GTA IV שוחרר! - עמוד 17 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

קרירין - אני מדבר איתך על מבט לעתיד לא על המצב הקיים. בעתיד נראה שיותר ויותר כותרים גדולים יצאו לקונסולות בלבד(בשליפה מהראש אני יכול לתת לך את סטאר וורס החדש,end war,too human וקיימים עוד לא מעט בזה אני בטוח) ואילו למחשב יצאו פחות ופחות משחקים, בעיקר בגלל רמת הפיראטיות שאי אפשר להתמודד איתה כרגע ובגלל רמת הפשטות של הפיתוח לקונסולה יחסית למחשב.

שוב אני רוצה לומר, אני לא אוהב את המגמה הזאת, לא מרוצה ממנה ובטח שלא תומך בה. זה לא כל כך נעים להשקיע כל כך הרבה כסף במסך וחומרה שגם ככה תוך 8 חודשים מאבדת מאוד מהערך שלה ולגלות שאפילו אי אפשר לנצל אותה כמו שצריך. אבל זה המצב.

הפיראטיות היא תרוץ עלוב של חברות מתוסכלות לדוגמא: זה התחיל עם EPIC שהתבכיינו על , אבל למעשה UT3 וגם GOW הוסתרו ע"י הצל הגדול של המשחק שעשה בצפר לכולם COD4, שלא נדבר על המנועים הכבדים שלהם.

עוד חברה שכרגע מתבכיינת היא מפתחת קרייסיס, גם הם מתבכיינים על בעולם ה-PC? ושוב למעשה מה שקרה, קרייסיס סובל ממנוע כבד שאף כרטיס-מסך חד ליבתי יכול להתמודד איתו, וכמובן הייפ על סטרואידים. המשחקים שגנבו להם את ההצגה הם COD4, ביושוק, HL2 קופסה כתומה.

ואם כבר מתבכיינים על שיבדקו את כמות ההורדות של GTA4 ל-X360, והם עוד מתבכיינים. :screwy:

שורה תחתונה STEAM זה הפיתרון הריאלי ביותר להפצת משחקי ושמירה על רף נמוך.

אגב, היום שיחקתי קצת על X360 כמובן 4 המשחק מהמם! אבל... למי שרגיל למשחקי בהגדרות גבוהות קצת יתאכזב! X360 וגם PS3 כבר מראים סימני עייפות מבחינת גראפית, בסה"כ הקונסולות האלו כבר שתי דורות אחורה בכרטיסי מסך.

מצאתי את עצמי משתגע בלכוון עם הפד, זה פשוט לירות באפלה! כזה חוסר דיוק לעומת עכבר. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפיראטיות היא תרוץ עלוב של חברות מתוסכלות לדוגמא: זה התחיל עם EPIC שהתבכיינו על , אבל למעשה UT3 וגם GOW הוסתרו ע"י הצל הגדול של המשחק שעשה בצפר לכולם COD4, שלא נדבר על המנועים הכבדים שלהם.

עוד חברה שכרגע מתבכיינת היא מפתחת קרייסיס, גם הם מתבכיינים על בעולם ה-PC? ושוב למעשה מה שקרה, קרייסיס סובל ממנוע כבד שאף כרטיס-מסך חד ליבתי יכול להתמודד איתו, וכמובן הייפ על סטרואידים. המשחקים שגנבו להם את ההצגה הם COD4, ביושוק, HL2 קופסה כתומה.

ואם כבר מתבכיינים על שיבדקו את כמות ההורדות של GTA4 ל-X360, והם עוד מתבכיינים. :screwy:

שורה תחתונה STEAM זה הפיתרון הריאלי ביותר להפצת משחקי ושמירה על רף נמוך.

אגב, היום שיחקתי קצת על X360 כמובן 4 המשחק מהמם! אבל... למי שרגיל למשחקי בהגדרות גבוהות קצת יתאכזב! X360 וגם PS3 כבר מראים סימני עייפות מבחינת גראפית, בסה"כ הקונסולות האלו כבר שתי דורות אחורה בכרטיסי מסך.

מצאתי את עצמי משתגע בלכוון עם הפד, זה פשוט לירות באפלה! כזה חוסר דיוק לעומת עכבר. :kopfpatsch:

זה כי אתה לא רגיל.

תכלס אני מסכים איתך חלקית. זה לא רק בגלל הפיראטיות זה גם כי זה חוסך להם מלא כסף ועדיין חבר רק שתדע שיחסית איך כול כך הרבה 360 פרוצים - אנשים מתחילים לפרוץ אותם רק עכשיו (אני מדבר על ארהב - השוק בישראל זה לא שוק , אף אחד לא קונה ..)

לא שיחקתי CRYSIS אבל אני יכול להגיד לך בקלות שCOD4 פשוט קלעו בול ולCRYTEK וגם ל EPIC אין מה לעשות עם זה - פשוט אין. פעם ממש אהבתי אנריל , עכשיו (חוץ מזה שזה בקושי רץ על המחשב שלי ברזולוציה של פלאפון) אם אני חושב על לקנות COD4 או UT3 (בהתחשב בזה שאני כן יכול להריץ את המשחק על הגדרות בינויות) אני כמובן שקונה את COD4 כי זה פשוט משחק 10.

לא שיחקתי בPC בהגדרות גבוהות אבל אני יכול להגיד לך שהגרפיקה די מספת אותי בGTA IV - במיוחד בהשוואה למשחקים האחרונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהפעם בניגוד לסאן אנדריאס שהיה בינוני למדי בקונסולה (זמני טעינה נוראיים , גרפיקה בינונית , פריימרייט לא משהו , מערכת כיוון חלשה) הקונסולות הנוכחיות מצוינות לזה , ולרוב האנשים בין לחכות מעל חצי שנה לבין לקנות עכשיו לקונסולה ולהנות - אין התלבטות , מה גם שבעבר - כבר היה ידוע בשלב הזה התאריך שחרור של הגירסאת מחשב.

ליביו - 15.9 אחוז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך רואה איפה השיפור של מערכת הכיוון. זה או שאתה מכוון עצמאית (לא ממש שימושי עם gamepad)

או שאתה מחליף מטרות אוטומטית (מה שאני קורא "AIMBOT").

ד"א, אל תצפה ליותר מ-30fps ב-GTA4. למען האמת, צפה למשהו בסביבות 25~ ממוצע.

עוד אנשים מתלוננים על הפריימרייט, וספציפית על נפילות FPS בפיצוצים\גיאומטריה מורכבת, והכי גרוע 20fps~ תמידי ב-multiplayer.

בעניין של לקנות לקונסולה במקום להמתין ל-, כמובן שאני מסכים, בתנאי שכבר יש לך קונסולה . אין טעם לקנות היום קונסולה שעבר זמנה,

וכן, ה-XBOX360 וה-PS3 נחשבים מיושנים טכנולוגית היום (ביחס ל- כמובן)

כל עוד הקונסולות לא ניתנות לשידרוג, אין שום סכנה למשחקי .

מתי שאפשר יהיה לשדרג קונסולה (מבחינת ביצועים), רק אז יהיה טעם להשוות בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי מתי שיהיה אפשר לשפר קונסולה אז כבר אין לה שום יתרון על ה-...

כל הרעיון בקונסולות שאתה קונה משהו שאתה יודע שלא תצטרך לשדרג כמה שנים

אולי לא תצטרך לשדרג, אבל כן תאלץ להתפשר (אתה או מפתחי המשחקים, לא רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי מתי שיהיה אפשר לשפר קונסולה אז כבר אין לה שום יתרון על ה-...

כל הרעיון בקונסולות שאתה קונה משהו שאתה יודע שלא תצטרך לשדרג כמה שנים

הבעיה שזה לא עובד יותר ככה, בעידן המשחקים של היום ההתפתחות מטורפת! והחומרה לא עומדת בדרישות.

לדעתי זה יגרום לתוחלת חיים קצרה יותר לקונסולה, במחשב אתה עוד אכשהו יכול לשדרג כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום ואורי , פה אתם מפספסים את הנקודה אם אתם חושבים שהאקסבוקס והPS מיושנות.

להזכירכם גם החומרה של הPS2 מיושנת ועדיין הצליחה להוציא קריאות התלהבות גם בשנים האחרונות , איך ? טכניקות חדשות , אופטימיזציות חדשות ופיתוח לחומרה אחת!

זה שיש כל הזמן ריצה קדימה - אין ספק , אבל לחשוב לרגע שהן מיושנות ויעלמו בקרוב ולכן לא כדאי לקנות אותם? הרשו לי לגחך.

בא נעשה בדיקה שונה.

אני קניתי את הPS3 לפני שנה ו3 חודשים , מתי קניתם כל אחד מכם מחשב וכמה הוא עלה?

ועכשיו נחכה ונראה מתי המחשב או הקונסולה יהפכו ללא רלוונטים ולא מריצים משחקים כמו שצריך.

אני אלך יותר רחוק , גם מחשב שיקנה היום יהפוך לפחות רלוונטי מהר משמעותית בעוד הקונסולה תישאר רלוונטית.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא טוען שהקונסולות "ייעלמו" כל כך מהר, מה שאני אומר זה שהם התיישנו, ז"א:

ממשיכים וימשיכו לצאת משחקים חדשים, רק שכבר הגיעו לגבול היכולת של החומרה. כל האופטימיזציות הספציפיות לחומרה מתבטאות בהתפשרות מבחינה גראפית. אז בסדר המשחקים ירוצו סביר (מבחינתי 30fps זה לא סביר, אבל ניחא) אך לא יחדשו הרבה טכנולוגית.

GTA4 הוא דוגמא טובה, גראפיקה\מנוע עם פוטנציאל אדיר, אך לא ממומש עד תום.

ישנה התפשרות על רזולוציה \ טקסטורות \ החלקת שינונים \ הצללות \ FPS וכדומה.

gaming בשיאו זה עסק יקר, אני לא אומר שלא. המחשב אומנם עלה לי הרבה יותר מקונסולה אבל ההבדל ביניהם הוא שמיים וארץ

אני לא פוסל שום קונסולה. לא לכל אחד הגראפיקה\ביצועים חשובים כל כך ולא כל אחד בכלל מבין את ההבדל. עניין של הרגל וצרכים אישיים.

מה שבטוח, ב- מתיישן תמיד אפשר להוריד הגדרות גראפיות עצמאית, עד לקבלת ביצועים מספקים מבחינתך (או פשוט לשדרג)

לדעתי זה עדיף על "אופטימיזציות לחומרה ספציפית" בהן העניין בשליטת המפתחים בלבד. אז הם בוחרים\מורידים הגדרות בשבילך... וזה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה PS3 עוד רחוק מהקצה...

פשוט צריכים ללמוד בשבילו - משימה קשה למדי.

מאז יציאת ה PS2 לקח ל God of War כמה וכמה שנים לצאת...

אני בטוח שהמשחקים שייצאו עוד שנתיים ישאירו אתכם פעורי פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה PS3 עוד רחוק מהקצה...

פשוט צריכים ללמוד בשבילו - משימה קשה למדי.

מאז יציאת ה PS2 לקח ל God of War כמה וכמה שנים לצאת...

אני בטוח שהמשחקים שייצאו עוד שנתיים ישאירו אתכם פעורי פה

תיקח בחשבון שהמשחק GOW הוא לא 3D מלא, אם המשחק היה 3D מלא אז הוא לא היה נראה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לי באיזה טכניקות יוצרי המשחק משתמשים ולא איכפת לי אם הם מרמים ולא משתמשים ב 3D מלא...

מה איכפת לי אם זה 3D מלא או 1.73D?

כל עוד זה נראה לי טוב - מצידי שהכל יהיה ב 2D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...