GTA IV שוחרר! - עמוד 8 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יודעים מה? רציני אבל... אני קונה, ברגע שזה יוצא למחשב אני פאקינג קונה לא אכפת לי המחיר אני קונה!!!!!!! זה המשחק שאני הכי הכי הכי אוהב בעולם, עברתי את ה1000 שעות משחק בכל מהשני ועד SA ואני מוכר את הנשמה שלי בשביל שיהיה לי אותו עכשיו?!!!!!!!!!!!!!!! ואיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אני מת כבר שיהיה מת מת מת !!!!!!!!!!!!!!!!! אאראהריאההעאירהוהג\כן]דגם\יכםןדי\עכי\ןדגרקפעואאףדוכיןדריכןףריע ספאם ספאם ספאם !!!!!!!!!!!!!! פאק אני רוצה כבר לשחק נו מתי זה יוצא למחשב מתי מתי מתי??????????????????????????????????? OMGGGGGGGGGGGGGGGGG

:errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מאמינים מה עברתי כדי לשחק קצת במשחק הזה..

ניראה לי שמצאתי את שלושת הx360ים היחידים שיש בעירי, ורק אחד מתוכם היה יכול להריץ את המשחק.

קיצצר, היום יצא לי לשחק בערך שעתיים. בשעתיים האלו נהנתי, אבל לא ממש התלהבתי.

השליטה גם בשחקן וגם במכוניות (מבחינת זווית צילום) לא משהו, אולי כי אני רגיל לגרסאת הPC.

העיר עצמה מאוד Darkית, אפלה משהו. אני אוהב יותר את הערים סטייל vice city.

בשעתיים ששיחקתי המשימות מאוד חזרו על עצמן, הרגשתי שאני נהג מונית. כל מה שעשיתי זה להסיע אנשים ממקום למקום, ופעם אחת להכניס למישהו מכות.

אבל עדיין רואים שיש פוטנציאל, אני מאמין שאם היו לא עוד שעתיים הייתי נהנה עוד יותר.

-> בכל מקרה, המשחק הזה גרם לי להבין שגיימר לא יכול לחיות רק עם , אני פשוט נואש בחיפושים אחר מישהו שיביא לי קונסולה מאירופה.

*שחכתי לציין שלא שיחקתי על HD (גם למצוא בעל x360 וגם בעל מסך HD?! נו באמת..) ככה שיכוללהיות שזה קצת קלקל מההנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, בתחילת המשחק אתה באמת נמצא בעיקר באזורים אפלים והכל קודר כזה אבל מן הסתם שזה יהיה ככה מכיוון שמדובר בשכונות העוני והפשע ולא בdowntown מנהטן ככה שבהמשך זה משתפר, תאמין לי. אל תשכח גם שניו יורק מן הסתם היא יותר אפורה וקודרת ממיאמי(העיר שוייס סיטי בהשראתה).

בנוגע לשליטה, גם אני לא אהבתי בהתחלה, לוקח קצת זמן להבין איך המצלמה עובדת ולוקח גם זמן להבין איך לנהוג כמו שצריך. ראוי לציין שהשליטה במכונית היא קשה בהתחלה אבל ריאליסטית מאוד, לכל מכונית יש את ההתנהגות שלה ואפילו נראה לי שלקחו בחשבון אם הוא 4X4 ואם יש לו הנעה קדמית או אחורית. בסופו של דבר מתרגלים לזה ולפחות לי זה לא מוריד מחווית המשחק הכוללת.

בנוגע למשימות, שוב,אתה שיחקת בהתחלה ומן הסתם שלא ישלחו אותך לשדוד בנק בהתחלה עם שני שותפים וכוח אש שיכול לכבוש עיר, אתה מתחיל בקטנה, מסיע אנשים, מכיר אנשים ואת האיזורים השונים ולאט לאט מקבל יותר ויותר סמכויות ואיתן כך גדל גם כוח האש והמורכבות של המשימה. קשה מאוד בשעתיים של משחק(שאני מבין שזה כל מה שהיה לך בכל אופן) לראות את מה שיש למשחק הזה להציע.

ובנוגע לשורה האחרונה שלך, אני ממזמן הבנתי שעתיד המשחקים ברובם הגדול הוא בקונסולות, אמנם המחשב שלי יכול להריץ כל משחק כמו שצריך ובהחלט הכל נראה מדהים על המסך שלי אבל בקונסולות יש את הפשטות והייחודיות ושם טמון העתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאא בא לי לבכות שאין לי 360 או פלסטיישן 3 :bash: :bash: :bash:

זה המשחק שאני הכי מחכה לו בעולם אין יותר מיזה תמיד אהבתי את עולם הפשע ב- ועכשיו זה הרבה יותר אמיתי מאי פעם יאווו חחח

עכשיו חבר'ה אני מדבר לאלה עם ה- כ

יצא לנו הנשמה עד שהמשחק הזה יצא למחשב הנשמה תצאא אני מקווה שזה יקרה בפחות מ- 7 חודשיים :)

ספרו קצת איזה דברים אפשר לעשות במשחק? אפשר באמת להחביא גופות בתא המטען של האוטו? מאחורה יענו?

אפשר לפרוץ לכול בית בשעות הלילה זה נכון?

אפשר לעשות פדיקור? שמעתי שכן חחחח

בקיצור תפנקו אותנו בכמה סירטוני גיימפלי מהמשחק שלכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מאמינים מה עברתי כדי לשחק קצת במשחק הזה..

ניראה לי שמצאתי את שלושת הx360ים היחידים שיש בעירי, ורק אחד מתוכם היה יכול להריץ את המשחק.

קיצצר, היום יצא לי לשחק בערך שעתיים. בשעתיים האלו נהנתי, אבל לא ממש התלהבתי.

השליטה גם בשחקן וגם במכוניות (מבחינת זווית צילום) לא משהו, אולי כי אני רגיל לגרסאת הPC.

העיר עצמה מאוד Darkית, אפלה משהו. אני אוהב יותר את הערים סטייל vice city.

בשעתיים ששיחקתי המשימות מאוד חזרו על עצמן, הרגשתי שאני נהג מונית. כל מה שעשיתי זה להסיע אנשים ממקום למקום, ופעם אחת להכניס למישהו מכות.

אבל עדיין רואים שיש פוטנציאל, אני מאמין שאם היו לא עוד שעתיים הייתי נהנה עוד יותר.

-> בכל מקרה, המשחק הזה גרם לי להבין שגיימר לא יכול לחיות רק עם , אני פשוט נואש בחיפושים אחר מישהו שיביא לי קונסולה מאירופה.

*שחכתי לציין שלא שיחקתי על HD (גם למצוא בעל x360 וגם בעל מסך HD?! נו באמת..) ככה שיכוללהיות שזה קצת קלקל מההנאה.

תראה אין לי מושג איך המשחק באמת אבל בקשר לזה שלא יצא לך לשחק בHD בטח פוגע מאוד בחוויה

אם המשימות חוזרות על עצמם זה יאכזב מאוד אותי אבל לא שופטים משחק של 24-40 שעות בשעתיים הראשונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בכמה פורומים בחו"ל שהמשחק נראה סבבה על SDTV, גם בבוקס וגם בפס3. זה היה החשש העיקרי שלי, שהטקסט לא יהיה קריא או משהו בסגנון.

אבל אני מניח שביום שישי אדע הכי טוב. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בכמה פורומים בחו"ל שהמשחק נראה סבבה על SDTV, גם בבוקס וגם בפס3. זה היה החשש העיקרי שלי, שהטקסט לא יהיה קריא או משהו בסגנון.

אבל אני מניח שביום שישי אדע הכי טוב. :yelclap:

האמת שממרחק 2 מטר, לא הצלחתי כימעט להבין את הטקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...