מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה?

fish123

Recommended Posts

א. סתם ככה, כמה Panumbra שוקל?

ב. מה לגבי condemned ו-condemned 2? הם גם קצת מפחידים...

א. פנומברה דמו יכול להגיע עד ל500 מגה והמלא השני מגיע לג'יגה ומעט (לא הרבה בכלל)

ב. לא שיחקתי בהם

קצת כדי להבהיר לגבי פנומברה:

ב2006 ארבעה שוודים חובבנים החליטו ליצור משחק דמו מפחיד - רק כדי להדגים את המנוע שלהם.

הם יצרו את Penumbra (Tech Demo) שהוא קצר מאוד אבל מפחיד (שוקל בערך 150MB בהתקנה)

לאחר שהובן שזה הצלחה, Frictional Games החליטה להשיק את הסדרה בתור משחקים לא חינמיים.

הם יצרו את המשחק הראשון Penumbra: Overture (חלק ראשון מתוך שלושה) ב2007.

המשחק בהחלט מפחיד, חשוך וריאליסטי בו יש לך מספר נשקים פשוטים (שוקל בערך 800MB)

לאחר מכן, החברה החליטה בצעד טיפשי מאוד לעשות רק שני פרקים ולא שלושה...

המשחק השני- Penumbra: Black Plague שיצא לפני חודשיים זכה להצלחה גדולה (גם בGAMESPOT).

זה שוקל בערך ג'יגה ו-100 מגה, וזה המשחק המפחיד ביותר ששיחקתי עד היום.

תראו עד לאן יכולים 4 חובבנים להגיע...לכו תדעו מה מצפה בעתיד! (חחח למען האמת זה מזכיר קצת את "מסודרים")

דרך אגב, בOverture יש מלא באגים...היוצרים הכינו פאצ'ים שמתקנים באתרים:

www.penumbra-overture.com

www.penumbrablackplague.com

מקווה שההסבר יספק את כולם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם יכולים לשרוף אותי, להטביע אותי בחומצה, לסקול אותי באבנים, לצלוב אותי ולשרוף אותי שוב ליתר ביטחון, אבל..

פורטל.

השלב האחרון אשכרה הפחיד אותי.

מתי שראיתי שאני הולך ללהבות(למרות שהצלתי את עצמי ישר) ובכללי די לקראת סוף השלב, חשבתי שתוך שניה יקפוץ עליי משהו וישסע אותי.

שיחקתי בכל טרילוגיית HL2 שיש בינתיים, ומהשלב האחרון בפורטל נלחצתי הרבה יותר.

פנומברה? שם סתם נתקעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרו- אם אתם נתקעים, use the force!

xD

אל תשאלו אנשים וזה...גם אם נתקעים צריך עוד קצת לחשוב :s07:

אני עברתי את פנומברה הראשון לבד (רק עם רמז קטן באנטרנט לקרוא מכתב)

הלוואי והיו צ'יטים לפנומברה...איך הייתי רוצה לצחוק על כל האויבים שמה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בכוווולם!!! בלי בעיות ממש...(כמובן שקפצתי פה ושם)

אבל F.E.A.R.... אני לא יודע למה אני לא הצלחתי לשחק...בהתחלה יש את הקטע שיש מסדרון עם תיקרה מדם והילדה מופיעה מאחורה...בקיצור אחריי זה אני לא יודע למה לא העזתי לחזור לזה!!!!

אבל הכי הכי מטריף אותי...(לא יודע עם מפחיד) זה PORTAL !!

כל כך מסחרר ומבלבל ופעם אחת אני קמתי מהכיסא מרוב בהלה ונפלתי על הריצפה מסחרחורת....

אין פורטל אני בחיים לא יצליח לשחק!!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

silent hill יש לו אווירה כל כך מפחידה !!!

ממליץ לכל מי שאוהב משחקים בסגנון.

RE4 יש שמה קטע שהפחיד אותי עם היצור השחור הזה שצריך לירות לו במקומות מסוימים בגוף כדי להרוג אותו .

ובcondemned יש קטעים מלחיצים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aliens Vs. הראשון

במיוחד כשה-ALIEN בוקעים מהביצה מתחבאים משמיעים רעשי צעידה זריזה.

ואז קופצים עלייך משום מקום.

לשחק עם בני האדם בAVP היה בהחלט אחד הדברים המלחיצים, והרדאר תנועה הזה גורם לזה להיות עוד יותר מפחיד. אתה הולך לך בכיף באיזה מזדרון חשוך פתאום יש לך "ביפ" ואתה לא רואה כלום, פתאום יש לך "ביפ ביפ" מפינה אחרת... קיצר :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ת'רד לטעמי :lol:

קודם, AVP הראשון היה מפחיד בטירוף הוא גם "רץ" מהר ככה שכל המשחק נע במהירות\ ואם אתה לא זהיר ואתה רץ מהר מדי, אז אתה תעשה טעות שתהרוג אותך.

אני לא זוכר כמה התסריטים היו טובים אבל המשחק היה טוב.

AVP 2 - אחד המפחידים והאווירתיים ששיחקתי (שוב, לתקופתו). אני עד היו זוכר קטע אחד שבו נכנסים לתוך מסדרון צר, ועם הפנס המעפן שיש על הכתף אתה רואה שבסוף המסדרון יש כמו צומת Tשמחבר אותו עם עוד מסדרון. אז ממשיכים ובדיוק במרחק הנכון התסריט מעביר במסדרון ממול איזה ALIEN ובדיוק מופתי המשחק שולח צליל שמעביר לך צמרמורת בכל הגוף. פשוט מדהים שאני זוכר את זה עד היום. קטע מופתי.

וכמובן אחד המשחקים המדהימים והאווירתיים - condemned

מההתחלה, כל המשחק מעוצב ככה שיברחו לך נוזלים...

המערכת קרב מעולה. הגרפיקה מעולה, לי יש קצת בעיות עם הסאונד אבל זה לא משפיע ככ.

והתסריטים פשוט מעולים. כל המשחק נראה ממבט ראשון (אפשר לראות את הגוף של הדמות, הודות למנוע של FEAR ש MONOLITH הגאונים פיתחו).

עוד דבר שמפחיד הוא גם מצחיק. המנוע הפיזיקלי במשחק (וגם ב FEAR) גורם לכך שכל מני חפצים ינועו בחוסר מנוחה וישמיעו כל הזמן צלילים. אני לא יודע אם זה באג מכוון אבל אם כן , זה גאוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי המון מה להוסיף לכם בתרד הזה מה שמצחיק אותי זה שבדיון הזה משתתפים רק אנשים צעירים :xyxthumbs:

אף לא אחד מכם הזכיר את הקווסטים של פעם כמו PHANTAZMAGORIA או GABRIEL KNIGHT וכו' אלו משחקים שלא היה בהם אוייבים שקופצים עליך ממקומות חשוכים אבל אחרי שניהם פחדתי ללכת לישון בלי אור (בתור נער).

אך סיירה פעם ידעו לעשות משחקים עם עלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל משחקים מלחיצים אותי ..(במציאות אני לא פחדן בכלל!)

אבל כן יש לי סיוטים ממקומות חשוכים..

למשל עכשיו התחלתי לשחק ביושוק..בקטע שאין רובה וכלום וצריך לעלות במדרגות פשוט עשיתי יציאה מהמשחק..לא מסוגל לשחק חח.

על דום 3, פיר, אין בכלל מה לדבר לא הצלחתי לסיים אותם (בפיר בכלל לא היה לי אומץ לעבור תשלב הראשון)

condemend בכלל הביא לי התקף לב בביצים...אין מה להגיד

חחח כוס עמק אני תמיד מפסיק משחקים בגלל שאני נבהל בהם..אני שונא תהרגשה הזאת!!

בגלל זה אני משחק רק משחקים כמו אססינס קריד , COD וכאלה..כל השאר אני לא מצליח להינות בגלל שאני נבהל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FEAR,נראה לי ללא ספק אחד הטובים,וגם הממשיך של הסדרה "project origin" נראה מעולה.

אבל לעומת זאת אני מאמין שאם הייתי עובד שם הייתי יכול לעשות את המשחק הרבה יותר מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...