לעשות,בלשון המעטה.

עברתי לפני כמה ימים באיזה חנות מחשבים בקניון(אני גר באילת) והמחיר שם היה בסביבות ה 2650-2700 שקל ל PS3.

היה עוד קיט עם 2 שלטים+2 משחקים או משהו כזה בעוד איזה 300 שקל.

המחיר של האקסבוקס עלית גם היה בסביבות אותו מחיר

ה היה באזור ה 1800 שקל אם אני זוכר נכון

מה שאני בא להגיד זה שהקנייה נראת לי כבר יותר כדאית לבצע בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה עדיין מתלבט בין הקונסולות, אז תקרא את ההשוואה הבאה.

השוואה מעמיקה שמפרטת את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה בכל קטגוריה (מולטימדיה, גרפיקה, אונליין וכו')

בסופו של דבר אתה צריך לשים את האצבע על מה שחשוב לך בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לאחרים, אני קניתי XBOX360 ARCADE FALCON בארה"ב, מישהו מהמשפחה הביא איתו, עלה קצת פחות מ-300 דולר וזהו.

עוד קצת כסף על אביזרים (עוד שלטים, בטריות, ממיר מתח חשמל שיתאים לארץ).

אין בעיות ולא צריך הארד דיסק ולא כלום, הכרטיס של ה-256 מ"ב שמגיע איתה מחזיק עשרות משחקים.

אולי אם הייתי מוריד דברים מלייב או מצפה להשתמש בקונסולה כמדיה סנטר. אבל מבחינתי היא מיועדת למשחקים נטו ועושה זאת נהדר.

בעתיד אולי גם אתחבר ללייב אם ארצה לחוות זאת.

תגיד כול XBOX360 ARCADE הוא FALCON?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עדיין מתלבט בין הקונסולות, אז תקרא את ההשוואה הבאה.

השוואה מעמיקה שמפרטת את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה בכל קטגוריה (מולטימדיה, גרפיקה, אונליין וכו')

בסופו של דבר אתה צריך לשים את האצבע על מה שחשוב לך בקונסולה.

מאמר מלפני חצי שנה כמעט, לא מעט דברים השתנו:

* ברוב החברות לא יהיה יותר עיכוב בשחרור גירסה ל-PS3

* החנות של ה-PS3 שודרגה בצורה רצינית ושמעתי לא מעט אומרים בתגובה שזו חוויה כמעט עדיפה על פני זו של ה-360

* מבחינת כמות משחקים אין עדיין מקום להשוואה, ה-360 הגיעה ל-1000 משחקים לא מזמן

* מבחינה גרפית או ביצועית גם אין שינוי מלבד אולי העובדה שהמשחקים שיוצאים לשתי הקונסולות כבר נראים ופועלים אותו דבר

בנוגע ל-falcon או לא .... אין כרגע שום מידע ברשת שמהווה הוכחה חותכת לאיזשהו כיוון, ברוב הטוקבקים שקראתי עולה שרוב הסיכויים שיש תערובת של חומרה בקונסולות הארקייד (כמו גם בשאר סוגי ה-360) כשחלק הן פאלקון וחלק לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שארשום את התגובה אני רוצה לומר לכם משהו.

אתם יודעים למה לא הגבתי כל היום?

כי הייתי עסוק בלחרוש על GTA IV על ה-360 של דוד שלי!!!

שיחקתי קרוב ל-10 שעות ועברתי כ-15 אחוז מהמשחק!

משחק מדהים!

ועכשיו לעניינו חח.

קרירין, את האמת שחשבתי על זה שזה יותר משתלם לקנות מהארץ

בעוד תוספת קטנטנה וזה נראה לי הכי הגיוני שיש, אני חושב שאני אלך על זה!

HWzone, מה הייתי עושה בלעדים, אתם לא יודעים כמה עזרתם לי!

אעדכן אתכם לגבי קניית הקונסולה.

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע ה-PS3 היא בעלת מתאם מתח גלובלי, כלומר בין אם היא אמריקאית או אירופאית היא לא צריכה ממיר מתח. אני יודע בוודאות שזה ככה ב-PSP ואני מכיר מישהו שמבין עניין, שטוען בתוקף שזה המצב ב-PS3

בלינק ל-PS3 שפותח הת'רד הביא ל-PLAY ASIA כתוב במפורש 110V ואין שום הזכרה ל-220V. למרות שלא טרחתי אף פעם לבדוק את העניין.

בנוגע ל-falcon או לא .... אין כרגע שום מידע ברשת שמהווה הוכחה חותכת לאיזשהו כיוון, ברוב הטוקבקים שקראתי עולה שרוב הסיכויים שיש תערובת של חומרה בקונסולות הארקייד (כמו גם בשאר סוגי ה-360) כשחלק הן פאלקון וחלק לא

יש דרך וודאית לדעת אם מדובר בפאלקון וזה אם בודקים שהספק כוח שמגיע עם הקונסולה הוא החדש של 175W ולא 203W. לפעמים זה כתוב על המדבקה של האריזה, למרות שלפעמים כתוב 203W ועדיין מקבלים 175W בתוכו. אם קונים בארה"ב תמיד אפשר להחזיר במקרה ומקבלים 203W ואפילו לא צריך סיבה.

כמובן שזה תקף רק לקניה פיזית ולא קניה במשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, את האמת שחשבתי על זה שזה יותר משתלם לקנות מהארץ

בעוד תוספת קטנטנה וזה נראה לי הכי הגיוני שיש, אני חושב שאני אלך על זה!

HWzone, מה הייתי עושה בלעדים, אתם לא יודעים כמה עזרתם לי!

אעדכן אתכם לגבי קניית הקונסולה.

אין בעד מה

משחקים עדיף לך לקנות מחול

קונסולות לא כי גם אין לך איך לממש אחריות וגם זה משלוח גדול

בעתיד שהשרותים ישתפרו יהיה אפשר לקנות משחקים ישירות מהחברות

דרך הרשת

יש את זה בקטנה בכל הקונסולות החדשות

אבל דור הבא יכול להיות מצוין בלי צורך בציפ ובלי כונן שיכול להידפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות מHMV.co.uk חנות מצוינת הזמנתי מהם את הXbox 360 Elite שלי ויצא לי כולל משלוח Fedex מכס 27% הכל 2300 ש"ח 1200 ש"ח יותר זול מהארץ אני מדבר על האליט ממש משתלם ומגיע תוך 3 ימים ממליץ מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו, הייתי רוצה לשמוע עוד פרטים על ההזמנה שלך.... נכנסתי לאתר שהצעת והמחיר שם לחבילת ה ELITE הוא 260 לירה שטרלינג... שזה 6.86*260=1783

להוסיף משלוח 18.5 לירה שטרלינג = 126.91 ביחד סה"כ 1909.91.

עכשיו, זה באמת מחיר יפה השאלות שלי הן: 1. מה עם מכס/מע"מ בארץ (בחישוב פשוט אני מגיע לכדי 2400 -שזה עדיין סביר) 2. איך זה הגיע תוך 3 ימים? רשום שזה משלוח בים...

ואם תוכל לפרט קצת יותר איך כל הדיל בוצע... איך החבילה הגיעה אליך? האם היית צריך ללכת לאסוף אותה? אישורים כאלו ואחרים?

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אם אפשר : קראתי איפושהוא שבארץ לא ניתן להתחבר לרשת של סוני ולשחק במשחקי רשת או למשל להשתמש בשירות כמו HOME בגלל משהו שישפאר לא עשו..האם זה נכון ?! אם כן אז אין טעם לקנות את הקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אם אפשר : קראתי איפושהוא שבארץ לא ניתן להתחבר לרשת של סוני ולשחק במשחקי רשת או למשל להשתמש בשירות כמו HOME בגלל משהו שישפאר לא עשו..האם זה נכון ?! אם כן אז אין טעם לקנות את הקונסולה

ובהמשך לשאלה הזו , האם ניתן לחבר NTSC שייקנה בארה"ב , לאינטרנט פה בארץ (ל LIVE) ? הבנתי שיש איזה עניין עם זיהוי הסריאלי של המכשירים וייתכן והם לא יורשו להיכנס ללייב אם יזוהו שלא מהאיזור שבו הם אמורים להימכר (ארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שאתה יוצר גיימרטאג תרשום שאתה מהאזור שבו קנית את הקונסולה הבעיה היא שזה יכול לגרום לך לפינגים

חוץ מזה אם אני זוכר נכון אתה תמיד יכול לשנות את האזור שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בhelp זה משלוח Fedex שמגיע בתוך 3-5 ימים לפעמים אפילו יומיים זה מאוד מהיר וזה דרך האוויר לא דרך הים.

ממליץ רק דבר חשוב מאוד מאוד אני ההיתי בבעיה איתם שהכרטיס אשראי הבינלאומי שלי רשום בכתובת של ההורים שלי ואני שלחתי למקום אחר אז הם חסמו לי את היוזר והכל והיה סיפור שלם לא ממליץ ביכלל ביגלל זה היה עיקוב של יום-יומיים.

ואתה צריך להוסיף למחיר שם 27% מכס+מע"מ .

זה מאוד משתלם ביגלל שבארץ זה עולה 3500 ש"ח וזה גם יותר משתלם מארצות הברית ביגלל שצריך שנאי וגם המשלוח עולה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...