קניית מארז ללא אחריות, בעייתי או לא? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מארז ללא אחריות, בעייתי או לא?

yfital

Recommended Posts

לא ידעתי בדיוק איפה לפתוח את ה-THREAD, אז החלטתי שפה, מצטער אם זה לא המקום הנכון.

אני קונה מחשב חדש ב-SKYPC, ועברתי על הביקורות שלהם בזאפ, באחד מהם נרשם על בעיה של מאורר דפוק במארז שנקנה ( בין כמה חודשים ) ועל כך ש-SKYPC לא הסכימו לטפל בבעיה, בטענה שאין אחריות על ( הם רושמים את זה בזמן הקנייה).

עכשיו, אני כנראה קונה את ה-COSMOS, מארז ב-1400 ש"ח, ביררתי עם החנות, לא יהיה לי עליו שום אחריות.

מה אתם אומרים? שווה לקנות מהם או להזמין אותו במקום אחר?

לא שאני דואג בגלל מאווררים ( מקסימום קונים חדש ), אבל אני לא יודע על מה עוד זה תופס...

קצת מפחיד לא ? :\

תודה, אלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא הייתי קונה מארז ב 1400 ש"ח למרות שה COSMOS מעולה , אפשר לקנות EUREKA או P180 באזור ה 800 ש"ח יתנו לך גם שקט וביצועים ואת ההפרש תשקיע במשהו אחר.

2. לגבי האחרויות - כנראה שזה ככה לגבי , הם מועדים יותר לפורענות , ב TMS לדוג' יש אחריות ייצוכית של שבוע רק כדי לוודא שהמוצר לא הגיע פגום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הדילמה שלי היא או ה-P182, או ה-LIAN LI V1100 או ה-COSMOS

בא לי על מארז טוב, גדול, ושקט.

ה-P182 נראה לי מצויין, אבל הוא נראה לי טיפה קטן מבפנים, ואני לא מאוד אוהב את זה, ובכל מקרה, בשביל עוד 100-200 שקל, אני חושב שה-LIAN LI עדיף (הוא גם נראה בדיוק אותו דבר).

ובקשר לאחריות, זה נראה לי ממש הזוי. אבל ממש. אני גם דיי בטוח שזה לא חוקי בארץ (יש חוק אחריות על מוצרים). טוב נו, אולי נקנה רק את המארז במקום אחר.

אם יש לך רעיון למארז שהוא יותר לכיוון ה-TOWER אני אשמח :)

תודה, אלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא בעייתי בכלל.ככה זה לא רק שמה.(גם לדעתי 1400 שקל על מארז זה מופרז ).אם המוצר לא יגיע תקול אז הסיכוי שמשהו יתקלקל פתאום קטן מאוד.בטח במארז איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, זה יחסית יחסית סבירה ומוכרת... זה מה שגרם לזה להיראות כל כך מוזר.

בנתיים עוד כמה דוחפים אותי לכיוון ה-P182, אוף, אני ממש אוהב את ה-COSMOS. איזה מבאסים אתם! :P

עכשיו אני כבר לא יודע מה לקחת :(

נראה לי שאני אחכה ואראה כמה ה-Q9450 וה-9800GTX יעלו, אם זה יוסיף לי עוד 500 שח, אז אחסוך אותם במארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מארז זה אחד החלקים החשובים במחשב לדעתי.בטח אם אתה לא דוחף אותו מתחת לשולחן.אם המארז הז עושה לך את זה אז אל תקשיב לאף אחד.אגב מצאתי אותו ב200 שקל יותר זול. http://www.slg.co.il/shop/product_info.php?products_id=459

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, אני מתקשה למצוא חנות שכן נותנת אחריות על . מה השטות הזו?

אלא אם אין למארז מערכת אלקטרונית כלשהי, אין סיבה שתהיה לו אחריות.

מאוורר זה חלק מועד לפורענות, ואת המאווררים המקוריים של המארזים לא ניתן להשיג (גם לא מיצרניות המארזים)

.....אתם באמת מצפים שאם הלך לכם מאוורר באנטק P182 החדש שלכם יחליפו לכם למארז חדש? (הרי אי אפשר להשיג את אותו מאוורר, ואין הצדקה לזה שבחנות יתנו לכם מוצר אחר חדש מהמדף......)

למעשה, זה קשור יותר ליבואן מלחנות עצמה.

אם היבואן לא נותן אחריות- למה שהחנות תיתן ותידפק...?

אם החנות היא היבואן- זה נתון לשיקולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ב-99%.

הבעיה היא, מה קורה אם יש לך בעיה עם מגנון הנעילה לדוגמא, הוא הדלת באה עם דפיקה קטנה...

לך תתחיל לריב איתם שזה בא ככה...

כמו שמישהו אמר פה למעלה, לפחות לתת שבוע אחריות, כדי לראות שאין בו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי מארז של ליאן לי ב-1,200 וכשהוא הגיע חשבתי שאחד המאווררים לא עובדים (אני נשבעת שהמארז הזה מגדיר מחדש את מושג השקט) והמוכר בפירוש אמר לי לבוא עם המארז והוא יסדר את זה.

מילא ב-150 שקל, אבל לא לתת שום אחריות על מארז שעולה כאלה סכומים?! עלי זה לא היה מקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת איזה מארז שלהם קנית, זה ה-1100 PLUS?

אם כן, אשמח לביקורת קטנה + כמה של הפנים אם אפשר...

וכן, גם לי זה נראה הזוי לגמרי, אני אחפש לקנות אותו במקום אחר, מצידי שיגידו לי שיש לי שבועיים אחריות, אבל שיהיה משהו.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אשמח לתמונה או שתיים של הבפנים, מכיוון שאני כנראה הולך על ה-Q9450 ו-9800 GTX אני מעדיף לחסוך טיפה במארז, וזה נראה לי אופציה נהדרת ( לא הרבה יותר זולה אבל ניחא ), אבל הוא נראה לי ממש קטן...

גם יש לי TUNIQ TOWER שלא נראה לי ממש יתחבב עליו :\

אמממממ

בקיצור, אם תוכלי בבקשה להעלות כמה אני ממש אשמח :)

בכל מקרה, תודה רבה ! ואני אקרא עליו עוד קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הטוניק, לדעתי לא אמורה להיות בעיה.

אבל אם צורך משמעותי שלך זה הרבה מקום עבודה, אז קח את גרסת ה FULL TOWER הדגם הוא -V2100 PLUS II.

יש לך גם את המארז שלהם לגיימרים ה -P80.

בכלל, המארזים שלהם זו ליגה אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות על צריכה להיות ייצוגית בלבד.

כלומר- שבוע/שבועיים בשביל לוודא שהמארז הגיע תקין ואין מצב שמאוורר מתפגר אחרי יומיים לדוגמה, אבל אחריות לפרק זמן של שנה? אתם חייבים להסכים שזה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...