מדייה פלייר - ומסך שחור עם קבצי מדיה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדייה פלייר - ומסך שחור עם קבצי מדיה.

דודי הסטלן

Recommended Posts

שלום לכולם. חיברתי את הכרטיס מסך שלי {GF4 MX 440} לטלביזיה שלי וכשאני מנסה לראות קובצי מדייה כגון: MPG, AVI וכל שאר סוגי הקבצים. הבעיה היא שאני לא מצליח לראות את הסרטים האלה או את קטעי הוידאו האלה על המסך של הטלביזיה אני פשוט רואה מסך שחור. אני יציין שבמסך של המחשב רואים את מה שאמורים לראות והכל עובד טוב. הבעייה היא בטלביזיה. אני גם יציין שהתקנתי את media player 9 codecs, ואת DIVX 5.0.3 BUNDLE.

תודה לכל העוזרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשחק עם ההגדרות של התצוגה - להפוך את הטלויזיה לראשי או אפילו לראות רק דרך הטלויזיה, או לנתק את המסך ולהשאיר רק את הטלויזיה ולאתחל, אולי זה יעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יכול להמליץ לי על תוכנה טובה שתסדר את העניין?

תוריד תוכנה בשם TvTool.

יש לך שם אופצייה לכוון את כל הפרמטרים על מנת לראות בצורה הטובה ביותר על הטלויזיה (כולל קבצי MPEG ו AVI)

להורדה.

נ.ב

למה אתה משתמש עדין ב Divx 5.0.3 יש כבר Divx 5.0.5

שלום לכולם. חיברתי את הכרטיס מסך שלי {GF4 MX 440} לטלביזיה שלי וכשאני מנסה לראות קובצי מדייה כגון: MPG, AVI וכל שאר סוגי הקבצים. הבעיה היא שאני לא מצליח לראות את הסרטים האלה או את קטעי הוידאו האלה על המסך של הטלביזיה אני פשוט רואה מסך שחור. אני יציין שבמסך של המחשב רואים את מה שאמורים לראות והכל עובד טוב. הבעייה היא בטלביזיה. אני גם יציין שהתקנתי את media player 9 codecs, ואת DIVX 5.0.3 BUNDLE.

תודה לכל העוזרים!!!

להורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יכול להמליץ לי על תוכנה טובה שתסדר את העניין?

במידה והתקנת את הדרייברים של המסך (לא אלו של Windows אלא אלו של Nvidia) אז אין צורך.

כנס להגדרות כרטיס המסך לכרטסת של ה MX 440 ושם ישנם את הגדרות ה nView Display Mode שתוכל להדיר מה לראות ביציאת הטלויזיה.

בכדי לראות את הסרטים (לא צורך תוכנה מיוחדת אפילו המדיה פלייר תופס) כנס בהגדרות המסך ל Overlay Controls.

והעיקר תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...