הגיגים על ATI ו GEFORCE .... - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיגים על ATI ו GEFORCE ....

ZATAR

Recommended Posts

חברים אני רואה את הדברים אחרת

TEA TIME , הערה קלה לגבי הבעה בכתב, סעיף 1 ו - 2 צריכים להיכתב כסעיף אחד , וגם סעיף 6 ו -7 צריכים להיכתב

בסעיף אחד.

ולעניין עצמו :

1.יש לי כרטיס , והאיכות קליטה מ - TV , היא פשוט מעולה , וראיתי גם קליטה של ATI , היא לא יותר טובה .

פשוט צריך לדעת לשחק עם DIVX , ופילטרים , ורזולצייה , אבל זה כבר עניין אחר , אם כי בגדול הרזולציה המקסימלית

היא אותה רזולציה בשתי הכרטיסים- 720 על 576 .

ואני מדגיש יש הבדלים של יותר מ - 300 ש"ח ,הרבה יותר בסיביבות 700 ש"ח.

2.נו בסדר יש פיתרון לרעש ,והוא מיים , SO ?

3.לגבי תאימות ; לא צריך שום דוגמאות , תעבור כאן על 100 ההודעות האחרונות בפורום הזה , ותקבל את כל התשובות

שאתה רוצה

4.לגבי עניין AA ו AF , תשאלו את לב פרטים , הוא כנראה בקיא בכך.

ובכל אופן ,לכל אחד יש דעה קצת אחרת וזה טוב.

העיקר שיהיה ברור שאין הבדלים כל כך גדולים ועצומים לצד זה או אחר.

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאימות של ? בחיים שלי לא שמעתי כזה בולשיט גדול, חוץ מה 3DFX של פעם היום לא קיים דבר כזה, פשוט לא קיים, לא היה ולא נברא. אני לא יודע איך האיכות תמונה הFX אבל אני בספק גדול מאוד אם היא עוברת את הרמה ב9700+.

אני ראיתי במסך MAG מלפני 5 שנים, עגול כמו כדורגל, בUNREAL 2 ובכלל בDESKTOP את האיכות תמונה הכי מדהימה בעולם עם RADEON9700 PRO. זה היה פשוט מדהים ! לי יש מסך הרבה יותר טוב, MAG 786FD שטוח ויש לי RADEON9000 PRO, אנשים זה פשוט לא מתקרב למה שראיתי שם ! זה מדהים וזה היה בלי שום AA או AF, רק QUALTIY MAXIMUM, אבל ללא AA וAF !

יש לי חברים עם כרטיסי GF 4 TI ואף אחד מהם לא כל כך התלהב מאיכות התמונה, לא משהו מיוחד וכשאותו חבר ראה את ה9700PRO במסך המעפן הזה הוא פשוט לא האמין כמה שרואים יפה ! ושוב אני אומר ל ATI יש ביצועים יותר טובים מכל הבחינות, איכות תמונה ו FPS !

אין כזה דבר "תאימות", אם יש לך איכות תמונה גבוהה ויותר FPS הכרטיס שלך יהיה טוב יותר מכרטיסים אחרים.

ד"א מישהו פה הזכיר קודם שהעין האנושית לא מסוגלת להבחין בהבדל מעל ל30 בשנייה, אז שכחת שתמיד אפשר להגביר את הAA והAF וכמו כן את הרזולוציה ואפילו עם החומרה הכי הכי הכי חדשה אין מצב שמחשב עובר את ה 30 FPS עם רזולוציות מטורפות ופול AA, AF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MORTAR , זה זכותך לחשוב ש ATI טוב יותר ושווה יותר , אני השמעתי דיעה אחרת.

ודרך אגב ,ובתגובה לדברך ,על כמה אנשים שמעת שמשחקים ברזולוציה מעל 1024 על 768? אני לא שמעתי על אחד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תלוי במסך חבר שלי עם ה19" שלו משחק על 1024*1240

2. לגבי הערת הכתיבה שלי-סעיף 1 הוא על הVIVO סעיף 2 הוא על איכות התמונה בכללי

את 6 ו7 אולי אפשר

3. פתרון של מים קיים בכל כרטיס אבל הוא מאד יקר

4. שוב גבול ה25 FPS הוא רק כאשר רואים את כל התמונה בבת אחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זעתר בשביל לשחק משחקים בלי AA AF לא צריך כרטיס שעולה יותר מ 300 שקל

ובקשר לסכנת פשיטת הרגל של כן זה בהחלט יכול להתרחש

חברה בסדר גודל כזה לא יכולה לעמוד בפני ירידה משמעותית במכירות בלי שיקרה לה משהו

ברגע שהענק מתנדנד הגמדים מרימים ראש ואני מניח שנראה צעדים מענינים של המתחרים האחרים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך על שתי הדברים שאמרת.

פשוט ניתנה הערה לגבי AA ו AF , שהצביעה על יתרון של ללא התוספות הללו , אבל

כמובן שראוי להישתמש בתוספות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב אנחנו לא מיתווכחים , אם אף אחד , אנחנו אומרים את הדעות שלנו , יש כאלה שמסכימים איתנו יותר ,

ויש כאלה שמסכימים איתנו פחות ,ככה זה צריך להיות .

מה שחשוב זה שגרמנו לחלק מהאנשים לחשוב קצת אחרת , להיסתכל על הדברים בצורה קצת שונה , ולבחון

איזה כרטיס לקנות על פי צרכים אישיים , ולא על פי כל מיני המלצות , וביקורות , שלא פעם הם ,לא אוביקיטביים , ולא

מדוייקים .

והפעם באמת ניראה לי שהאשכול מיצה את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MORTAR , זה זכותך לחשוב ש ATI טוב יותר ושווה יותר , אני השמעתי דיעה אחרת.

ודרך אגב ,ובתגובה לדברך ,על כמה אנשים שמעת שמשחקים ברזולוציה מעל 1024 על 768? אני לא שמעתי על אחד כזה

היום כל רציני שמכבד את עצמו ויש לו כרטיס מסך חזק ומסך מחשב נורמלי/מתקדם אשר תומך ברזולוציות גבוהות משחק ברזולוציות מעל ה 1024x768.

כל הכייף זה לשחק על מסך כמה שיותר גדול ברזולוציה גבווה ככל האפשר.

שוב עם הכרטיס מסך שלך חלש או שהמסך מחשב שלך ישן ולא תומך ברזולוציות מעל ה 1024x768 אז אין מה לעשות אבל עם יש לך את האמצעים אז למה לא לממש אותם ולהנות בצורה האופטימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נקודה אחת - אין כזה דבר ביקורות לא אובייקטיביות מהסיבה הפשוטה שאין מספרים לא אובייקטיביים , המספרים מייצגים את הכל, ומספרים אי אפשר לרמות (לפחות לא באופן מקיף).

המספרים הם הדבר האובייקטיבי ביותר שניתן למצוא, והם ורק הם מסוגלים לייצג ביצועים.

ובנוגע ל FlowFX, הוא עדיין רועש. ופתרון מים הוא לא פתרון Retail מסיבות ברורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ל

The Grey Matter

אם לא הבנת למה היתכוונתי שאמרתי "ביקורת לא אובייקטיבית ולא מדויקת" , אני אסביר ;

דיברתי בהודעות הקודמות על הנושא של FPS , על כך שהחשיבות של הנתון היא בעיקר עד 30 FPS .

לעומת זאת בכל הביקורות ,יש גרפים , טבלאות , הסברים , והרבה הרבה רעש על יכולות כרטיסי ATI ,

בנושא זה (יכולות שהם באמת גבוהות), וזאת למרות שהחשיבות של העניין היא די מישנית מרגע שמדברים על יותר מ - 30 FBS .

נתון זה מקבל , חשיפה עצומה, והדבר דומה , למנוע 7000 סמ"ק שמפיק 250 כוחות סוס , ומנוע של 4000 סמ"ק שמפיק 300 כוחות

סוס (או 250 כוחות סוס) , כפי שידוע לך מה שחשוב זה הכוחות סוס , ובכל זאת לא פעם מזכירים כדבר החשוב דווקא את

נפח המנוע.(אם אינך מבין דבר במכוניות , אני מיצטער, זאת הדוגמא שקפצה לי למוח)

וזאת רק דוגמא , יש עוד רבות וטובות , אבל הדוגמא הזאת תספיק , בשביל להסביר את הקטע של :

"ביקורת לא אובייקטיבית ולא מדויקת"

ZATAR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון!

בראש ובראשונה המגבלה לטעמי היא 45 FPS, ואכן רואים הבדל בדיוק כפי שרואים הבדל בין 60HZ ל 120HZ.

נקודה נוספת היא עניין של ממוצע, המספרים מייצגים ממוצע, וייתכן שפעמים לא מעטות בסצינות כבדות יותר ה FPS ירד מתחת ל 30 FPS.

נקודה חשובה נוספת היא הביצועים של הכרטיס עם משחקים עתידיים וכבדים יותר, אנו לא קונים כרטיס מסך על מנת שיחזיק ב 30FPS עבור המשחקים של הדור הנוכחי אלא עבור המשחקים של הדורות הבאים!

כמו כן אסור לשכוח שרזולוציה גבוהה וAA דורש יותר כוח חישוב כך ששוב ה FPS חשוב.

ולכן החשיבות היא בהחלט לא מישנית והגרפים ההשוואתיים בהחלט אובייקטיביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני חוזר ואומר, אין פה דיעות... זה לא דיון פילוסופי ! זה מתמטיקה לעזאזל, הכרטיס של ATI פשוט מעבד מהר יותר ונותן לך יותר FPS ואיכות תמונה טובה יותר וכמו כן יותר FPS עם AA וAF, לכן הוא פשוט יותר טוב מה גם שהוא יותר זול אז אני לא מבין על מה אתה מדבר ? אנחנו לא מדברים פה על FEATURES וכל מיני דברים כאלה שיש בלוחות אם למשל, כאן יש ביצועים נטו וATI פשוטים עוקפים את נכון לרגע זה, אז למה אתה ממשיך להתחמק מזה ולהביע כל מיני דעות, אני עוד פעם אומר - אין פה מקום לדעות יש פה עובדות, אולי אתה יכול לדבר על איכות התמונה ככה סתם אבל גם זה יהיה קישקוש כי גם ככה נראה לי שבATI זה יותר יפה וחד אבל נעזוב את זה.

לגבי העניין עם ה30 FPS אז חבל זעתר שאתה מסרב לקרוא תגובות על הדיון שלך או שאתה פשוט בוחר להתעלם מהם כי כבר אמרתי קודם, אף פעם לא תגיע ל30FPS ולא פחות ברזולוציה הכי הכי גבוה (אפילו יותר מ1200X1600) עם המחשב הכי טוב במשחק הכי חדש, ביחד עם פול AA וAF, זה לא ייתכן, אנחנו עוד לא ברמה הזאת.

אז ככה, אתה תמיד יכול להגביר את הביצועים הגרפיים והרזולוציה ואתה תראה שהNVIDIA יהיו הראשונים לרדת מתחת ל30, זה כל העניין פה, ושאתה קונה כרטיס מסך חדש אתה לא רוצה שיהיה לך 30FPS בCS נגיד וזהו, אתה רוצה שיהיה לך 100 במשחק הכי חדש ובמשחק אחרי זה כבר 80 נגיד וככה שיריד כל פעם קצת, אף אחד לא יקנה משהו ב2000 שקל בשביל שאחרי חצי שנה יצא משחק מחשב והFPS שלו יהיה מתחת ל30 בהגדרות ממוצעות, ככה שהעניין עם ה30 הוא לא הנושא אלא למי יש יותר FPS בכלל, ובשביל זה יש תוכנות לבדוק ביצועים כמו ה3DMARK 2001 או ה2003 והם נותנות תוצאה ולפי זה אתה רואה איזה כרטיס יכול לסחוב יותר בהגדרות חזקות יותר או במשחקים חזקים יותר ולמי שהתוצאה תהיה גדולה יותר ככה הוא יצליח לסחוב עוד ועוד זמן ולא תצטרך לבכות אחרי שנתיים שמשחקים לא עובדים חלק בהגדרות גרועות.

עכשיו הבנת אותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אפשר להגיד לך שמחסום ה-25 FPS קיים רק בקולנוע???

במחשב כהתמונה נוצרת בשלבים מלמטה למעלה צריך יותר!

30 זה גבול תחתון 60 נחשב לדעת רבים כמצב האופטימלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...