הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'?

N82

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלאט, הגבתי להוא למעלה אבל אני פשוט לא מרגיש בנוח להמשיך את הדיון הזה באינטרנט... זה לא עובד ככה ואני לא מצליח לישון כי יש לי חום רצחני... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק בכלל,זה לא משהו קבוע.

יש כאלה שלא עושים תיקון בכלל ויש כאלה שעושים אפילו 3 פעמים,זה הכל תלוי במה שאותו בן אדם עשה בחיים שלו.

ועוד משהו,יש ילדים שעד גיל 4 אפילו יכולים לזכור מה הם היו בגלגול קודם.

אבל תשמע אני לא מצפה ממך להתייחסות רצינית כי כל מה שאתה יכול לחשוב עליו זה איך לסובב את הדברים שאני אומר ל: :kopfpatsch:

וזה בסדר,אני לא מצפה שכל החיים שלך אתה לא תאמין ובגלל כמה תגובות פתאום תשנה את דעתך.

אם התיקון של האלוהים זה להרצח בצורה מזוויעה בפיגוע אני כבר מעדיף להתאסלם - לפחות אני אקבל 70 בתולות...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתאיסט מהרגע שהייתי מודע לעצמי, אז זה לא שינה אצלי יותר מדי.

אני חושב שזה די שולי ביחס לשואה - הרבה יותר מערער אמונה תאיסטית.

זה מיותר להתחיל לדון על הפיגוע ביחס לאמונה בדת\אלוהים, כי התשובה המיידית של דתיים תיהיה שהם 'נענשים על עונש אבותיהם' או ש-'דרכי האל נסתרות'.

אי אפשר להתווכח עם ההיגיון הזה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהרוב המוחלט פה לא מאמין בה' או באיזשהי דת..

אז איך לעזאזל נברא העולם? מאבולוציה? ואיך נוצרנו מקוף?

ועוד שאלה אתם מאמינים בניסים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי בתנ"ך לא רשום שצריך ללבוש ציצית, בגדים שחורים, והאמת? אפילו לא כיפה. אוסף של בולשיט. (כל הישיבה הזאת)

אני באופן אישי לא שומר על שום חוק תנכ"י. אז אל תקחו אותי כדוגמא.

יש לי חבר מסורתי. שומר על כל החוקים שרשומים בתנ"ך, עד כאן אני מבין אותו. אם אדם מסוויים התאמץ לכתוב את זה כל זה,

ואחרי הכל אנחנו יהודים, בסדר, אין בעיה.

ופתאום במקרה, הגעתי איתו לדיון על זה, "לפי הידע הדל שלי משעורי תנ"ך, יש חוק שאומר שאסור לפלוט זרע לשווא, אתה שומר על זה?"

התשובה המדוייק שלו: "לא, יש גבול."

מה שבעצם תיארתי כאן, זה שהוא שומר על החוקים שנוח לו לשמור. כאילו רוצים לשמור על כל האוסף של השטויות האלה? בכיף.

רק תעשו טובה לעצמכם ואל תבדילו בניהם - תשמורו על הכל.

ומכאן הגעתי למסקנה (פעם כן היתי שומר חלקית) שאני לא שומר על שום חוק. הכי הוגן.

אני נוסע כל שבת למק' לאכול צ'יזבורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהרוב המוחלט פה לא מאמין בה' או באיזשהי דת..

אז איך לעזאזל נברא העולם? מאבולוציה? ואיך נוצרנו מקוף?

ועוד שאלה אתם מאמינים בניסים?!

איך נברא העולם-מפץ גדול

אבולוציה- כן התפתחנו מהקוף

ולא לא מאמינים בניסים, כל אחד מחולל את הניסים שלו

היתי ממליץ לעיין במאמרים של התנך השטני, בספר השני (הספר של לוציפר נראה לי) יש כמה וכמה דברים חכמים

עריכה: לזה שמעלי

אין חוק בתנך שאוסר על אוננות, יש סיפור על בחור שלא עשה את אשת אחיו המת עד הסוף, והוציא את הג'ונסון שלו לפני שגמר. מה שהיה לא יפה כי הוא אחראי על להמשיך את זרע אחיו המת. מכאן נוצר כל הסיפור של איסור האוננות (WTF)

ובתכלס, משיעורי תנך? כשאני שומע את זה אני רואה בזה יותר ויותר סיפור תולדות של עם והעולם לפי ראיה של כמה רמי מעלה באוכלוסיה, אשר מנסים לשכנע את שאר האוכלוסיה בעזרת דבריהם. התנך הוא אוסף סיפורים שנועד לשכנע את עם בקיום אלוהים בתקופה ההיא

בקשר לחוקי התנך- יש חוקים מוסריים שאני רואה נכון לכבד בלי קשר. אם אני זוכר נכון (פה לא בטוח) כל מי ששומר את 7 מצוות בני נח נכנס לגן עדן או מה שזה אמור להיות שם. מדובר על חוקים הומניים לחלוטין סטייל משכב בהמה\רצח וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...