מתלבט בין שני סוגים של altec צריך עזרה לא מבין ממש.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני סוגים של altec צריך עזרה לא מבין ממש..

asi1998

Recommended Posts

זה די בתמונה הכללית.... חפש את הביקורת שלהם על הATP3 ותשווה, וגם בפיסקה האחרונה (של דף 3 אאל"ט) כתוב משהו שבגלל שהם יותר זולים (ה2421) אין טעם להשוות בינייהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה דווקא דיי אומר ההפך,

אתה לא יכול להשוות בין שני REVIEWS שונים שעשו בהפרש של מיליון שנה ומי יודע אם זה בכלל אותו סוקר ( וזה גם לא רלוונטי ).

בקיצור, אם יש לך השוואה בינהם אני אשמח לראות, כי מכל מי שאני מכיר שיצא לו לשמוע את 2 הסטים אמר לי שה ATP3 נשמע טוב יותר.

לי לא יצא לשמוע את ה 2421 אז אני לא יכול (ולא רוצה) סתם להביע דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה עוד ביקורות:

http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.clubic.com%2Farticle-86932-1-tour-horizon-kits-2-1-comparatif.html&langpair=fr%7Cen&hl=en&ie=UTF8 (תבחר שם בVS2421)

http://www.pocket-lint.co.uk/reviews/review.phtml/2684/3708/altec-lansing-vs2421-speaker-system.phtml

http://hardwaretechreview.com/altec-lansing-vs2421-speakers-review

גם אני נמצא בהתלבטות כזאת.. אני יכול להשיג את הATP3 במחיר 369 ואת הVS2421 ב310 ואין לי מושג מה לקחת!!! אני מפחד לקחת את הVS2421 בגלל הרעשי רקע שלהם... מה אתם אומרים?

אז מה כדי לי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא דיי אומר ההפך,

אתה לא יכול להשוות בין שני REVIEWS שונים שעשו בהפרש של מיליון שנה ומי יודע אם זה בכלל אותו סוקר ( וזה גם לא רלוונטי ).

בקיצור, אם יש לך השוואה בינהם אני אשמח לראות, כי מכל מי שאני מכיר שיצא לו לשמוע את 2 הסטים אמר לי שה ATP3 נשמע טוב יותר.

לי לא יצא לשמוע את ה 2421 אז אני לא יכול (ולא רוצה) סתם להביע דעה.

וואלה, יש בזה משהו.

העניין הוא שיש השוואות של ה2421 ל4121, וה2421 יוצא טוב יותר, כשה4121 די דומה לATP3.... מכאן הסקתי שה2421 טובים יותר :nixweiss:

אבל מצד שני, במערכות בטווח המחירים האלה אי אפשר להגיד ב100% מי טוב יותר, כי המערכות הנורמאליות (נגיד המערכות של אלטק לנסינג, , חלק של לוג'יטק וחלק של קריאייטיב- לא X230, ג'יניוס ושאר מערכות מדבקה) הן די באותה רמה עם מאפיינים שונים, ובתאכלס ה"אפקים המיוחדים" של כל מערכת זה כל ההבדל בינייהן. אין משהו מאוזן שנותן אמיתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע, אני כן מעריך את המוצרים של ALTEC LANSING, אבל אני אישית לא הייתי קונה שמראש אומרים לי שיש להם זמזומי רקע, מול דגם ישן יותר שנמכר שנים (זה מטורף כמה זמן הוא היה על המדפים), וכמעט שאין לו בעלים לא מרוצים.

אני לא אומר שזה חד משמעי או שאחד מהם עדיף בוודאות, אבל ככה אני רואה את זה, ATP3 עבר את מבחן הזמן שאף אחד עוד לא עבר, ועדיין גם עם סטים ענתיקות הוא נשמע מעולה, לא יודע איזה סיבה יש לא ללכת עליו, זה לא שההבדל מחירים בינהם הוא מאות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע, אני כן מעריך את המוצרים של ALTEC LANSING, אבל אני אישית לא הייתי קונה שמראש אומרים לי שיש להם זמזומי רקע, מול דגם ישן יותר שנמכר שנים (זה מטורף כמה זמן הוא היה על המדפים), וכמעט שאין לו בעלים לא מרוצים.

אני לא אומר שזה חד משמעי או שאחד מהם עדיף בוודאות, אבל ככה אני רואה את זה, ATP3 עבר את מבחן הזמן שאף אחד עוד לא עבר, ועדיין גם עם סטים ענתיקות הוא נשמע מעולה, לא יודע איזה סיבה יש לא ללכת עליו, זה לא שההבדל מחירים בינהם הוא מאות שקלים.

זו בדיוק הסיבה שבגללה קניתי אותם לפני שבוע כי כבר שנים כולם ממש ממליצים אליהם

רמקולים זה לא כ.מסך שצריך להחליף כל שנה שנתיים ככה שהם להרבה זמן (עד שיהיה כסף למשהו ב 7000 שח וזה עוד ממש הרבה זמן עם הקריירה שבחרתי לעצמי)

רמקולים איכותיים זה לשנים (יש לי שכן שיש לו של מקינטוש [נראה לי :s05:] כבר 20 שנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתם אומרים ללכת על הATP3 וזהו? יש לי מאיפה להשיג את הרמקולים זה לא הבעיה אבל אני רק רוצה לדעת אם זה שווה..

גם אני לחוץ בתקציב, התקציב בכלל היה 300 ש"ח וחרגתי ב10 ש"ח לטובת הVS2421 ועכשיו הATP3 עולים 369 שקל וזה חריגה דיי גדולה, אני רוצה לדעת אם זה משתלם למה הדבר היחיד שמרתיע אותי מלקנות VS2421, זה הרעשי רקע האלה.. אומרים שאם מרחיקים את השלט מהרמקולים אז הם עושים רעשי רקע קטנים - זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר, הפעלת המיקרופון תלויה בחיבור כבל נוסף ליציאת המיקרופון בכרטיס קול, מה שגם ככה כמעט ואף אחד לא טורח לחבר.

ו-IG צודק, זה לא הגיוני להסתמך על כרטיס קול מובנה, רעשי רקע וכו' צריך לבדוק עם כרטיס קול סביר נפרד בשביל לשלול את האפשרות שזה בכלל מהכרטיס עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-IG צודק, זה לא הגיוני להסתמך על כרטיס קול מובנה, רעשי רקע וכו' צריך לבדוק עם כרטיס קול סביר נפרד בשביל לשלול את האפשרות שזה בכלל מהכרטיס עצמו.

אני לא בטוח שאני קונה את ההסבר הזה. אצל רוב יצרניות לוחות האם היום יש כרטיסי קול טובים מספיק (ואפילו יותר ממספיק), שאני בספק אם הם הסיבה לבעיה אצל כל מי שמתלונן על רעשי הרקע - וכולם מתלוננים עליהם (עוד לא שמעתי על מישהו שטוען שאין רעשי רקע בכלל ברמקולים האלה).

גם התיאור של אנשים על הרחקת הרמקולים ממקורות שונים, והמשחק עם הווליום - מחזקים שהמקור להפרעה הוא ברמקולים עצמם.

אבל אשמח לשמוע ממישהו אחרת, כי אני באותה התלבטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שמתם לב, אבל מאוד מוזר שלאותם "רעשי רקע" שכולם מדברים עליהם לא מופיע שום אזכור בשום כתבה או ביקורת בחו"ל שנעשו על ה VS2421..

זה גם מה שאני לא מבין, איך זה יכול להיות שבהרבה כתבות בחו"ל יש מלא המלצות ורק בארץ אנשים מתלוננים על רעשי רקע..

אולי כאן בארץ אנשים מקרבים טלפון , ראוטר, את השלט החוטי של הרמקולים ועוד כל מיני דברים לרמקולים והם לא מבינים שזה המקור לרעש.

כנראה אני ילך על הVS2421 בגלל כל היתרונות האחרים שלו על הATP3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מה שאני לא מבין, איך זה יכול להיות שבהרבה כתבות בחו"ל יש מלא המלצות ורק בארץ אנשים מתלוננים על רעשי רקע..

אולי כאן בארץ אנשים מקרבים טלפון , ראוטר, את השלט החוטי של הרמקולים ועוד כל מיני דברים לרמקולים והם לא מבינים שזה המקור לרעש.

כנראה אני ילך על הVS2421 בגלל כל היתרונות האחרים שלו על הATP3

כנ"ל. טסתי לאייבורי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקשו לבדוק את המערכת בחנות (או בית, אם החנות תסכים)... אם יש בעייה- אל תקנו או תבקשו החזר... עד כמה שאני יודע, יש איזה חוק חדש שקובע שחייבים להחזיר לכם את הכסף (ולא זיכוי) אם אתם מחזירים מוצר פחות מ14 יום מהקנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...