מה זה המסך הנ"ל Dell 22 LCD 2208WFP Ultrasharp - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה המסך הנ"ל Dell 22 LCD 2208WFP Ultrasharp

zoyaniv

Recommended Posts

היי

בזמן האחרון אני משוטט לי כאן יותר ויותר כנראה ביחס ישר לאובדן חדות ובהירות במסך שלי

בכל מקרה אני רואה את מירב ההמלצות למסכים איכותים הולכות לכיון הדלים ה 2007 וה 2407 עכשיו שחיפשתי לראותאם הגיע כבר ה 2408 ראיתי את המסך הזה

מצד אחד 22 אינץ וזול יחסית מצד שני לפי הנתונים זוית צפייה של 160 מעלות ושייך למשפחת ה ULTRASHARP מה שמצביע על פאנל איכותי לא?

אז מי שמכיר ויכול לשפוך קצת אור אני אשמח אולי זו גם אופצייה במחיר סביר ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה ULTRASHARP במסכי DELL כבר אינה מהווה משמעות בלעדית על איכות תמונה אלא על ארגונומיה משובחת ותו לא. יותר משתלם לשים אותו סכום של כסף ב-2007WFP או מעט יותר ב- PW201. הפאנל של 2208 גרוע מבחינת איכות התמונה בהשוואה לאלו של ה-20" שהמלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה ULTRASHARP במסכי DELL כבר אינה מהווה משמעות בלעדית על איכות תמונה אלא על ארגונומיה משובחת ותו לא. יותר משתלם לשים אותו סכום של כסף ב-2007WFP או מעט יותר ב- PW201. הפאנל של 2208 גרוע מבחינת איכות התמונה בהשוואה לאלו של ה-20" שהמלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לרכוש רק סיקרן אותי

ולצטט את אותו ציטוט אחד אחרי השני לא מש נותן משהו מה לגבי השאלה על זוית הצפייה הרחבה יחסית שלא מתאימה ל TN ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

160 לפי מה שאני יודע זאת זוית צפייה מאוד אופינית (לפחות בפרטים)

למסכי TN ...

דוגמא http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=226BW&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

ועוד אחת http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=L226WTQ&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

ועם תשים לב בדומא השניה אפילו רשום 170 ;D

כמובן שבמסכים אלו זה לא כל כך מדויק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...