GTA IV שוחרר! - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבקש ממכם לרשום את כל הפרטים ששמתם לב אליהם והעירו את תשומת ליבכם בטריילרים שהודלפו.

אומר לכם מה אני ראיתי.

* ראיתי שניקו שם קסדה כשהוא עולה על אופנוע (רק אם יש קסדה).

* כמו שפורסם עוד מזמן, ראיתי שכהמשטרה בעקבותך ישנו רדיוס מסוים במפה שאתה צריך לצאת ממנו

על מנת להתחמק מהמשטרה.

* לשם שינוי - ראיתי מטוס בשמיים... פעמיים! השאלה היא אם אפשר לטוס עליו בעצמך.

* עוד דבר שכבר פורסם אך אני פשוט חייב להתייחס אליו זה כל הקטע של היריות, ה-blind fire ותפיסת המחסה,

זה נראה כיף לא נורמלי.

* נראה כי כל הקטע של הריצות, קפיצות וטיפוסים מאוד מושקע, אני לא יתפלא אם תהיה משימה או יותר שבה צריך

לברוח ממישהו/משהו ויש המון מכשולים שצריך לקפוץ ולטפס מעליהם.

* יש אפשרות לשטוף את הרכב! באחד מהסרטונים ניקו הגיע לשטוף את הרכב, הכניס פתקית, המחסום התרומם

ואז ניקו נכנס ושטף את הרכב ורואים שהשקיעו בכל התנועות של המברשות והמים.

זהו... שמה מה שאני זוכר בנתיים, אשמח אם תרשמו גם אתם פרטים כאלה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע המפה קטנה יותר בצורה משמעותית מ SA ולכן אין צורך במטוס.

יש רק שדה תעופה אחד במשחק.

ולגבי הקסדה,

יצא לי לרכב על כמה אופנועים ובכל פעם ניקו חובש את הקסדה (למרות שאפשר גם להוריד אותה אבל אז כשנופלים יורדים יותר חיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקסטאר אמרו שבמשחק הזה לא יהיו "שטחים מתים" כמו בסאן אנדריאס, ככה שיש רק את ליברטי סיטי, בלי מדברים ויערות.

לדעתי זה יותר טוב, הופך את המשחק לממוקד ומציאותי יותר, וגם מקטין את הסיכוי שתהפוך את האוטו באיזה חור ותחכה כמו אידיוט עד שתעבור איזה משאית מעפנה שתוכל לגנוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקסטאר אמרו שבמשחק הזה לא יהיו "שטחים מתים" כמו בסאן אנדריאס, ככה שיש רק את ליברטי סיטי, בלי מדברים ויערות.

לדעתי זה יותר טוב, הופך את המשחק לממוקד ומציאותי יותר, וגם מקטין את הסיכוי שתהפוך את האוטו באיזה חור ותחכה כמו אידיוט עד שתעבור איזה משאית מעפנה שתוכל לגנוב :smile1:

לא יודע עיר אחת ?

נראה לי שיאכזב אותי קצת

גם "לא עוד גיבורים" אכזב אותי מהבחינה של עיר אחת בלדב

טוב אולי במשחק הבא יהיו 4 ערים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...