GTA IV שוחרר! - עמוד 19 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV שוחרר!

itai_1813

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מבאס? אדיר אתה מתכוון :) העלילה כ"כ טובה שכל רגע שלה הוא פשוט כמו לצפות בסרט טוב.

לגבי קצר לא קצר , אני אחרי 10 וחצי שעות משחק (+ לפחות שעה שתיים של שטויות שלא שמרתי :) ) בפחות מ20% של המשחק , משחק באיזי לגמרי ונהנה מכל רגע.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי צודק, כל אחד ואיך שהוא משחק את המשחק. יש כל כך הרבה דברים לעשות במשחק כך שלכל שחקן זה יקח זמן אחר להשלים את המשחק. יש את אלו שיעשו את המשימות אחת אחרי השניה ואילו יש אנשים שיחקרו את העיר במשך שעות עד שידעו להכיר אותה כמו את כף ידם. האפשרויות כאן הן באמת לא מוגבלות וזו גדולתו של המשחק, והעלילה....אוי העלילה!

וקרירין,עוד פעם אני חייב להגיב לך במין ריטואל קבוע שכזה, אורך משחק זה לא מה שיקבע אם הוא הדור הבא או לא. יש משחקים שלא יכולים פשוט להיות ארוכים. אני לא מצפה ממשחק FPS להיות 50 שעות, זה מופרך ואפילו מעייף. האם זה אומר שהוא לא הדור הבא? ממש לא.

לעומת זאת אם משחק בעל אורך חיים של 200 שעות אבל לא מחדש לנו כלום ושום דבר אז הוא משחק הדור הבא כי הוא ארוך? לא.

אורך חיים הוא חלק מחווית המשחק הכוללת ולא מדד בפני עצמו. משחק ארוך רק מוסיף לנו לחוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אוסיף הערה לגבי אמי שדאג לגודל המפה ה"קטן" במיוחד יחסית לGTA:SA - המפה עצומה ועמוסה מאוד בפרטים והמחשבה על הפרטים האלו פשוט מדהימה.

ממש לרמת הקפיצה על גגות בינינים וירידה דרך המדרגות חירום בצידי הבנין ועוד פרטים שפשוט אי אפשר לדמיין.

מזל (ואני רציני) שיש במשחק GPS! אחרת זה היה פשוט מסובך בצורה בלתי יאומנת להגיע מא' לב' בלי ששיננת את כל העיר בעל פה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בדיוק ההיפך. מרוב ציפייה לשחק בIV, התחלתי את SA מחדש (בפעם האלף בערך) האמת שאני לקראת שלבי סיום.

עכשיו יצא לי לראות את הreview בx-play, ופשוט אין לי מילים. המולטי ניראה כל כך כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אוסיף הערה לגבי אמי שדאג לגודל המפה ה"קטן" במיוחד יחסית לGTA:SA - המפה עצומה ועמוסה מאוד בפרטים והמחשבה על הפרטים האלו פשוט מדהימה.

ממש לרמת הקפיצה על גגות בינינים וירידה דרך המדרגות חירום בצידי הבנין ועוד פרטים שפשוט אי אפשר לדמיין.

מזל (ואני רציני) שיש במשחק GPS! אחרת זה היה פשוט מסובך בצורה בלתי יאומנת להגיע מא' לב' בלי ששיננת את כל העיר בעל פה.

ליביו

צודק בהחלט! אני לא יודע מה הייתי עושה בלי ה-. אני הרבה פעמים מעדיף אפילו לקחת מוניות כשהיעד שלי רחוק ואין לי כוח לנהוג לשם/אין לי אופנוע בהישג יד.

אגב, שמתם לב שבמכוניות היותר טובות ה- אפילו אומר לך מתי לפנות ולאן? כמו שהזכרנו, ההבדל הוא בפרטים הקטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומנם ארוך יותר מרוב המישחקים כיום אבל הבנתי שהוא קצר יותר מהקודמים :-\

אפשר לסיים את העלילה בממוצע של 30 שעות (תלוי בשחקן) :-X

30 שעות זה מצוין למשחק בז'אנר הזה

ולפי מה שהבנתי יש גם "מיני משחקים " וכמובן מולטי ברשת

וקרירין,עוד פעם אני חייב להגיב לך במין ריטואל קבוע שכזה, אורך משחק זה לא מה שיקבע אם הוא הדור הבא או לא. יש משחקים שלא יכולים פשוט להיות ארוכים. אני לא מצפה ממשחק FPS להיות 50 שעות, זה מופרך ואפילו מעייף. האם זה אומר שהוא לא הדור הבא? ממש לא.

לעומת זאת אם משחק בעל אורך חיים של 200 שעות אבל לא מחדש לנו כלום ושום דבר אז הוא משחק הדור הבא כי הוא ארוך? לא.

אורך חיים הוא חלק מחווית המשחק הכוללת ולא מדד בפני עצמו. משחק ארוך רק מוסיף לנו לחוויה.

תעשה לי טובה

יש משחקים שעולים 60$ ונמשכים שעות בודדות בלבד

בארץ הרבה מאיתנו לא חושבים על עלות המשחק ....

אבל שכן מכלילים את העלות אני חושב שזה טיפשי לקרוא למשחקים כאלו "הדור הבא"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה

יש משחקים שעולים 60$ ונמשכים שעות בודדות בלבד

בארץ הרבה מאיתנו לא חושבים על עלות המשחק ....

אבל שכן מכלילים את העלות אני חושב שזה טיפשי לקרוא למשחקים כאלו "הדור הבא"

אז אתה אומר שאם משחק לא נמשך לפחות 30 שעות הוא לא שווה את הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה

אבל אני כן חושב שנותנים ביקורת על משחק צריך לתת התייחסות גם למחיר בלי זה

הביקורת לא אובייקטיבית

יש משחקים שכיף לשחק אותם אבל הם מאוד קצרים וצריך לתת יחס גם לזה

ותבין גם משחקים שאני מצפה להם כמו SSBB לדוגמה

צריך לשפוט ככה

במקרה של SSBB האורך של הסינגל לא רלוונטי כי הוא משחק מולטי

אבל בלי המולטי הוא כנראה היה משחק בינוני

אותו הדבר הרבה משחקים אחרים

כולל COD4 לדוגמה שבלי המולטי משחק קצר מידי

לGTA4 יש גם סינגל ארוך וכנראה מאוד טוב וגם מולטי מאוד טוב לפי מה שיצא לי לקרוא

ככה שאני יכול להבין את הביקורות

כמובן כל משחק לגופו

יש משחקים קצרים שאפשר לחזור ולשחק בהם הרבה פעמים

ויש כאלו שפעם אחת מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - מצטער לאכזב אותך - SSB בעיקר משחק סינגל או מקסימום עם עוד שחקן לידך והוא אכן טיפה מאכזב.

בקשר לאורך של - בא נגיד ש30 שעות זה לשחקן זריז שלא עושה שום דבר מסביב (יוצא עם הדמויות , משלים משימות צידיות , סוקר את העיר וכו...) אני כרגע הגעתי ל25% וזה אחרי בערך 20 שעות משחק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liviur בSSBB יש כל מיני אפשרויות ל4 שחקנים ביחד

אם אתה חושב שהוא משחק לסינגל כנראה לא לקחתה כדורים בזמן

לי יש את הקודם SSBM וברור לגמרי שהוא משחק מולטי

למרות שיש סינגל סביר

בSSBB הכניסו מצב סינגל נורמלי יותר אבל עדיין זה משחק מולטי כמו כמאת כל משחק מכות

רק שפה אפילו עוד יותר בגלל ה4 שחקנים ואפשרות אונלין שאין לי מושג איך היא עובדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...