GTA IV שוחרר! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם יכולים אפילו לחכות שנה שנתיים לפני שיוציאו אותו לPC וזה אולי יתן להם מספיק זמן לחשוב על איך להגן עליו מפיראטיות. אני חושב שהם יכולים להוציא את גרסת הPC מחר אם הם רוצים אבל הם יעדיפו להרוויח על המשחק בשוק הקונסולות לפני שהם משחררים את המשחק לשוק הPC שמלא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

********************************************************************************* (כול זה קללות)

למה PAL ולא NTSC??????????????????????????? למהה????????? אני לא יודע על מה להתעצבן , שהם הוציאו PAL או שהקונסולה שלי NTSC......

איזה באסה בטח עד שיצא ה NTSC כולם יסיימו את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני מתחיל - אני מקווה שאני לא עובר על חוקי הפורום, אם כן רק אימרו לי ואני אמחוק את ההודעה הזאת מיד.

ועכשיו למשחק עצמו...

קשה היה לי לעזוב עכשיו את המשחק כדי לבוא ולכתוב לכם שזה פשוט משחק ע-נ-ק! אני משחק אותו עכשיו בXBOX360.

אמנם שיחקתי במשחק רק כשעה אבל קבלו את הסקירה המאוד לא מקיפה שלי עד כה:

1. הגרפיקה במשחק פשוט מדהימה ומציאותית להפליא. ניכרת ההשקעה המטורפת שהשקיעו בכל פרט במשחק. המכוניות, הציפורים בשמיים, האנשים, העיר עצמה, הכל חי-צבעוני-מפורט-ומציאותי לחלוטין. פשוט צריך לראות כדי להאמין.

2. המשחק עצמו מעניין וסוחף. העלילה היא GTA-אית לחלוטין מעולם הפשע. מכתבות שקראתי העלילה הולכת ומתפתחת ומסתעפת בהמשך המשחק.

3. מבחינה מציאותית המשחק הזה הוא ברמה אחת לפחות מעל כל משחקי GTA (ובכלל מעל כל משחקי הSANDBOX שקיימים היום בשוק). כל פעולה (גניבת מכונית, מכות עם אנשים, יריות) נעשית בצורה המציאותית ביותר שניתן. צריך פשוט לשחק כדי לראות ולהבין (אמרתי מראש שזאת סקירה לא מקיפה ;D )

אני אחרוש עוד על המשחק הזה ואז אוכל לתת ביקורת הרבה יותר מקיפה, אבל אין לי ספק שעד אז האינטרנט כבר יהיה מוצף בכתבות וסרטונים על המשחק.

בקיצור ולעניין, כל מי שיש לו XBOX360 או PS3 המשחק הזה הוא חובה.

לכל בעלי המחשב שאין להם קונסולה, אמנם זה מבאס שאתם לא יכולים לשחק במשחק כרגע אבל אני מאמין שבסוף השנה המשחק יצא למחשב. אז קצת סבלנות וגם אתם תהנו מהפנינה המיוחדת הזאת.

בינתיים, מעט סרטוני GAMEPLAY מהמשחק (איכות לא מי יודע מה):

http://www.dailymotion.com/video/x56ik3_gta-iv-3eme-video-de-gameplay_videogames

http://www.dailymotion.com/video/x56ik1_gta-iv-official-niko-own-hd-r_videogames

יש הרבה סרטונים ביוטוב אבל הם נמחקים מאוד מהר בגלל עניין של זכויות יוצרים אז לא נתתי לינק לסרטונים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...