אפליקציות תלת מימד מתרסקות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות תלת מימד מתרסקות

ORrrr

Recommended Posts

אז ככה, מאז התקנתי את ה AGP Miniport של הצ'יפסט שלי אם אני נכנס CS נגיד, אז אחרי הקונסול כמה שניות פתאום הודעת שגיאה כזאת HL.exe bla bla lba...

וגם ניסיתי לתת לו הרצת 3Dmark2001SE והוא נפל ועשה ריסטרט למחשב על המבחן הראשון..

הצילו?

:[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט כן יעזור כבר קרתה לי הבעיה הזאת

אני לא יכול לדעת את החום כי החיישנים של הלוח שלי דפוקים מראים לי 97 מעלות מעבד ו 30 משהו מעלות לוח...

הזכרון תקין, זה קרה רק אחרי התקנתצ דריברים של בצ'יפסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את ההתקנה של הדרייבר, ואם אין אפשרות אז תמצא את ה CPU to AGP controller מנהל ההתקנים תחת התקני מערכת ותתקין לו את הדרייבר המובנה של וינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לי היתה בעייה מאוד מאוד מאוד.. אבל מאוד.. דומה למה שקורה לך עכשיו. לי יש את ה- 9500 פרו. אני הצלחתי לתקן

את בעייתי בדיוק אתמול.. 4 ימים מאז קניתי את הכרטיס.. תיכנס לביוס.. ותבדוק את מהירות הזיכרון.. אצלי היה 333 וכל פעם שזה נכנס למשהו שקשור לתלת-מימד זה נתקע או עשה restart. הורדתי את המהירות ל-266 והכל עבד מצויין. לא נתקע כלום.

כמובן שיכול להיות שאני גם טועה כי הבעייה שלך קרתה אחרי עידכון הדרייברים של הצ'יפסט.. לפחות זה שווה נסיון, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב לי היתה בעייה מאוד מאוד מאוד.. אבל מאוד.. דומה למה שקורה לך עכשיו. לי יש את ה- 9500 פרו. אני הצלחתי לתקן

את בעייתי בדיוק אתמול.. 4 ימים מאז קניתי את הכרטיס.. תיכנס לביוס.. ותבדוק את מהירות הזיכרון.. אצלי היה 333 וכל פעם שזה נכנס למשהו שקשור לתלת-מימד זה נתקע או עשה restart. הורדתי את המהירות ל-266 והכל עבד מצויין. לא נתקע כלום.

כמובן שיכול להיות שאני גם טועה כי הבעייה שלך קרתה אחרי עידכון הדרייברים של הצ'יפסט.. לפחות זה שווה נסיון, לא?

בעע אבל אם הזיכרון שלך הוא 333 והרדת אותו ל266 אז עכשיו המערכת שלך תפעל יותר לאט ואתה לא מנצל את הזיכרון כמו שצריך :-X או שהלוח לא תומך ב333?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...