הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

כי אין לך הוכחות לזה, שמע, כרטיס NVIDIA בן 3 שנים יכול להריץ את המשחקים אפילו הכי חדשים:

ut2003

splinter cell

אפילו gta vice city

enter the matrix

no one lives forever

מי שקנה ATI MAGNUM XPERT 2000 32MB RAM שהוא כרטיס טוב, ועלה על 2MX בביצועים, אבל כיום אינו שווה דבר.

וזאת עובדה, אפילו עם הדרייברים הכי חדשים של ATI.

מה למד אני מכך, שATI לא משקיע בדרייברים לכרטיסים הישנים שלה, אלא לחדשים.

אז מה יקרה לכרטיס שהשקעתי בו 1000 שקל בעוד שלוש שנים? הרי אני מחליף כרטיס מסך לא כל שבוע, אלא משקיע איזה פעם בכרטיס מסך עצבני ושוכח מהמחשב לאיזה 3-4 שנים.

עכשיו, DINO טוען שאני אטום ולא מבין שATI שיפרה את הדרייברים, נכון! באמת הCATALYST הוא אחלה דרייבר, עכשיו!

אבל מה יהיה עוד 3-4 שנים, כATI תוציא איזה כרטיס אחר, חדש יותר טוב ויותר מתקדם, אתה נתקע עם כרטיס מסך שהוא תותח אבל כלום לא עובד עליו?

ואיזה משחק ראית חוץ מהארי פוטר וגם NBA 2003 תומכים בRAGE הישנים, כל השאר, אין תמיכה, במיוחד משחקים שציינתי לעיל, שהם GONE GOLD (יעני קיבל אלבום זהב).

אגב, הנה תמונה שצירפתי מENTER THE MATRIX, מיקריות?

חבל שהם קוראים לך אטום כאשר הם האטומים , גם אתה וגם אני הבאנו דוגמאות אמיתיות למיקרים שבהם כרטיס יקר של ATI הפך למשקולת נייר לאחר שלא יוצרו לו מתאימים . במקרה שלי זה אפילו יותר גרוע מכיוון שאני קניתי את ה AIW שלי ממש לפני ששידרגתי לwin2k וברגע שעשיתי זאת גיליתי שATI לא בדיוק רוצה/מוכנה לשחרר גרסא חדשה לtv player שלהם...

ככה שtuner אין לי , ובשביל הvideo-in אני צריך להסתמך על של ...

כן , ממש מושלם.

כפי שאמרתי , נחייה ונראה לגבי ה"מדיניות החדשה של ati"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יורד לרמה כזאת של דיבור.

כולם פה מורעלים על ATI כאילו אבא שלהם זה הבוס.

מוזר מאוד ???

זה בעצם להיות מורעל של reviews... חבל שtomshardware לא אתר הreviews היחידי בעולם , ככה הם היו חושבים שintel הכי טובים...

Oh well..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא........ לא חפרתי את הנושא יותר מידי ולקחתי , למה? ככה....... היה לי נסיון איתם כבר בעבר, לא יודע למה אבל תמיד

לצ'יפסטים שלהם יש מלא דברים ופ'יצרים, המערכת פועלת יותר מהר {גם לא יודע למה} ויש להם מגוון לוחות ענק.......

לגבי ATI ו-............... את האמת שאם היה כרטיס באותו מחיר של ה-R9500Pro שנותן את אותם ביצועים ואפשרויות עתידיות

והוא של הייתי לוקח את ה- {הכוונה אם הוא היה טוב גם ב-AA ו-AF} אבל מה לעשות ש- לא עשתה בשכל והוציאה

כרטיסים יותר מפגרים מסדרת ה-Geforce4 TI {חוץ מכרטיסי ה-5800} ואין לכרטיסים של ATI כרגע מתחרים {לא באיכות ולא במחיר ולא בהכל} אז אני קונה ATI.

וזה לא שאני לא אוהב את ATI, פשוט לפעמים יש בעיות עם כרטיסי ATI במשחקים שונים {למרות שיש לי 9500פרו וכל הבעיות שיש לכמה אנשים עם Splinter Cell אצלי זה לא קורה ולא בשום משחק אחר........}.

אז אל תכניסו לי מילים לפה שאני רק ATI :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא........ לא חפרתי את הנושא יותר מידי ולקחתי , למה? ככה....... היה לי נסיון איתם כבר בעבר, לא יודע למה אבל תמיד

לצ'יפסטים שלהם יש מלא דברים ופ'יצרים, המערכת פועלת יותר מהר {גם לא יודע למה} ויש להם מגוון לוחות ענק.......

לגבי ATI ו-............... את האמת שאם היה כרטיס באותו מחיר של ה-R9500Pro שנותן את אותם ביצועים ואפשרויות עתידיות

והוא של הייתי לוקח את ה- {הכוונה אם הוא היה טוב גם ב-AA ו-AF} אבל מה לעשות ש- לא עשתה בשכל והוציאה

כרטיסים יותר מפגרים מסדרת ה-Geforce4 TI {חוץ מכרטיסי ה-5800} ואין לכרטיסים של ATI כרגע מתחרים {לא באיכות ולא במחיר ולא בהכל} אז אני קונה ATI.

וזה לא שאני לא אוהב את ATI, פשוט לפעמים יש בעיות עם כרטיסי ATI במשחקים שונים {למרות שיש לי 9500פרו וכל הבעיות שיש לכמה אנשים עם Splinter Cell אצלי זה לא קורה ולא בשום משחק אחר........}.

אז אל תכניסו לי מילים לפה שאני רק ATI :D

אף אחד לא אמר שאתה רק ATI , ובטח אף אחד לא אמר שבחרת בגלל review - אבל עצם ההסתמכות שלך על reviews כנראה גדולה אם העובדות שאנו הבאנו לא משנות לך כלל וכלל...

יש עדיין מספר סיבות לקנות NVIDIA over ATI , ולומר כי אין כאלו בכלל זה פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יגיב לסקרינשוט ששמתי פה! של ENTER THE MATRIX, למה יש סמל של בשלב השני בשדה שתעופה, אם קופצים למטה.

בכל אופן, לדעתי הוויכוח הזה הגיע זמן שהוא יינעל, כי אנחנו לא מתווכחים על ביצועים ורק ביצועים, אלא על שיקולים לקנות וזה לא ממש מוצא לעניין, כי בסופו של דבר כל אחד עושה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לנעול? אם אתם לא רוצה לדבר, תנו לזה לשקוע.

בכל מקרה, בקשר לETM, זה מה שנקרא פרסום. אבל ממש קשה לי להאמין שSHINY וINFOGRAMES(מעכשיו ATARI) עושות פרסום כזה לNVIDIA. לא ממש צריך את הכסף שלהם במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לקרוא הודעות אם רוח קצת אחרת מאשר בעמודים הראשונים , ורק רציתי לברך על כך.

ZATAR

אמנם אני לכאורה לצידך בדיון הזה , אבל לא ידעתי שאתה פה על תקן מטיף , או מורה...

וזה "עם" as in with , ולא "אם" , as in if.

בכל מקרה , אני מאמין כי fanboys ישארו fanboys לא משנה מה...

כמה זמן לקח לאנשים לקבל שמעבדי למשל , הם אכן ששוים בדיקה (לפחות)....

גם ככה...

תמיד יהיה כרטיס חזק יותר וחזק פחות , זול יותר וזול פחות.

אבל אלו נתונים גסים , הצרכן מתרכז לעיתים בדבריים שחלק יראו פה שוליים כמו תמיכה בעתיד , אחריות ושאר דברים כאלו....

ביצועים ואפילו יחס עלות תועלת , זה לא הכל בחיים - הרב , אבל לא הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zedprime, ראשית התיקון שלך נכון , אגב אם הייתי מתקן כל טעות כתיב שיש כאן , אז לא היה לזה סוף , הטעות תוקנה.

שנית אני לא מטיף , ולא נעליים , אבל לאחר עשרות הודעות שכתבתי פה , טבעי שאני שמח לראות שמיתפתחת רוח קצת אחרת, היה

נחמד לשמוע ממך מילת היזדהות , ולא ביקורות מיותרת.

אפרופו טעויות כתיב עברתי על ההודעות שלך רק באשכול הזה ותראה מה מצאתי:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=36492;start=40

"ועושה זאת באופן זמן רב" - מה רצית לומר כאן?

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=36492;start=30

"למה לי שווה קיום לבחור ATI על NVIDIA?" קיום = כיום

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=36492;start=60

האם אתה כבעל 9700פרו לא הייתה רוצה שהכרטיס יחזיק מעמד במשך כ5 שנים או אפילו יותר ... - הייתה = היית

אז בוא לא נעשה תחרות בעניין ,OK ?

ובוא לא נתקן האחד את השני , בסדר?

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשו לי לצטט את "החדשות" :

"ומכיוון שאתם כבר חסרי סבלנות נעבור ישר לתוצאות - אכן נראה שnVidia הצליחה להתעלות על עצמה ולהשיק תחרות הולמת כנגד כרטיסי ה Radeo9800, יתרה מכך ניתן גם לומר שכיום ה GeforceFX5900 הוא הכרטיס החזק ביותר בשוק. הפתיעו אותנו במיוחד הביצועים של הכרטיס תחת FSAA ו Anistropic Filtering שם הוא מצליח לתת תוצאות טובות יותר מכרטיסי ה Radeon ובהפרש משמעותי. גם ב U2K3 היתרון ברור ל GeforceFX5900 אך בעיקר ברזולוציות גבוהות ובהפעלת FSAA.

לסיכום ניתן לומר ש nVidia בהחלט הצליחה לפצות על טעותה ולהשיק כרטיס מצוין שהוא אכן מהיר יותר מכל מתחרה, הוא זול יותר משמעותית בגלל המעבר ל במקום , ושקט יותר בגלל החלפת הזכרונות בזכרונות המתחממים פחות. אנחנו צופים ל GeforceFX5900 בהחלט עתיד מזהיר, ול ATI תחרות קשה."

כמובן שגם את עניין FX 5900 העליתי בדיון , אך נחמד לקבל חיזוק רשמי לדברים.

יהיה מעניין לשמוע את כל אלה שדיברו על "ביצועים" ועל FPS של כרטיסי ATI כטובים ביותר , ולפיכך החליטו שראוי לקנות אותם,

ומה עכשיו , כל אלה עוברים לצד של (הרי עכשיו הכי "חזקים")?

אני לעומת זאת נישאר איתן במה שכבר אמרתי , שכל אחד צריך לעשות את החשבון שלו , הרמות הם די שוות , ותחי התחרות

האיכותית הזאת.

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה הנקודה שאתה מנסה להעביר פה? (תשובה - אין נקודה)

ברור שכל אחד צריך לעשות חשבון משלו, וללא קשר מותר היה לנו להמילץ על ATI בתור הכרטיסים הטובים ביותר (נכון ללפני 24 שעות) והחדשה לא מוכיחה ולא מפריכה את מה שנכתב בכל התראד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא בדיון פה הוא הNV30, הNV35 יגיע לחניות בעוד חודש והמחיר שלו עוד לא ידוע אז אל תנסה לשחק אותה כאילו יצאת כשידך על העליונה, עוד אף אחד לא יודע איך הכרטיס יהיה באמת והאם הוא יהיה משתלם, כמובן שכולנו מקווים שיהיה לו גם את הביצועים המעולים וגם את המחיר הזול.

כמובן שגם את עניין FX 5900 העליתי בדיון , אך נחמד לקבל חיזוק רשמי לדברים.

יהיה מעניין לשמוע את כל אלה שדיברו על "ביצועים" ועל FPS של כרטיסי ATI כטובים ביותר , ולפיכך החליטו שראוי לקנות אותם,

ומה עכשיו , כל אלה עוברים לצד של (הרי עכשיו הכי "חזקים")?

ומה בדיוק המטרה שלך ? להגיד לנו אני הייתי אצל ראשון ועכשיו כל אותם אוהדי ATI אני לא מרשה לכם להיכנס לעולם ? אתה ממש מתנהג כמו ילד קטן, מאוד חכם להיות נביא, אני אומר שבעוד שנתיים הR500 יהיה יותר טוב מה NV35, תעשה טובה... זה ממש מגוחך...

אני מדמין איך אתה שמח בבית, יש אני הייתי עם NVIDIA !!! אני ניצחתי אתכם ! אמרתי לכם... צוחק צחוק מרושע MUAHAHHAHA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...