שתי תמונות עם האולימפוס E330 החדשה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי תמונות עם האולימפוס E330 החדשה

rangerman

Recommended Posts

חביב

שרפת את התמונה הראשונה,אבל אני מניח שזאת היתה הכוונה ,כלומר לבצע משהו אומנותי ,למרות שטכנית ההיסטוגרמה הגיעה עד לסוף.

תתחדש

ועכשיו לשאלה ישראלית:

תכלס ,כמה שילמת על המצלמה מכספך,אחרי הנחות?

וגם אם היית מפוצץ בכסף (אני מדבר על ה"כבדים" ,שבשבילם לבזבז 70,000 ש"ח זה כמו בשבילנו ללכת לסופר לקניות) - האם עדיין היית עושה את הקניות האלה,או שהיית משקיע בציודים אחרים או נוספים?

:cool2:;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרפת את התמונה הראשונה,אבל אני מניח שזאת היתה הכוונה ,כלומר לבצע משהו אומנותי ,למרות שטכנית ההיסטוגרמה הגיעה עד לסוף.

אתה מניח? נראה לי שפיספסת את הכותרת של התמונה - "נחיתת חייזרים". אם האיזור הזה לא היה שרוף היית רואה פשוט בניין (היכל נוקיה). לא שום דבר שאפילו מזכיר צלחת מעופפת.

תכלס ,כמה שילמת על המצלמה מכספך,אחרי הנחות?

לאחר משלוח לארץ, מע"מ ושאר עמלות שילמתי כ-3000 ש"ח עבור קיט שכולל אולימפוס E330 + עדשה סיגמה 24/1.8. שתיהן חדשות, שתיהן מחנויות בחו"ל (המצלמה מ-Cameta Camera, העדשה מ-B&H). ‏

וגם אם היית מפוצץ בכסף (אני מדבר על ה"כבדים" ,שבשבילם לבזבז 70,000 ש"ח זה כמו בשבילנו ללכת לסופר לקניות) - האם עדיין היית עושה את הקניות האלה,או שהיית משקיע בציודים אחרים או נוספים?

אם כסף לא היה שיקול והייתי מחפש מצלמה לאותם צרכים, אז יכולתי לבחור באולימפוס או בפנסוניק L10. שתיהן כוללת מסך מסתובב ותצוגה חיה עם הגדלה. בחברות אחרות אין שילוב כזה. ובמיוחד מצער שבמינולטה/סוני אין שילוב כזה, כי כבר יש לי סט עדשות שעונה לגמרי על כל הצרכים שלי.

אם כסף לא היה שיקול והייתי מחפש מצלמה שמתאימה לכל הצרכים שלי (ולא מצלמה משלימה כמו במקרה של ה-E330), אז הייתי הולך כנראה על אולימפוס + ‏50/2.0 מקרו + 24/1.8 + 12-60/2.8-4.0 + 50-200/2.8-3.5 + 7-14/4.0. אם ממש אין מגבלה לתקציב, אז הייתי מוסיף עוד כמה עדשות לצילומים באור חלש במיוחד - 14-35/2.0 + 35-100/2.0 + לייקה 25/1.4. גם שניים~שלושה פלאשים FL50R יכולים להיות מועילים. הקיט ה"בסיסי" עולה כ-$6000. הקיט המלא עולה מעל $10,000. זה עונה על השאלה שלך? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-24/1.8 היא עדשה מאוד שימושית שמתאימה גם לצילומי רחוב וגם לצילומי מקרו, שני נושאים שעבורם המסך המסתובב של ה-E330 יעיל במיוחד. הנה צילום מקרו שצילמתי איתה אתמול:

post-4674-1206815550.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי כסף הייתי קונה E330 כבר מחר. כמה עלה לך הגוף עצמו סופי? אחרי משלוח וכל התשלומים הנלווים?

דוגרי לא הייתי קונה E330 מחר. הייתי מחכה ל520. או לE30. אולי אפילו לEVIL.

עכשיו שאתה חצי במשפחה, אתה מוכן להודות שלא צריך להמליץ על האולימפוס כל הזמן? האם היית מחליף את העינית של המינולטה בעינית של האולימפוס? וחוץ מכמה פה ושם, עד כמה יוצא לך להשתמש במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את *כל* התמונות צילמתי עם התצוגה החיה, בדיוק כפי שציפיתי כשקניתי את המצלמה. מבחינתי המצלמה הזו יכלה להגיע בלי עינית.

אגב, אם לא שמת לב אני לא נוהג יותר להגיב להודעות שלך, אז אל תצפה לתגובות נוספות. המשפט הנ"ל הוא חריגה חד פעמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את *כל* התמונות צילמתי עם התצוגה החיה, בדיוק כפי שציפיתי כשקניתי את המצלמה. מבחינתי המצלמה הזו יכלה להגיע בלי עינית.

אגב, אם לא שמת לב אני לא נוהג יותר להגיב להודעות שלך, אז אל תצפה לתגובות נוספות. המשפט הנ"ל הוא חריגה חד פעמית.

אממממ... אני בקושי מגיב פה.

עריכה:

אההה... אז הגעתי על הרשימה השחורה שלך? טוב, אז אם כבר יש לי הזדמנות, אני אנצל אותה, אורן, אתה חתיכת שמוק אם אתה חושב שהרשימה שלך הזאת גורמת למישהו צער, אתה פשוט בוחר בפתרון של להתעלם שזה כמובן מאוד פשוט, רק מה, יכול להיות שמאחורי הגב בדיספוט יש דיונים שלמים על הרחוב שלך ואיפה הכי כדאי להשתיל לסוציומט מטען, בדלת או באוטו, לך תדע, אתה בעולם שלך. הרשימה הזאת לא טובה בעיקר לך, ההצהרה הזאת מעוררת אנטגוניזם, ומי שהכי מפסיד ממנה הוא אתה. לי אישית ממש לא אכפת שאני ברשימה שלך, בכל זאת ממש לא חסרים לי מאבקי החורמה בעד ונגד ריקו, או ההטפה שלך נגד עיניות, רק תדע לך שמי שיוצא לו טוב מהרשימה הזאת, זה לא אתה. זה מי שברשימה שלך. שלא צריך להתמודד עם טיפוס כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...