הצילו!!! הכרטיס מסך השתגע! שאלה למביני עניין.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו!!! הכרטיס מסך השתגע! שאלה למביני עניין..

eladcohen100

Recommended Posts

שלום אנשים יקרים!

מקווה שתוכלו לעזור לי..

אני אביא את כל הנתונים הרלוונטים שיוכלו לעזור:

קניתי את המחשב הבא לפני כשנה וחצי:

כרטיס מסך MSI GEF NX7900GT VT2D256E LEADTEK

דיסק קשיח 250 MB SATA 2

זיכרון GOLD 2 G 667 OCZ

מסך 17LCD L1770HQ

מעבד E6300

ספק REAL 500W

-בזמן האחרון לא משנה כמה פעמים אני מסיר את הדרייברים של אנבידיה והחברה של הכרטיס מסך(גירסאות שהיו טובות בעבר ולא עשו שום בעיות כמו

169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql. NVIDIA_162.18_Win2KXP 163.75_forceware_winxp_32bit_english_whql )

אני מקבל את התמונות הבאות שמצורפות מטה:

התמונות מלוות בנקודות קטנות צבעוניות קטנות המרצדות על המסך ,,ריבועים שחורים וכו'..

אשמח לקבל כל תשובה או השערה..

בתודה מראש!

אלעד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע קרה לי מקרה קצת דומה, ניסיתי לעשות אוברקלוק לכרטיס שלי RADEON 1900XT, הפעלתי את ומשם בעצם נגמרו חייו של הכרטיס שלי.

פתאום הופיעו לי מלא פיקסלים צבעוניים וכל מיני ריבועים וקווים כאלה כמו שרואים בתמונות שלך.

יכול מאוד להיות שהכרטיס שלך עלה לגן העדן ומתייחד כעת עם 72 מעבדים של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ...

לא עשיתי לו ,לא עשיתי לו כלום...

לגבי .אין לי איזה מערכת למחשב אבל אני מקפיד לכבות את המחשב מדי שבוע.

ואני פותח את המארז לא פעם בכדי לנקות אותו מאבק ומידי פעם אני נוגע בכרטיס להרגיש את החום והוא אף פעם לא לוהט.

יש אולי איזו תוכנה שבודקת את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תחבר מאוורר לכרטיס מסך שלך במידה ואתה יכול.

במידה וקיים מאוורר אז תבדוק את המשחה התרמית. כלומר אם אין משחה או שהיא כבר נראית לא משהו אז קנה משחה ותמרח מחדש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הפורום הראשון שאני מתייעץ בו ונראה שכולם חושבים שזה אותו דבר שמשהו הלך בכרטיס מסך..

יש לי אחריות ל3 שנים בחברה שקניתי בה.

לפני שאני מוסר אותו לבדיקה יש עוד רעיונות?

ואם לא איזה כרטיס הייתם ממליצים עד 1000 ש"ח(מאוד מקווה שיוכלו לעשות טרייד אין במידה וכן..)

כרטיס חזק שתומך בדיירקטס 10 שיוכל לסחוב את CRYSIS וחבריו..שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה חושב שזה בגלל החום.. בימים האחרונים יש חום אימים שלא מטיב עם החומרה שלנו, אני מציע או לשפר את הקירור של כרטיס או פשוט לא לשחק ביום, אלה יותר שעות הלילה הקרירות (אם יש כאלה בכלל)..

גם ה8800GTX שלי התחיל להראות סימני חולשה לחום.. מופיעים לי גם הסימנים האלה אבל במקום להמשיך הוא מכבה את הדרייבר של הכרטיס ואז אני לא יכול לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה החום או שהכרטיס קצת נדפק ויש לו ארטיפקטים....

תויד את התוכנה ATI TOOL (לא רק לכרטיסי ATI) ותריץ בדיקת אקטיפקטים. תראה אם מופיעים לך שם ריבועים שחורים או מה שזה לא יהיה ואת המעלות של הכרטיס.

בנוסף לזה איזה יש לך לכרטסי מסך? אקטיבי או פאסיבי?

ואם אתה מעוניין לקנות כרטיס מסך\לקבל החזר על הכרטיס הקודם ולשקיע עוד קצת תכתוב איזה מעבד יש לך ... "מעבד של אינטל" לא עוזר לנו.

ויש לך ספק ז'נרי שכנראה תצטרך להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיעשו לך טרייד אין ואם כן אז תקח את ה 9600 החדש שעולה בסביבות 800-900 שהכי משתלם כרגע לפי דעתי

המהירויות שעון שלו דיי קרובות לשל 8800 והוא אכן תומך ב dx10.1 ועם אתה אולי תוכל להדביק את הפערים בינו לבין ה 8800 ,

בקיצור הכי משתלם כרגע לתקציב לך ,היתי אומר לך להוסיף עוד 200 שקל ולקבל את 8800 אבל תחשוב על זה שאם תקח את 9600 תקבל אחלה כרטיס שיריץ לך היום הכל בצורה מצויינת כולל קרייסיס וגם תחסוך 200 שקל בערך ולעומת זאת אם תקח את 8800 תצטרך להוסיף 200 שקל בנוסף ל1000 שקל.

חישוב פשוט ,בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיעשו לך טרייד אין ואם כן אז תקח את ה 9600 החדש שעולה בסביבות 800-900 שהכי משתלם כרגע לפי דעתי

המהירויות שעון שלו דיי קרובות לשל 8800 והוא אכן תומך ב dx10.1 ועם אתה אולי תוכל להדביק את הפערים בינו לבין ה 8800 ,

בקיצור הכי משתלם כרגע לתקציב לך ,היתי אומר לך להוסיף עוד 200 שקל ולקבל את 8800 אבל תחשוב על זה שאם תקח את 9600 תקבל אחלה כרטיס שיריץ לך היום הכל בצורה מצויינת כולל קרייסיס וגם תחסוך 200 שקל בערך ולעומת זאת אם תקח את 8800 תצטרך להוסיף 200 שקל בנוסף ל1000 שקל.

חישוב פשוט ,בהצלחה

9600 תומך בDX10 ולא בDX10.1.

אבל זה לא משנה.

DX10 הוא גימיק גם ככה....

מתי כבר אנשים יפסיקו לשים לב אליו?

ובתקציב שישאר לו אחרי ה9600 שיקח ספק נורמלי.

כמו הHEC 400W TRT.

אבל לפני שאתה מציע לו צריך לדעת איזה מעבד יש לו. אוליי יש לו חד ליבה?

ולפני כל זה!!!

שיבדוק קודם כל את הכרטיס שיש לו. שיעשה את הבדיקה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה.בדקתי כרגע עם הATI TOOLS והמצב לא נראה מי יודע מה:

המעבד הוא E6300 קונרו דואל קור 2

בבדיקת הATI TOOL זה הראה לי באמת נקודות צהובות כאלה .

ויש לי 3 מאווררים בתוך המארז שבאו עם המחשב,לא קניתי חוץ מזה:

כמה קריטי זה אם זה דיירקס 10 או 10.1?

מצורפות תמונות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9600 תומך בDX10 ולא בDX10.1.

אבל זה לא משנה.

DX10 הוא גימיק גם ככה....

מתי כבר אנשים יפסיקו לשים לב אליו?

ובתקציב שישאר לו אחרי ה9600 שיקח ספק נורמלי.

כמו הHEC 400W TRT.

אבל לפני שאתה מציע לו צריך לדעת איזה מעבד יש לו. אוליי יש לו חד ליבה?

ולפני כל זה!!!

שיבדוק קודם כל את הכרטיס שיש לו. שיעשה את הבדיקה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי.

נכון, מסכים איתך ,היתי קצת פזיז אבל חשבתי שהוא רוצה להחליף כרטיס בכל מקרה.

כמה קריטי זה אם זה דיירקס 10 או 10.1?

מצורפות תמונות:

לא קריטי בכלל כמו שנאמר כבר, dx10 לא שווה כלום כרגע ועד שהוא יהיה סטנדרטי וברירת מחדל כנראה כולנו נעבוד על מערכות אחרות בכלל והדיון הזה יחשב לישן :P

לפי מה שאני רואה זאת תקלה חמורה מאוד ,עדיף לך לשלוח אותו לאחריות שלך ותראה מה אפשר לעשות. כי הכרטיס הזה (כשהוא תקין כמובן) שווה עדיין משהו ,אז אל תמהר להחליף אותו כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...