נושא יסוד: הספקים הכי יעילים בשוק בתקן 80PLUS ומ&#15 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא יסוד: הספקים הכי יעילים בשוק בתקן 80PLUS ומ&#15

alex.turovsky

Recommended Posts

חזק, מעולה - אין מילים. רציתי לעשות את זה בעצמי אבל אני לא יודע באיזה תוכנה להשתמש בשביל לשים על משטח הרבה תמנוות ולשמור כאחת, למרות שאני בטוח שזה מאוד קל למעשה . . . איך עשית את זה? שמרת בנפרד ושמת בתוכנה אחת?

פשוט PrintScreen ואח"כ Paste ל mspaint - עובדים בחלון חלקי (לא Maximized) ומותחים את הגבולות למטה וימינה

כדי שיכילו את כל ה PrintScreen's שביצעתי.

אח"כ עשיתי לקובץ Resize (כדי שלא ינפח מידי את משטי המסך) ל 75% (לא פחות, כדי שלא יאבדו יותר מידי פרטים)

עם כל תוכנית שהיא למשל Picture Manager המותקנת עם 2003 ומעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט PrintScreen ואח"כ Paste ל mspaint - עובדים בחלון חלקי (לא Maximized) ומותחים את הגבולות למטה וימינה

כדי שיכילו את כל ה PrintScreen's שביצעתי.

אח"כ עשיתי לקובץ Resize (כדי שלא ינפח מידי את משטי המסך) ל 75% (לא פחות, כדי שלא יאבדו יותר מידי פרטים)

עם כל תוכנית שהיא למשל Microsoft Office Picture Manager המותקנת עם Office 2003 ומעלה...

תוכל להוסיף לזה גם את היעילות ועוצמת הרעש של ספקי הVX?

הנה הלינק לנוחיותך,תודה:

http://www.corsair.com/products/vx.aspx

אגב מישהו עשה רשימה של הבדלים (אבל ממש הכל לא כמו שאני רשמתי חלקית ממה ששמעתי) בין כל הסדרות? היהי מעולה אם אפשר היה להכניס גם את זה לטבלת השוואה אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מישהו כבר העלה כאן בפורום לפני מספר ימים את הביקורת של SILENT PC

http://www.silentpcreview.com/article806-page1.html

והיום הועלתה ביקורת חדשה כאן

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3270&p=13

הנתונים שנמדדו בביקורות תומכים ואף עולים על אלה שמפרסם היצרן.

כל מילה נוספת מיותרת.

אגב, הספקים יהיו זמינים במלאי מקומי לקראת סוף החדש הבא.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מישהו כבר העלה כאן בפורום לפני מספר ימים את הביקורת של SILENT PC

http://www.silentpcreview.com/article806-page1.html

והיום הועלתה ביקורת חדשה כאן

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3270&p=13

הנתונים שנמדדו בביקורות תומכים ואף עולים על אלה שמפרסם היצרן.

כל מילה נוספת מיותרת.

אגב, הספקים יהיו זמינים במלאי מקומי לקראת סוף החדש הבא.

צביקה

דבר ראשון הם לא עולים על שום דבר שהיצרן מפרסם, לפחות לא בכל הביקורות. זה מה שטוען היצרן:

82PLUS ready!

82-88% efficiency @ 20-100% load. Compliant with ENERGY STAR® 4.0, Blue Angel and 80 PLUS® efficiency requirements.

למעשה הדעות חלוקות. ב ANANDTECH הוא לא מגיע ל88 אחוז שלו אף פעם אלא ל86 אחוז.

modu82efficiencyanandteos1.jpg

ב SILENT REVIEW הוא באופן תמוה הגיע לתוצאות שטרם נראו כמותן:

modu82efficiencyec7.jpg

זה טוב , אבל לא מצויין. כשמשווים בין טבלת היעילות רואים שרוב הזמן ע"פ ANANDTECH הוא גרוע מהCORSAIR TX 570W. מצד שני ב SPCR הוא עולה עליו. מבולבלים? גם אנחנו . . . : השאלה הראשית היא כמה יעלה ה650W בארץ בחנויות כי הקורסאיר יעלה 900+ ? והאם אתה עובד עםLOGIC PC?

tx750w_efficiency.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שהתוצאות טובות מאלה שהיצרן אנרמקס מפרסם, כאשר מן הסתם

כל יצרן נוטה לספק נתונים שרק הוא הצליח להגיע אליהם, ולכן החשיבות לתוצאות בחינה אובייקטיביות.

וכדרך אגב, מדוע התוצאות של PCS תמוהות ולא של ANANDTECH?

וכן, אנו עובדים גם עם החנות שהוזכרה.

ובאשר למחיר, צפה להפתעות טובות.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שהתוצאות טובות מאלה שהיצרן אנרמקס מפרסם' date=' כאשר מן הסתם

1- כל יצרן נוטה לספק נתונים שרק הוא הצליח להגיע אליהם, ולכן החשיבות לתוצאות בחינה אובייקטיביות.

2- וכדרך אגב, מדוע התוצאות של PCS תמוהות ולא של ANANDTECH?

3- וכן, אנו עובדים גם עם החנות שהוזכרה.

4- ובאשר למחיר, צפה להפתעות טובות.

5- צביקה

[/quote']

1- זה בדיוק מה שהתכוונתי, ע"פ אחד מהמבחנים, הוא לא מתקרב למה שהיצרן מפרסם וגרוע ההצהרה שלו על 88 כשבפועל בקושי הגיע ל86.

2 - כי אני סומך יותר על התוצאות של ANAND. הטבלה שלו פשוט יותר הגיונית מהטבלה המנופחת של SPCR. נחכה לעוד ביקורות ונחליט,אני מקווה ש XPCR צדקו כי זה מדהים. :o

4- "הפתעות" זה מקביל אצלי ל "הבטחות" שמספיק אכלתי מהן מרורים מיבואנים שאמרו שמהו ואח"כ המוצר שהביאו לא סיפק את הסחורה. . . :-X אתה יכול לומר טווח מחירים שבהן הוא יימכר? מ700-800600-700 או לדוגמה כי כיום ספקי ENERMAX ממש לא שווים את המחיר הגבוה שרוצים עליהם ולכן הרוב קונים . לא לשכוח שהוא גם חלש יותר מהספק של קורסאיר (650W לעומת 750W) ובטח מגיע רק עם 3 שנות אחריות(?) לעומת 5 אצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להוסיף לזה גם את היעילות ועוצמת הרעש של ספקי הVX?

Your wish is my Command

מצורף קובץ מעודכן עם השוואה גם לסדרת ה VX[br]פורסם בתאריך: 27.03.2008 בשעה 10:30:45

לדעתי יש הבדל לא קטן באיכות הרכיבים וההרכבה בין Enermax לבין Cirsair למרות ששניהם "סוסי עבודה".

ייתכן והתמונה המצורפת המראה את פנים 2 הספקים מסבירה מדוע "יכולה" לשלב אחריות 5 שנים לספקים שלה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת לספק Enermax PRO 82+ 625W נא לעיין בקובץ המצורף.

המחיר לא זול גם לא בהשוואה לדגמי הקצה של Crosair.

* אסכם את התוצאה: הדגם הנ"ל עולה יותר (בהפרש קטן אומנם) מהדגם של Crosair TX750W

המציע גם כוח נוסף של 125W וגם זכה בציון לשבח באתר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה,

כנראה יש אנשים שממש לא כדאי לעזור להם אם וחס וחלילה העזרה כוללת משהו שעלול להשמע כביקורת (אפילו אם זה פסיק בפוסט מחזק לנושא) מחשש למבול תגובות ארסיות, ילדותיות, דמיוניות ולא קשורות, האשמות מנופחות על דברים דמיוניים שמעולם לא קרו, ודיונים שיסתיימו רק כשהאגו של ידידינו ירגיש מסופק.

אני ואחרים כבר למדנו את הלקח ופשוט מפסיקים להגיב. ראו הוזהרתם ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICE2k תודה על ההערה/הארה.

אכן מצאתי את הספקים של SeaSonic (לא ידעתי שהם מייצרים אותם עבור Corsair).

מבחינת המחירים הם כמעט זהים למחירי הספקים של .

אין ל SeaSonic ספק מקביל ל TX750W (כנראה שמייצרים אותו בלעדית ל Corsair).

הספק המקסימלי שלהם הוא 700W אך מודולרי בניגוד לסדרת ה TX.

גם משך האחריות זהה: 5 שנים (או 60 חודשים).

לסיכום אפשר לומר שאין סיבה מיוחדת להעדיף את SeaSonic על Corsair

למרות שמדובר באותו יצרן ספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר ב400 ש"ח לשמונה חודשים :) ואפילו לא משהו קרוב לזה. אפשר לחסוך כמה עשרות שקלים בכל שנה לעומת ספק לא יעיל, תלוי באופי השימוש, לפעמים זה יהיה הרבה פחות (כשהוא מכובה כשלא צריך כמובן, ואז החיסכון הוא גדול הרבה יותר בלי שום קשר).

1. החישוב נמצא מולך ומפורט כהבדל בין מי שקונה ספק זול ב70% יעילות ב200 שקל וחושב שאלה שקונים ספקים ב400+ 0 מפגרים, להראות לו שהוא עצמו המפגר.

2. החישוב נעשה פעמיים ע"י שני צלצולים שונים למוקד 103 של חברת החשמל.

3. המדידה שלי הייתה מדוייקת והתייחסה למחשב שלי אז כל התגובות לגבי הדוגמה שלי לא רלוונטיות.

וכן. מחשב שעובד 24/7 כמו שלי עם מעבד מרובע ליבות (וגם בביקורות שמודדים בעומס - לא בודקים עומס על 4 ליבות כי המשחקים שבודקים, לא משתמשים בהן) צורך הרבה חשמל ועולה ביוקר. תעשה לנו טובה ואל תיכנס איתי לחפירות על זה כמו בדיון על הקירור כי אני פשוט אסגור את הדיון. היה לי מספיק ממך. קבל את התוצאה שלי כעובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד הערה קטנה לגבי יעילות (כמו תקן ה80+)............. ............. מה שכן אם לוקחים בחשבון את העובדה שאורך חיים של ספק זה כמה שנים, אז בתקופה זו בהחלט ניתן לחסוך את ההפרש (אם זה הפרש סביר) בין ספקים שונים.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עריכה,

כנראה יש אנשים שממש לא כדאי לעזור להם אם וחס וחלילה העזרה כוללת משהו שעלול להשמע כביקורת (אפילו אם זה פסיק בפוסט מחזק לנושא) מחשש למבול תגובות ארסיות, ילדותיות, דמיוניות ולא קשורות, האשמות מנופחות על דברים דמיוניים שמעולם לא קרו, ודיונים שיסתיימו רק כשהאגו של ידידינו ירגיש מסופק.

אני ואחרים כבר למדנו את הלקח ופשוט מפסיקים להגיב. ראו הוזהרתם ;).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ולמי שמתעניין בצורה רצינית: בבקשה :

מחשבון לחישוב עלות החיסכון מספק יעיל בתקן 80+ . כיוון שהוא קשור ישירות לאירגון של התקן, אני מניח שישבו עליו אנשי מקצוע כמו סטטיסטיקאים ומהנדסים, אך כמובן גם נוסחות השימוש המשוער שהם הגיעו אליהן יהיו ממוצעות לכן כדאי לקחת את זה כהערכה גסה, וכמובן להיתחשב בעובדה שמחשב חזק יהיה קרוב יותר להוצאות של שרת מאשר מחשב ביתי. (ולמי שלא מבין טוב - מדובר בהמלצה, עזרה, לא בוויכוח או הוכחה).

תיהנו:

http://www.80plus.org/80sav.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

*עדכון לאחר המחיקה שלו: קרח חברנו החליט לחסוך מאיתנו את הבושה ערך ומחק לחלוטין(מחיקת ראיות מרשימה ביותר!) את כל מדור "רשות העתיקות" שפתח לנו פה, שתי תגובות שכל אחת לקחה לי את כל אורך מסך ה24(!) שלי. תודתו העמוקה של ארגון "חבר, אתה חופר" נתונה לך. :yelclap:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

התגובה המקורית(לשני התגובות שלו באורך 30 שורות כל אחת, משום מה):

התערבתי פה עם כמה חברים בפרטי שגם התגובה השנייה שלך תורכב מלא פחות מ20 משפטים ושתי פסקאות (ע"פ סטנדרט הארכיאולוג שלך). תודה על הפיצה המשפחתית שאני אקבל פה משני גולשים חברים שלי בחינם ;D

עזוב קרח, אני לא צריך להוכיח לאף אחד שומדבר. פשוט הGUIDLINE שלי לא אומר לחפור,לחזור על מילים ולתת את אותו משפט בכמה הסברים כמו הנ"ל ופשוט לדכא את תיאבון הקריאה ועוד להגיד "זה הפורום של כולם ושאר ירקות". זה אתה איך שנכנסת התחלת להגיד שהחישוב לא מדוייק ושבשאר זה לא נכון וכדומה. שים לב, דניס 14 נכנס איתי לכזה ויכוחון ומייד הבין את מה שאמרתי לך שמה שמישהו אומר, אחרי שהחישוב שלו נעשה ע"י חברת החשמל עצמה - חצוב בסלע.

ולמען האמת אני לא מבין מה כזה מסובך להבין שאם יש יעילות 100% אז מחשב חלש שצורך 100W הספק שלו ימשוך מהקיר את אותם 100W וספק עם יעילות 70 ימשוך 130W. ההפרש הזה כאשר מחשבים איתו צריכה של מחשב כולשהו, מביאה לתוצאות מדוייקות.

לדעתי לא מספיק לדבר - גם צריך להראות ועל כן כאשר מראים כמה כסף בדיוק זה חוסך - אנשים מתחילים לחשוב "מממ...זה חוסך ג'ובות, מעכשיו אני קונה ספק זול".סיימנו.

איפה נעלם הנציג של ROSTEC שיגיד לנו אם "ההפתעה" של המחיר של ה MODU82+ בחו"ל לא תחזור על עצמה בישראל וכמה הוא אמור לעלות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסר דאגה מליבך,

הנציג של רוזטק לא נעלם

מכיוון שרוזטק אינה מוכרת ישירות ללקוח סופי, הרי שאין לו שליטה על מחיר המבירה לצרכן הסופי,

אבל המחיר, במקרה קיצוני, לא יעלה על 800 ש"ח לצרכן הסופי.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...