כבר לא יכול לחכות ל NV35 !!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבר לא יכול לחכות ל NV35 !!!

SUNDUCK

Recommended Posts

אנשים לפי שמועות זה הולך להיות דבר סוף הדרך... וגם המחיר שלו יהיה זול יותר מהמחיר של GEFOECE FX 5800 ULTRA !

קיצר תתכוננו כי ב14 לחודש הזה הוא משתחרר ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם FX 5800U עולה 3000 אז כנראה, וזו הנחה שלי, הכרטיס לא יעלה יותר מ2500 ש"ח , וגם אני מחכה שהוא יצא אני מת לראות:

א. בנצ'מארק שלו נגד הR9800

ב. מחיר

וואי אני כבר על קוצים

אבל יש לי שאלה הוא אמור להיות הדור הבא, וכמו שכתוב בכתבה 5900 מבשר על הדור הנוכחי למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על מנת שתבינו - החלק היקר ב Geforce fx 5800 הוא זכרונות ה DDRII, שעולים אפילו יותר מה GPU עצמו שעלה רק 18$.

זה היה החלק היקר ביותר בכרטיסים הישנים, ומכיוון שבכרטיס החדש וויתרו על DDRII וחזרו ל המחיר ירד משמעותית.

ה GPU של ה NV35 יעלה בסביבות ה 20-25$ (ואולי אפילו פחות כאשר הוא יכנס לשוק)ף והמחיר של הכרטיס עצמו להיות דומה למחיר של הR9800 של ATI ואולי אפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק יש לי 2000 שקל לקנות כרטיס חדש אז אם הכרטיס יצא ויהיה יותר יקר ממה שאני יכול לשלם אני יקווה שתהיה הורדת מחירים ואני ילך על ה-R9800 פרו הרי גם ATI אמרו שהם יתנו תשובה משלהם ל-NV35 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לי שאלה הוא אמור להיות הדור הבא, וכמו שכתוב בכתבה 5900 מבשר על הדור הנוכחי למה זה?

הוא נחשב לדור חמישי, הוא מבוסס עדיין על הארכיטקטורה של ה NV30. ועדיין מותאם עבור DX9.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאז המהפך בקיץ האחרון של Ati דווקא חסיד שלהם

ואין לי שום בעיה עם זה.

אני מאוד מרוצה מהרדאון 9700 פרו שלי ובמחשב הבא שלי (שאני קונה בחודש יולי) כנראה יופיע הרדאון 9800 פרו.

קשה לי להאמין שNvidia תצליח הפעם לנצח, כמו שנכשלה עם ה5800. התקווה האמיתית שלי היא כרטיס חזק מאוד של שיגרום

לAti להוציא את הכרטיס האלמוני שלהם לשוק כדי לשוב לפסגה - ושאני אקבל חדש ומשוכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהרדאון 9700 פרו שלי ובמחשב הבא שלי (שאני קונה בחודש יולי) כנראה יופיע הרדאון 9800 פרו.

למה לך לעשות דבר כל כך מוזר? הרי אין כמעט הבדל בין 2 הכרטיסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שבא לו... ( :))

אי אפשר לדעת מתי, זה תלוי ביבואנים ובזמינות ::)

למה לך לעשות דבר כל כך מוזר? הרי אין כמעט הבדל בין 2 הכרטיסים!

מן הסתם - מחשב אחד ע/ 9700PRO, מחשב שני ע/ 9800PRO... ( ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההתלהבות הגדולה!

כמה משחקים שמנצלים את הDX9 יש?

כמה שמנצלים את ה8?

דום ]|[ נבנה לGF3/R8500

אני לא חושב שקרמאק חלם אפילו שהשוק ירוץ כל כך מהר!

אין שום סיבה למרוץ המטורף הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...