האטות מערכת... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האטות מערכת...

edoson

Recommended Posts

לאחרונה שמתי לב שהמערכת שלי הואטה בצורה משמעותית. אני פותח תפריט התחל או תיקייה ויש לה DELAY מסוים עד שהיא נפתחת, וגם כשהיא נפתחת אז קודם מגיע רקע לבן ואח"כ כל התמונה.

בזמן שזה קרה היתה אצלי רק תוכנה פתוחה אחת ברקע, ורק היא השתמשה בכתיבה לHD זאת היתה FLASHGET והיא כתבה לHD בפחות ממגה לשנייה...

עכשיו נשברו כל השיאים וחיכיתי 7 דקות כדי שהHD יעביר 1G בין C לD.... מה שמראה על תעבורת נתונים חלשה מאד...

אני חייב לציין שהמחשב פתוח יומיים במהלכם קידדתי סרט במשך 9 שעות והורדתי לפחות 3G למחשב, וגם הפעלתי וסגרתי עשרות תוכנות

אני יודע שאפשר להגיד שהזכרון מפוצץ אבל בהעתקה בין מחיצות מה משקל הזכרון בכלל??? חוץ מזה שגם בזמן ההעתקה פתאום הזמן המוערך קפץ ל-12 דקותלמשך 30 שניות , ואז ירד ל3 ושוב למשך 30 שניות קפץ ל11לדקה ושוב ירד, ובסופו של דבר כל ההעתקה הסתכמה ב7 דקות...

חשוב לציין שאני עושה דיפרג באופן קבוע ובכל מחיצה יש הרבה יותר מ 10% פנוי.

בבדיקה שערכתי לא מזמן עם תוכנה שבודקת מהירות כתיבה וקריאה מה HD קבלתי תוצאות ממוצעות בהחלט של 35-40 מגה לשנייה, ואני משתמש ב SEGATE ברקודה 40G.

מה קורה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי לב שהמערכת שלי הואטה בצורה משמעותית. אני פותח תפריט התחל או תיקייה ויש לה DELAY מסוים עד שהיא נפתחת, וגם כשהיא נפתחת אז קודם מגיע רקע לבן ואח"כ כל התמונה.

בזמן שזה קרה היתה אצלי רק תוכנה פתוחה אחת ברקע, ורק היא השתמשה בכתיבה לHD זאת היתה FLASHGET והיא כתבה לHD בפחות ממגה לשנייה...

עכשיו נשברו כל השיאים וחיכיתי 7 דקות כדי שהHD יעביר 1G בין C לD.... מה שמראה על תעבורת נתונים חלשה מאד...

אני חייב לציין שהמחשב פתוח יומיים במהלכם קידדתי סרט במשך 9 שעות והורדתי לפחות 3G למחשב, וגם הפעלתי וסגרתי עשרות תוכנות

אני יודע שאפשר להגיד שהזכרון מפוצץ אבל בהעתקה בין מחיצות מה משקל הזכרון בכלל??? חוץ מזה שגם בזמן ההעתקה פתאום הזמן המוערך קפץ ל-12 דקותלמשך 30 שניות , ואז ירד ל3 ושוב למשך 30 שניות קפץ ל11לדקה ושוב ירד, ובסופו של דבר כל ההעתקה הסתכמה ב7 דקות...

חשוב לציין שאני עושה דיפרג באופן קבוע ובכל מחיצה יש הרבה יותר מ 10% פנוי.

בבדיקה שערכתי לא מזמן עם תוכנה שבודקת מהירות כתיבה וקריאה מה HD קבלתי תוצאות ממוצעות בהחלט של 35-40 מגה לשנייה, ואני משתמש ב SEGATE ברקודה 40G.

מה קורה פה?

עשית RESTART????????

כי אחרי שביצעת כל-כך הרבה פעולות כבדות על המחשב, צריך להביא RESTART....

הSERVICE שנקרא EXPLORER גדל בדר"כ ככל שהמחשב פתוח - ותופס הרבה מהRAM וVIRTUAL MEMORY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזכרון ווירטואלי - אני לא בטוח שיש ממש דרך לנקות אותו, אבל אחרי יומיים של פעילות אצלי הוא עולה בכ150 מגה כשדברים בסיסיים פועלים. בקשר לזכרון רגיל מצאתי תוכנה נחמדה שאני חושבת שהיא באמת פועלת ומועילה ושמה Cacheman (הורדתי מcnet.com) והיא מנקה את הזכרון וגם אפשר לשים כמה ממנו או מהווירטואלי תפוס בTRAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...