הגעה לעובד חקר מודיעין אחרי פרישה מקק"צ יעודי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגעה לעובד חקר מודיעין אחרי פרישה מקק"צ יעודי

xtract1

Recommended Posts

אני עם פרופיל 82 וקב"א של מעל 54 (לא יודע בדיוק כמה אבל כל הקורס שלנו עם 54 ומעלה).

אותרתי בקד"צ לקורס קצינים יעודי של חיל החימוש. החלטתי שלא מתאים לי עכשיו לקראת סוף הקורס (בעצם הוא נגמר ואנחנו לפני סיפוחים) ואני הולך לחתום ויתור ולהגיע חזרה למז"י (מפקדת זרועות יבשה מי שלא יודע).

אני לא רוצה משהו קרבי וגם לא ממש מתלהב מהתומכי לחימה (כמו הקורס שבו אני נמצא עכשיו) ועשיתי קצת מחקר וראיתי שקודם כל חיל המודיעין (לא מודיעין שדה) הוא ת"פ (תחת פיקוד,שוב למי שלא יודע) של מז"י גם כן..ובחיל המודיעין ראיתי את התפקיד "עובד חקר מודיעין" שמאוד מצא חן בעיני.

רציתי לדעת עוד פרטים אם למישהו יש וכל עצה או דרך איך אני מגיע לשם,מה אני אומר לקצין המיון במז"י שאני מגיע למיון מחדש וכל פיסת מידע אפשרית.

אם יש עוד תפקידים טובים בסגנון במודיעין ודרך לא רעה להגיע אליהם אני גם אשמח להתייחסות.

ולעזעאל..האם מודיעין רגיל באמת ת"פ מזי ואפשר להגיע לשם ממז"י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוקי..חימושניק בגדוד אני לא הולך להיות כי תודות לכך שיש לי קצת שכל לא עשיתי את המבחן שלב ככה שאני לא בעצם בעל מקצוע חימושי כזה או אחר (תודה לאל)

אבל בבקשה..תגידו לי איך אני מגיע למודיעין הרגיל ולא שדה.

אם אני עושה קצת בעיות וכאלה יש מצב לעניין הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עצה אחת, אם אתה לא רוצה להגיע לגדוד (ושלב לא ממש מעניין מישהו) אל תתיצב בגדוד. ברגע שהגעת כבר לגדוד, רק אימא מתה ואבא גוסס הם עילה מספקת כדי לצאת משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עצה אחת, אם אתה לא רוצה להגיע לגדוד (ושלב לא ממש מעניין מישהו) אל תתיצב בגדוד. ברגע שהגעת כבר לגדוד, רק אימא מתה ואבא גוסס הם עילה מספקת כדי לצאת משם.

זה אני יודע.

אתה שייך לחייל חימוש, אם לא תסרב פקודה ותעשה בעיות תהיה בטוח שאתה תהיה ג'ובניק בחימוש.

בהצלחה.

תקשיב.

אני מגיע למז"י כי זה מה שהבטיחו לנו בהתחלה. חיל החימוש עבר תחת אלר"ם ושוב,אין לי מקצוע חימושי..ככה שבחימוש אני לא אהיה.

המטרה שלי היא לנסות להגיע למודיעין...עצות? ולא דפקתי שום ושום כלום..אני יכול להגיד (ויש בי סה"כ רצון) שאני רוצה להיות קצין במודיעין וכו' וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הבטיח לך? ואין שום בעיה להיות בחימוש ולעסוק במקצוע גם בלי להיות שניה אחת בבה"ד 20... ככה שאם אתה חושב שדפקת את המערכת בזה שלא עשית שלב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזבו את זה כרגע כי הבטיחו לנו ואני יוצא מתוך נקודת הנחה שזה ככה,אבל באמת נעזוב את החימוש כרגע.

אני מבקש דעות/עצות (ולהיות רציניים) איך בכל זאת אני יכול להגיע ממז"י (שהבנתי שלשם אני שייך) למודיעין (לא מוד"ש)

ואם אני תקוע במז"י איזה תפקידים טובים יש לדעתכם.

סה"כ אני מעוניין במשהו לא קרבי,ובמידה וקצונה אז שהקצונה תהיה במגמת נחשון. אני מחפש משהו מעניין (לא מעניין אותי יומיות למרות שאם יש תפקיד מעניין וגם יומיות אז מה טוב) אבל גם ממש ממש לא מעוניין לטחון שבתות כמו בשריון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קצין, אין דבר כזה תפקיד אחד, אתה מדלג בין תפקידים, אז אל תצפה שבכל הצבה יהיו לך אותם תנאים, בהצבה אחת אתה תתטחן כמו חמור ובהצבה אחרת אתה תחיה כמו מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קצין חימוש כי אני פורש מהקצונה הזו.

ואם אתה מדבר על קצונת מודיעין אז עזוב תשאיר לי את זה...

השאלה שלי היא איך אני מגיע למודיעין רגיל ולא למוד"ש כשעכשיו אני שייך למז"י. ולנסות בבקשה..לא להגיד לי ישר אי אפשר.

ולגבי טופס 55 - איך זה הולך (כי הבנתי שזה יכול להיות פיתרון). אני צריך להיות בתפקיד בנתיים? כמה זמן זה לוקח בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על קצין חימוש, אני מדבר על כל קצין.

מניסיונם של חברים ששירתו באגף שמטפל בפניות של טופס 55, אם אין לך סיבה ממש ממש ממש ממש אבל ממש טובה לעבור, או נגיד רוצה לעבור לקרבי הטופס שלך הולך ישר לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון חי"ח זה בסמכות אלר"ם.

הייתי מנסה להגיש בקשה לשינוי שיבוץ ל-76

ככה זה גם קרבי ויש מצב שיאשרו לך(בהנחה שתעבור גיבוש) וזה גם סמכות אמ"ן שזה מה שרצית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...