GTA IV שוחרר! - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. מצטרף לבקשה של הסאונד, כל דבר שקשור למשחק יעשה לי טוב. ;D

ב. איך זה שכל אלה שפרסמו סרטוני גיימפלי מהמשחק הביאו סרטונים שמצולמים מהטלוויזיה חיצונית?

לאף אחד אין איזה נגן שמשמש גם בתור Video Rocorder שמתחבר לטלוויזיה? לאף אחד?! חח

אני רוצה לראות גיימפליי באיכות נורמלית... לא נורא נחכה לביקורת של GT על המשחק, זה מחר בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים השתגעתם אה, קחו איזה רגיעון. טוב נו עכשיו ברצינות, לאחר שעברתי 10 אחוז מהמשחק אני יכול לומר בודאות שזה הGTA הכי טוב מאז ומעולם ובמרחק עצום מהשאר, כל דבר במשחק עשוי כמו שצריך (אפילו שהנהיגה מצריכה תרגול מסוים) והוא הרבה יותר סוחף מהקודמים, זזתי לשחק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לגרות אותנו :pissed:

במיוחד את החבר'ה כמוני, ללא X360\PS3 :silly:

אתה לא לבד :hi:

אין אין אני מת שכשהוא יצא למחשב יהיה הרחבות כול הזמן שהוא יהיה יותר טוב מהקונסולות שה************************************************************************************

אין אני משתגע ב5 ל5 יש לי מתכונת ראשונה בפיזיקה בחודש השישי יש לי 8 מבחני בגרות ומתכונות בחודש ואחרי זה וד בגרות בלשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו 4 שעות וסיימתי 8% מהמשחק ואני חייב להגיד שבאמת אין מה להשוות את זה לSA.

במיוחד אהבתי את הסאונד שסוף סוף נשמע כמו סרט.

שמישהו מצפצף עם המכונית יש הד כזה שגורם לזה להשמע ממש אמיתי!

הכל נשמע אמיתי ובאיכות מצויינת,הגראפיקה יפה מאוד,הAI בשמיים!

ההתנהגות של האנשים ברחוב פשוט מדהימה,ונגיד דורסים מישהו אז הוא עף בפיסיקליות ולא בתנועה מוכנה מראש.

ונגיד תכנסו במישהו במהירות ממש נמוכה אז הוא יקבל מכה ויפול וזה ממש ניראה אמיתי,באמת כל הכבוד להם על ההשקעה.

ושתדעו לכם שאני שנאתי את סאן אנרס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שנותנים 10 עגול(ציון שראיתי עד כה רק לאחד ממשחקי טוני הוק) אלא גם כותבים ביקורת של 7 עמודים שדבר כזה עוד לא ראיתי. זה רק ממחיש עד כמה גדול ומעולה המשחק הזה ונהנים מכל רגע קטן בו. Masterpiece.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...