אני יודע הנושא נטחן מכל הכיוונים, אבל הדולר 3.50!!! הזמנתZ5500 מארה''ב. עזרה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע הנושא נטחן מכל הכיוונים, אבל הדולר 3.50!!! הזמנתZ5500 מארה''ב. עזרה!

AloN(-)KiLLeR

Recommended Posts

משקל אריזה סגורה של Z5500 הוא כ 17 קילו.

משלוח של חבילה של 17 קילו דרך UPS או פדקס מארה"ב לישראל עולה מעל 200 דולר אחרי ביטוח.

מע"מ משלמים על מחיר המוצר+מחיר המשלוח (זנות, אבל ככה זה רשות המכס והמיסים בישראל)

250 דולר רמקולים+200 דולר משלוח אחרי 15.5% מע"מ בשער קניה של 3.57 ש"ח לדולר יוצא 1850 שקל.

כן, זה יותר זול, אבל:

1- זה במקרה הכי טוב שמשלוח וביטוח עולה 200 דולר ולא יותר.

2- גם אם יוצא 100 שקל יותר זול, באמת שווה להתעסק בזה ולא לקחת מהארץ איפה שיש לך אחריות ל 3 שנים ומישהו לדבר איתו? :\

3- במקרה של אי-שלמות החבילה אכלת אותה בצורה שקשה לתאר.

משלוח מחו"ל לדברים מעל 10 קילו זו שחיטה ולרוב לא משתלם.

המשקל של האריזה של הZ5500 הוא 60 פאונד..כלומר 30 קילו פלוס מינוס...אני יודע כי גם אני רציתי לקנות את המערכת מחול ולא קניתי רק בגלל המשקל הגדול שבעקבותיו עולה מחיר השילוח...בסוף קניתי את הרמקולים בארץ קיבלתי אותם לפני כחודש ואני מרוצה מהם מאוד...

כן, אבל מה עם נתונים ? (התאוריות אני מניח ברורות לכולנו).

אולי אני אוסיף שמשקל הרמקולים הוא 10 קילו.

תוכל להיכנס לאחת מהחברות הישראליות שמבצעות את המשלוחים והשחרור מהמכס ולשאול..יש להם שם מחשבונים לחישוב עלויות שכוללות משלוח ושחרור ממכס וכו'...אני עד השתמשתי בשירותים של מאסטופ והכל הגיע עד לבית ארוז ובמהירות...הם מוציאים מטוס אחת לשבוע לפי מה שהבנתי...

תוכל להיכנס ולראות שם מחשבון תשוכל להעריך את המחיר לחבילה שלך

http://www.mustop.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

יש להם מחשבון שמחשב לטענתם עלות כוללת עם משלוח ומיסים (אני מניח שזה בהנחה שאין מע"מ גם בארה"ב, וכמובן שהחנות מציעה משלוח חינם בתוך ארה"ב).

רשמתי - 10 קילו, , מחיר 129, והעלות הכוללת היא 283 :)

פי 2.2 מהמחיר המקורי. אם הרמקולים היו שוקלים רק 100 גרם אז המחיר היה 188, אז אני מניח שהמשקל מוסיף 95 $.

בכל מקרה עדין לא מצאתי נתונים מדוייקים של כמה מכס יש, ועלות משלוח משעורת אם אתה קונה ישירות מחנות ולא דרך תיווך של חברה שמתפרנסת מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

יש להם מחשבון שמחשב לטענתם עלות כוללת עם משלוח ומיסים (אני מניח שזה בהנחה שאין מע"מ גם בארה"ב, וכמובן שהחנות מציעה משלוח חינם בתוך ארה"ב).

רשמתי - 10 קילו, , מחיר 129, והעלות הכוללת היא 283 :)

פי 2.2 מהמחיר המקורי. אם הרמקולים היו שוקלים רק 100 גרם אז המחיר היה 188, אז אני מניח שהמשקל מוסיף 95 $.

בכל מקרה עדין לא מצאתי נתונים מדוייקים של כמה מכס יש, ועלות משלוח משעורת אם אתה קונה ישירות מחנות ולא דרך תיווך של חברה שמתפרנסת מזה.

אני הזמנתי לחבר מהם (כלומר שהם ביצעו את התיווך) והמחיר שהם ציינו זה הסכום שירד בפירוט חשבון האשראי...עשיתי הזמנה של 700 דולר של מוצר כלשהו אבל הוא שקל רק כ2-4 קילו...לא זוכר בדיוק..... בכל אופן אני מאמין שעל 129 דולר (בהזמנה שלך) יעשו לך משלוח חינם עד למחסנים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא מכיר אישית את הMUSTOP המדוברים ואת רמת הרצינות וההשקעה שלהם, אבל מעיון בהסברים באתר רשום משהו בסגנון " למחיר הזה צריך להוסיף 18 אחוז מע"מ שיש שלם על כל קנייה מעל 50 דולר..."

18 אחוז ? הם ממש לא מעדכנים את האתר שלהם, זה עתיק. המע"מ ירד מאז לא מעט פעמים. אם חברה לא טורחת לעדכן את ההסברים על התשלום באתר שלה נראה לי שזה יכול להעיד משהו על רמת האכפתיות מהלקוחות. בכל מקרה רק להעיד וזו רק נקודה למחשבה.

הם לוקחים 10 דולר על כל קילו (בתוספת של עמלה וביטוח), אני בטוח שיש דרכים זולות יותר.

ד"א - מחישוב שעשיתי לפי הנתונים שלהם, המע"מ והמכס על זה יוצא משהו באיזור ה32 - 33 אחוז.

*רק עכשיו שמתי לב - מז"א משלוח חינם עד למחסנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא מכיר אישית את הMUSTOP המדוברים ואת רמת הרצינות וההשקעה שלהם, אבל מעיון בהסברים באתר רשום משהו בסגנון " למחיר הזה צריך להוסיף 18 אחוז מע"מ שיש שלם על כל קנייה מעל 50 דולר..."

18 אחוז ? הם ממש לא מעדכנים את האתר שלהם, זה עתיק. המע"מ ירד מאז לא מעט פעמים. אם חברה לא טורחת לעדכן את ההסברים על התשלום באתר שלה נראה לי שזה יכול להעיד משהו על רמת האכפתיות מהלקוחות. בכל מקרה רק להעיד וזו רק נקודה למחשבה.

הם לוקחים 10 דולר על כל קילו (בתוספת של עמלה וביטוח), אני בטוח שיש דרכים זולות יותר.

ד"א - מחישוב שעשיתי לפי הנתונים שלהם, המע"מ והמכס על זה יוצא משהו באיזור ה32 - 33 אחוז.

תראה..אני קניתי דרכם משהו כמו 5 פעמים ולא הייתה לי שום בעיה..המוצר הגיע במהירות ארוז היטב עם כל הקבלות וכו'...אני יודע שיש עוד חברות בתחום אבל מבחינתי כל עוד אני מרוצה אני ממשיך איתם,אתה יכול להתקשר אליהם ולהעיר להם על הקטע של ה18 אחוז..או לשלוח להם אימייל ..הם יחזרו אליך במהירות...

לגבי המשלוח בארה"ב....נגיד והזמנת מוצר ממדינה מסויימת ...אז יש מוצרים וחנויות שיחייבו אותך על משלוח למדינה...ואם אני לא טועה יש גם מכס בין מדינות מסויימות לכן צריך לבדוק את העניין...אני מציע לך להרים צלצול למאסטופ ולשאול אותם טלפונית....דרך אגב אני בטוח שחיפםוש קצרצר תמצא עוד כמה חברות ..אני מכיר לפחות עוד 2 פשוט אני לא מצליח להיזכר בשם שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון למשלוח חינם עד למחסנים שלהם בארה"ב (נראה לי שזה בניו-יורק או בניו-ג'רזי), בתנאי שהחנות מסכימה לכך, ובלי שום קשר ל-mustop. עדיין תצטרך לשלם ל-mustop על המשלוח לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מבין.

למישהו יש מושג כמה יכול לצאת המע"מ ? (כשקונים באינטרנט לך תדע מאיזו מדינה קנית, יש את אמאזון, NEWEGG ,DELL).

ומכס בין מדינות, את זה לא ידעתי זה בטח מסבך את החישוב במקרה כזה.

בכל מקרה החיסרון בשיטה כזו שאתה צריך לשלם גם את המע"מ בארה"ב, ואולי עוד מכס מקומי, ועמלות. בקיצור יוצא לא הכי משתלם, תלוי במוצר.

אני מניח שדווקא קנייה דרך עם מישהו שמוכר לארץ תהיה בהחלט יותר זולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...