אף אחד לא שוקל לקחת 9800GX2 ובעתיד לחשוב על SLI איתו ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף אחד לא שוקל לקחת 9800GX2 ובעתיד לחשוב על SLI איתו ?

EAD

Recommended Posts

חשבתי על זה, לא יהיה מגניב לקחת אחד כזה עכשו, לשים אותו על לוח שתומך בSLI, ונניח עוד חצי שנה עד שנה כשתרצה עוד ביצועים ומחר הכרטיס ירד, להוסיף עוד אחד.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה, לא יהיה מגניב לקחת אחד כזה עכשו, לשים אותו על לוח שתומך בSLI, ונניח עוד חצי שנה עד שנה כשתרצה עוד ביצועים ומחר הכרטיס ירד, להוסיף עוד אחד.

מה דעתכם?

תשמע, תיאורטית זה מעולה.

ל9800GX2 יש ביצועים פנומנאליים, ולעבוד איתו בSLI צריך להיות יוצא מן הכלל.

אבל, צריכת החשמל של הכרטיס מסך הזה תהיה מטורפת ותדרוש ספק איכותי של 800W לפחות, אם לא יותר.

חוץ מזה, ש9800GX2 מחזיק את רוב הרזולוציות בשוק בקלות, לבדו.

שנה הבאה יהיו דגמים חדשים, חזקים יותר באותו מחיר (2000 ש"ח בערך) ועדיף יהיה לקנות אותם ולא להפעיל את שתי המפלצות הללו בSLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק חושב על הזרם שהכרטיסים האלה יצרכו ביחד ואני מקבל חום!

אבל אני חייב להגיד שזה ממש חלום של עשירים!

ויש לי שאלה האם של הכרטיסים הנ"ל יריץ את CRYSIS על הגדרות גבוהות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/article/Videocards/515/

תעיפו מבט שם, תשימו לב לביצועים במשחקים כמו 4, FEAR,CRSIS וכו'

שימו לב במיוחד לCALL OF DUTY 4, גם בהגדרות הכי גבוהות שקיימות, בעזרת , הם משיגים פי שתיים יותר פריימים לשניה ;D

הם מריצים אותו ברזולציה של 2560 על 1600 ועדיין בלי מאמץ עוברים 100 פריימים לשניה :jump:

עכשו יש לי מספר הערות לגבי מבחני הביצועים האלו:

1) צריכת חשמל - כן גבוהה, אבל לא נוראית, כול של 750W יחזיק את המערכת בלי בעיה (הם צורכים הכול מהכול ביחד כ600W)

2)רזולציות גבוהות - ברור שאם אין לך מסך של 24 אינץ או 30 אינץ ומעלה, זה לא ממש שווה, אבל אם כן יש לך, אז הביטוי XHD הופך למציאות (אני מדבר על HD)

3) DRIVERS - נכון לכתיבת כתבה זאתי, עדיין הDRIVERS הם בשלבי בטה וכו', אני מאמין שככול שהם ישתפרו יותר, ומשחקים חדשים ידעו לנצל מספר ליבות גרפיות (כמו שידעו לנצל מספר ליבות במעבד הראשי שלך), ככה הביצועים רק ילכו ויגדלו. בהחלט יש מצב שעוד חודשיים בעזרת DRIVERS חדשים וטובים יותר של , נראה פתאום את CRYSIS רץ עוד איזה 20 אחוז יותר מהר ממה שרץ עכשו במערכת שבדקו.

4) ראיתם את המהירות של ?! מטורף :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שלראות סרט זה כמו לשחק במציאות במערך "מפלצתי" כזה.

הדרך היחידה שנוכל לראות סרט ובאמת "להרגיש" את המשחק, זה אם מישהו יעלה סרט HD (1080P( של המשחק כשהוא משחק בשלבים הראשונים נניח :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך הג'יפורס 9800GTX?

הוא ייתן ביצועים טובים לפי דעתכם?

יש על זה שרשור בנפרד!

ולגבי השאלה, אז כן לדעתי הוא הכרטיס מסך המשתלם ביותר מבחינת יחס ביצועים למחיר, ולרוב שאומרים את זה מתכונים שיש למשהו ביצועים סבירים ומחיר נמוך, פה זה ממש לא נכון.

הכונה שיש לו ביצועים מעולים, ומחיר טוב (1400-1600 שקל לכרטיס שמסוגל להריץ משחקים על 1900 על 1200 בלי בעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייני בנאדם שקונה כרטיס מסך ב3000 שקל מטומטם או שהוא לא מחושב בשיט

כיום שוק הכרטיסי מסך מתקדמים מאוד ו"שני וחמישי" יוצאים כרטיסים חדשים אז להשקיע בכרטיס מסך כיום לא שווה וזה גם טמטום לעשות דבר כזה.

דוגמא אני מכיר מישהו שקנה מחשב ב7 אלף שקל לפני חודש בערך.. והוא קנה איתו ת'-8800GTX שעלה לו 3000 שקל .. ואמרתי לו אל תקנה כי זה לא שווה עדיף לך קנה איזה 8800GT אחלה כרטיס שמריץ כל משחק על הגדרות הכי גבוהות מה אתה צריך יותר מזה.. אבל לא התעקש רצה כרטיס "חזק" סבבה אמרתי לו אתה עוד תבוא אלי ותבכה ותגיד לי למה קניתי כרטיס מסך ב3000 שקל.

והנה עבר חודש ומה יצא 9800GX2 שעולה כיום גם 3000 שקל הבנאדם התחיל לבכות לי למה הוא לא שמע לי.. (ואגב הוא מכר ת'כרטיס מסך המטומטם הזה למישהו ב-1500 שקל כרטיס בן שלושה שבועות בערך חח איזה הפסד כסף סתם זרק 1500 שקל על כלום.

ומה המסקנה פה שלא שווה להשקיע בכרטיסי מסך היום כי רק מפסידים בשורה התחתונה אז העצה הכי טובה זה לקנות כרטיס מסך שלא עולה הרבה ומביא ביצועים טובים ומספיקים לכל "גיימר" ויש שתי כרטיסים שעושים את זה מצוין דוגמא" 8800GT ו.. 9600GT לא צריך יותר מזה בעייני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים לחלוטין אם מה שאמרת.

בוא נניח שיש לי מסך 30 אינץ או 24 ואני רוצה להריץ ברזולציות סופר גבוהות עם כול הפילטרים משחק כמו CRYSIS, שום כרטיס מסך שעולה 1000 שקל או 2000 לא יתן לי האפשרות לעשות הזאת כיום.

אז אתה יכול להגיד, תקנה ב1000 שקל ותריץ מה שיכול ועוד שנה וחצי תחליף, אבל מצד שני עוד שנה וחצי שוב יצאו דברים חזקים, ושוב אהיה באותה בעיה.

בקיצור, אני טוען שברור שמדובר "בבזבוז" כספי רציני, אבל מי שרוצה וחייב את הביצועים הכי גבוהים שניתן להשיג, תמיד יאלץ להוציא סכומי כסף כאלו על כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GTX הינו כרטיס שהצליח לעמוד בכבוד לאורך הרבה זמן (ועדיין עומד)

הכל ענין של עיתוי.

הכרטיס הזה יצא ב 2006 ונחשב למפלצת ביצועים, מי שקנה אותו אז ידע שקט משדרוגים תקופה מאוד ארוכה.

לא מאמין שזה יקרה עם ה 9800GTX כי בינינו הכרטיס הזה צריך להיקרא בכלל 8900GTX

הוא לא בדיוק מחליף את ה 8800 .

על הנייר הוא כמעט זהה ל 8800GTS וזו לא חלופה ראויה של דור חדש.

אבל זה כבר לא קשור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אנשים מזלזלים ב9800GX2

לפי כול מבחני הביצועים הוא הכרטיס החזק ביותר בשוק של ובכלל!

קחו לדוגמא את ה3870X2, לא מצליח להגיע לחצי מהביצועים שלו אפילו! שלא לדבר על רמת הרעש שהוא עושה, וניצול החשמל הבזבזני שלו.

Nvidia הצליחה בפעם הראשונה אחרי הרבה שנים של כשלון ליצור מערך נורמלי, מה רע?

זה מזכיר לי שיצא מעבדים כפולי וגם כולם אמרו מי צריך וכו', וכיום ברור כמה ההבדל ביצועים בינם לבין רגילים, ברגע שיהיה DRIVERS איכותיים, מערכות הפעלה שידעו לנצל את זה, ומשחקים בהתאם, הביצועים של כרטיסים מבוססי שתי ליבות ויותר יתנו ביצועים מאוד גבוהים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים לחלוטין אם מה שאמרת.

בוא נניח שיש לי מסך 30 אינץ או 24 ואני רוצה להריץ ברזולציות סופר גבוהות עם כול הפילטרים משחק כמו CRYSIS, שום כרטיס מסך שעולה 1000 שקל או 2000 לא יתן לי האפשרות לעשות הזאת כיום.

אז אתה יכול להגיד, תקנה ב1000 שקל ותריץ מה שיכול ועוד שנה וחצי תחליף, אבל מצד שני עוד שנה וחצי שוב יצאו דברים חזקים, ושוב אהיה באותה בעיה.

בקיצור, אני טוען שברור שמדובר "בבזבוז" כספי רציני, אבל מי שרוצה וחייב את הביצועים הכי גבוהים שניתן להשיג, תמיד יאלץ להוציא סכומי כסף כאלו על כרטיס מסך

אתה צריך להבין שהכול יחסית אבל הדגש הוא לא להשקיע בכרטיסי מסך

ודרך אגב רוב "הגיימרים בעולם" ובכלל רוב האנשים בעולם מחזיקים במסכי מחשב של 17 אינץ 19 , 20 , ו22 יש אחוז קטן אני מאמין שיש להם בבית מסך מחשב 24 אינץ (ואל תשכח שמסכים טובים 24 אינץ עולים הרבה כסף אז לרוב אנשים מעדיפים כבר לקנות טלווזיה גדולה בכסף הזה ולחבר למחשב וככה יוצא שיש להם גם וגם מסך מחשב שזה פלוס וגם גודל ואיכות ורזולוציה שכרטיסים כמו 8800GT ו9600GT יכולים להתמודד יפה מאוד מאשר מסך 24 אינץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...