מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש) - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על מסך 28" Hanns-G HG281DPB ייעוד עיקרי- משחקים (עדכון-המסך נרכש)

simonsix

Recommended Posts

חבר'ה הכל טוב ויפה,

שכחתם משו אחד,

ה-נ-י-ג-ו-ד-י-ו-ת! הניגודיות של המסך הזה ממש נמוכה 800:1 ממש נמוך.

שאפילו מסך הKDF הנוכח שלי שהניגודיות שלו היא 1200:1 יותר גבוהה.

לא הייתי קונה.

הניגודיות היא חלק בלתי נפרד במסך שאני ארצה לרכוש.

ואני אוותר על 4 אינטש באותו הכסף לקבל ניגודיות גבוהה יותר פי כמה משל זה. [של הDEll]

ככה ש,לי חשוב Full HD 2 יציאות כמו שיש לDELL וגם ניגודיות גבוהה 3000:1.

אני לא הייתי אומר שזה תחליף לDELL .ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון זה TN לעומת VA.

דבר שני אתה יודע שיש מסכים של סמסונג שמפורסמים כניגודיות של אחד ל 3000 ובפועל אחרי בדיקות הם מפיקים פחות מ 800?

כי מה שהם מפרסמים זה ניגודיות דינמית, לא סטטית.

במסך הזה הם מפרסמים 1:800 כי זה היחס הסטטי שלו.

אצלך זה היחס הדינמי מה שאומר שהסטטי הוא בטח בסביבות ה 1:400...

ועוד מסך ג'נרי.

אז תפסיק לזרוק שטויות בלי ביסוס, תבדוק דברים לפני שאתה כותב אותם.

ואם לא אכפת לך לוותר על 4 אינץ', כמובן שעדיף ללכת על הדל, אבל יש כאלה ללא תקציב\ שחייבים כמה שיותר גדול.

אני חשבתי לקחת את זה ובסוף כנראה החלטתי שאני לוקח את הדל.

די חבל לי על הגודל, אבל פאק ה TN שלי עושה לי כאבי עיניים

באמצע משחק, הרגל שלי נגעה במארז, אז זזתי קצת וגם הראש שלי, ופשוט כל הצבעים השתנו!

אני לא מוכן לזה...

מה גם שהמסך שלי צריך להיות מחובר לכמה דברים:

מחשב, ממיר (אולי בעתיד HD), קונסולה.

מחשב צריך DVI, קונסולה וממיר קומפוזיט.

ממיר HD כנראה יהיה מחובר בקומפוננט...

ויש שם את כל החיבורים האלה ואני רוצה שולחן כמה שיותר פנוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא זורק סתם דברים,

דבר שני,

אתה הבאת לי דוגמא מסאמסונג,תביא לי דוגמא מדל.שהם הביאו ניגודיות לא סטטית.

ועוד דבר אתה צודק גם בקשר לפאנל,הTN אכן עושה כאבי עיניים .

דבר שלישי,

במקום לחבר קומפונט לממיר HD [אני הזמנתי ממיר HD מגיע בקרוב] .

ושמתי לב שלדל יש יציאה אחת.

אז חיפשתי ומצאתי מה שכולם מחפשים אני חושב שזה מרכזיית HD . מיציאת אחת מוציא ל3 כניסות HDMI.

ללא פגיעה בשום דבר איכות,כלום.תומך Full HD.

בינתיים לי יש מסך HD ready של KDFחברה לא מוכרת שדרכה אחבר את המרכזיית HD.

בינתיים אני נשאר עם המסך שלי KDF עד שיהיה ברור איזה מסך DELL תשיק.

קבל לינק:

http://www.techmod.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=462

ואני עשיתי בדיקה ואיכות של קומפונט לא שווה ברבע לאיכות של .ובדקתי את זה.אני בודק דברים לפני שאני אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה מדבר שטויות, או שזה פסיכולוגי.

בקושי מרגישים בהבדל בין קומפוננט ל HDMI

וכמו שאמרתי, על השולחן שלי יהיו רק: רמקולים, מסך וסט - שום דבר אחר.

ואני לא בטוח אם בכלל יש דבר כזה"מרכזיית HDMI"

וגם אם כן, אני לא הולך לקנות דבר דבילי כזה, זה בטוח מוריד איכות...

גם מאוד יקר... 400 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!?!

מה שטויות מה??

קשה לך להתמודד עם עובדות??אני אומר לך שאני בדקתי את מה שאני אומר.

אני הזמנתי את זה,

זה לא מוריד שום איכות,בדקתי את זה אצל חבר שלי הוא הראה לי את זה עם החיבור של המרכזייה ובלי,אותו דבר בדיוק.

זה סך הכל מסייע לאנשים כמוך וכמוני שיש לנו במסך יציאת אחת אז אנחנו מחברים את הHDMI למרכזייה ואז יהיו 3 כניסות.

והקומפונט והHDMI אכן מראים הבדל ענקי.אני אומר לך אני חיברתי XBOX למסך שלי עם קומפונט ואחר כך ואני ראיתי הבדלים ענקיים.

אם אתה רוצה לחבר את הממיר שיהיה לך בעתיד לקומפונט רק תידע,שאתה יכול לנצל איכות יותר טובה אם רק היית מקשיב לעצה שלי להביא מרכזייה.

אכן זה עולה יקר,אבל אין כמעט חנות בארץ חוץ מהחנות שהראתי לך שמוכרת דבר כזה,טרם מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה TN לעומת VA.

ועוד מסך ג'נרי.

אז תפסיק לזרוק שטויות בלי ביסוס, תבדוק דברים לפני שאתה כותב אותם.

ואם לא אכפת לך לוותר על 4 אינץ', כמובן שעדיף ללכת על הדל, אבל יש כאלה ללא תקציב\ שחייבים כמה שיותר גדול.

אני חשבתי לקחת את זה ובסוף כנראה החלטתי שאני לוקח את הדל.

די חבל לי על הגודל, אבל פאק ה TN שלי עושה לי כאבי עיניים

באמצע משחק, הרגל שלי נגעה במארז, אז זזתי קצת וגם הראש שלי, ופשוט כל הצבעים השתנו!

אני לא מוכן לזה...

לא נמאס לך לחזור על אותה המנטרה כל הזמן , pva, , TN די נו... מתי תבין כבר שאין חשיבות לפנל שמדובר במשחקים.

ורק שתדע לך המסך הזה נותן יחס מחיר/תמורה מעל ומעבר בשביל המחיר שלו ל- 28".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמאס לך לחזור על אותה המנטרה כל הזמן , pva, , TN די נו... מתי תבין כבר שאין חשיבות לפנל שמדובר במשחקים.

ורק שתדע לך המסך הזה נותן יחס מחיר/תמורה מעל ומעבר בשביל המחיר שלו ל- 28".

סליחה?!?

אני הגבתי בפורום של מסכי מחשב פעמיים אולי 3. על מה אני חוזר בדיוק?

ואל תגיד לי לא משנה, זה שאתה לא שם לב זה משהו אחר, אני מרגיש בהבדל וועוד איך מרגיש בזוויות צפייה הגרועות.

אני יודע שהמסך הזה מצויין למחיר, אבל הוא עדיין בעל פאנל TN, שזו בעיה.

אני עדיין די בהתלבטות...

לגבי המחיר- כנראה לא ממש ירד.

הסיבה:

לפני כן, החנויות היו קונות את המסך ממור לוי, כשנגמר למור לוי המלאי הם הפסיקו להביא אותו.

הם מכרו אותו ב XXXX ללא מע"מ

CDLOG גם מכרו אותו, אבל ב XXXX ללא מע"מ.(עדיין)(400 ש"ח יותר

עכשיו חנויות קונות מסידילוג, יותר יקר, אז העלו את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה , למה לריב ? בעיקרון שניכם מסכימים על דברים מסויימים אז אין סיבה למריבה.

העניין הוא פשוט והוא שלכל אחד יש העדפות אחרות, אחד מעדיף ניגודיות גבוה אחר מעדיף גודל גדול ולא שיגרתי כל עוד המחיר שפוי... בשני המקרים יש יתרונות, בשני המקרים יש חסרונות - אבל כל אחד בחר מה שטוב לו, אז מה לא מסתדר ?

ההנחת בסיס היא שכל עוד זה משהו שקונים אותו הרבה מה שאומר שהוא שמיש ויש אנשים שמסתדרים איתו אז לא מדובר במוצר רע, מה שאומר שיהיו אנשים שהיתרונות שלו טובים להם וזה מחפה מבחינתם על החסרונות ויש אנשים אחרים שהחסרונות שלו בלתי מקובלים עליהם והם מעדיפים לוותר על היתרונות שלו. - אין במקרה כזה טוב ולא טוב - לכל אחד זה יהיה משהו אחר וכל בחירה או מקרה כזה מבין האופציות המדוברות יהיה טוב כל עוד הוא מתאים למשתמש (וכל משתמש שונה אחד מהשני).

לגבי מה שראיתי פה - הניגודיות של 3000 בDELL שהוזכרה פה היא עד כמה שיודע לי ניגודיות דינמית ולא סטטית.

- לגבי מחירים של יבואנים בארץ , לא חושב שיש איסור או סיבה לאיסור לפרט את זה בפורום אבל בכל זאת אני חושב שלא מכובד לעשות זאת , כל עוד לא מדובר במקרה של עשיקה או מחיר מופקע בעליל, לא חושב שמכובד, מנומס או אתי לפרסם פה מחירים של יבואנים. תנו לעסקים האלו לעבוד בצורה הטבעית שלהם, לא נהוג בעולם הזה להיכנס לכיס של בעלי העסקים (שוב, לא אומר שאסור - רק שזה לא מכובד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק במאת האחוזים, ערכתי.

רגע של אי-שפיות זמנית :silly:

פשוט אני עצבני על מור לוי יותר מדי אז לא שמתי לב...

יש לי התלבטות די רצינית, שאי אפשר להכריע עם דעות של אנשים אחרים, אז זה מאוד קשה.

כי לכל מסך יש יתרון גדול על האחר.

כמובן שאני מדבר על הדל 2408 או 2407 מול HANNS-G "28.

לאחד איכות, לשני גודל.

וגודל די חשוב לי, כי המסך ישמש גם כטלוויזיה ממרחק של 2.5 מטר.

אבל מצד שני, נמאס לי ממסכי TN.

זו בעיה...

למרות שאני בטוח שהדגם הזה הרבה יותר טוב מ TN אחרים בשוק ופי כמה וכמה עדיף על שלי, הוא עדיין TN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך. מה שבטוח הוא שאתה עושה את הבדיקות והשיקולים הנכונים לפני קנייה של משהו רציני כזה. - אתה בדרך הנכונה :xyxthumbs:

אני יכול להגיד לך שכל בחירה שלך לא תתן לך 100 אחוז בגלל ההתלבטות הזאת אז תהיה מוכן לזה מראש - זה יגביר את ההנאה ממה שתקנה.

אני יכול להגיד לך שההאנסי ג'י, ביחוד במחיר שהגיע ממור לוי, הוא מסך באמת מעניין ומפתה. מי שנהנה מגודל וזה אומר לו המון והכי חשוב לו - יהנה מהמסך מאוד. מהקריאות שלי עליו ברחבי פורומים בעולם אני יכול להגיד לך שאנשים מאוד מרוצים, לרובם התוצאה היתה טובה יותר מהציפיות שלהם. הציפיות של רוב הרוכשים היו נמוכות בצדק למחיר הזה ורובם התרשמו הרבה יותר ממה שציפו ולא מעטים אפילו היו מאוד מרוצים מהקנייה.

מצד שני, חשוב לזכור שמסך זה לא רק פאנל, והמסכים הטובים יקרים יותר לא רק בגלל פאנל - לרוב כל החלקים והאיכות הכללית במסכים כאלו היא גבוה (וזו הסיבה האמיתית להמצאות פאנל טוב במסכים כאלו ולא ההיפך). ככה שקנייה של הDELL אומרת בכלל מסך ברמה גבוה יותר, פאנל זה לא הכל.

שני דברים שאולי יעזרו לך להתקדם בהחלטה (או לפחות להגיע לתמונה הנכונה יותר). בינתיים בפורום אני רואים שמי שקנה את שני המסכים מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין את שני המסכים לתצוגה בב"ש :kopfpatsch:

נבדוק בפנדה למרות שאני די בטוח שהסניף שלהם פה לא משהו...

מישהו יכול להגיד לי מניסיון אם יש שם הרבה מסכים במלאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...