ספק משמיע ציפצופים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק משמיע ציפצופים

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

הספק שלי הוא enermax 350 watt הוא אמור להיות ספק חזק ויציב אך לפעמים הוא משמיע מין ציפצופים והr9500 pro מראה קווים עולים ויורדים בקצב ריענון של 85 הרץ יכול להיות שהספק דפוק?,או יכול להיות שהספק עמוס ומחוברםי אליו יותר מדיי דברים? מה שבסך הכול מחבור אליו זה

2 הרדיסקים אחד

1)seagate 40gb 7200

2)western digital 60gb 7200 8mb buffer

מאוורר,cd-rom x52,צורב x8,כונן פלופי,הכרטיס מסך כמובן (r9500 pro)

הלוח אם כמובן ושתי קטודות,לד וצג טמפרטורה האם enermax 350 watt יכול לסחוב את כל זה כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה בטוח זה בא מהספק?

ב. לכרטיס מסך?

ג. ניסית מסך אחר?

ד. ספק אחר?

אם עשית את כל אלה ועדיין אתה חושב שזה הספק, גש לחנות שקנית ובקש החלפה, גם אנמרקסים מתקלקלים לפעמים.

ואם באמת איך שהתחילו הציפצופים מהספק גם התחילו הריצודים, זה יכול להיות אולי תת/יתר מתח, שיכול לפגוע בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהספק עמוס ומחוברים אליו יותר מדיי דברים? מה שבסך הכול מחבור אליו זה

2 הרדיסקים

1)seagate 40gb 7200

2)western digital 60gb 7200 8mb buffer

מאוורר,cd-rom x52,צורב x8,כונן פלופי,הכרטיס מסך כמובן (r9500 pro)

הלוח אם כמובן GIGABYE GA-8SQ800 ושתי קטודות,לד וצג טמפרטורה האם enermax 350 watt יכול לסחוב את כל זה כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן... יש סיכוי שאתה צודק,אולי באמת מחוברים יותר מידי דברים.

ה-R9500 צריך הרבה חשמל ויש לך מנורות מאווררים והרבה דברים שמחוברים לספק.

אולי בגלל זה יש ריצודים. בכל אופן כשהייתי אצלך לא שמעתי שום דבר!!! אז תפסיק להיות לחוץ כ"כ!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את מה שאלכס מpchardware כתב לי בכללי ותבין למה אני לחוץ כל כך כי ניסיתי לחבר את הכ.מסך לכול חיבור אפשרי של הספק גם לחיבור ישיר מהספק

מה גם שבדקתי עכשיו וב800x600 אין את הריצודים האלה כנראה שבאמת הספק עמוס אבל זה אמור להיות ספק מצויין שיכול להחזיק הרבה דברים והוא אמור להיות גם יציב מאוד!! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזאת אכן בעייה של עומס, וגם אם כן, ממש קשה לנתק את 2 הקתודות ולבדוק?

אבל מה הסיפור?, התקלקל, לך ויחליפו, יש לך עדיין אחריות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזאת אכן בעייה של עומס, וגם אם כן, ממש קשה לנתק את 2 הקתודות ולבדוק?

אבל מה הסיפור?, התקלקל, לך ויחליפו, יש לך עדיין אחריות נכון?

ברור שיש אחריות וניתקתי את שני הקטודות וזה לא עזר כמו שאמרתי דיברתי אם החנות שקניתי ממנה את המחשב והם הזמינו כבר כרטיס חדש ואז אני ידע אם הבעייה היא אכן בספק או שהכרטיס היה דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Enermax 350W הוא ספק איכותי 8)

אני בטוח ( 99.9% ) שאין עליו עומס ;D

כמו שאמרו, גם ה Enermaxים נדפקים לפעמים ( יש לך אחריות אז אין לך מה לדאוג ) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...