הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'?

N82

Recommended Posts

האינטליגנציה פשוט משפריצה ממך.

אחד שחושב שהנצרות היא דת שכופה את עצמה בגלל מסעות הצלב לפני 9999999 שנה

ושחושב שהדת היהודית לא כופה שוב דבר במדינה אז אתה לא האינטילגנט

בכל מקרה אתה לא ברמה שלי אז אל תפנה אלי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד שחושב שהנצרות היא דת שכופה את עצמה בגלל מסעות הצלב לפני 9999999 שנה

ושחושב שהדת היהודית לא כופה שוב דבר במדינה אז אתה לא האינטילגינט

בכל מקרה אתה לא ברמה שלי אז אל תפנה אלי יותר

אתה פשוט שובר שיאים חדשים של אטימות וטמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אתה יותר גרוע מעדר של חרדים. אתה כלכך בטוח שאתה צודק! בטוח! שאין אמת בעולם מלבד מה שאתה אומר..

אפילו אם אתה צודק, אתה כלכך מגעיל בגישה שלך שזה לא יתואר. אתה יותר גרוע מהפנאטים הדתיים, אתה פנאט חילוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אתה יותר גרוע מעדר של חרדים. אתה כלכך בטוח שאתה צודק! בטוח! שאין אמת בעולם מלבד מה שאתה אומר..

אפילו אם אתה צודק, אתה כלכך מגעיל בגישה שלך שזה לא יתואר. אתה יותר גרוע מהפנאטים הדתיים, אתה פנאט חילוני.

חחחחח מה אתה נחנק מעצבים תרגע בן אדם תנוח

ורד לי מהוריד אתה מזהם את השרשור

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל אתה זה שמזהם את השירשור באצם כל התראד הזה מיותר וסטה מהנושא ואולי כדי שיסגרו אותו[br]פורסם בתאריך: 9.03.2008 בשעה 18:40:59

מצטער להגיד לך אבל אתה זה שמזהם את השירשור בעצם כל התראד הזה מיותר וסטה מהנושא ואולי כדי שיסגרו אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה מתבסס על כך שאתה יוצא מהנחה שאם משהו נוצר הוא חדש. לא יכול להיות שנוצרת לפני כמה דקות בהנדסה גנטית מתקדמת? כזאת שכוללת גם "שתילת" זכרונות?

נכון. אני יוצא מהנחה זו (לא בדיוק נוצר. חומר ואנרגיה לא נוצרים, רק משנה צורה, אבל לא משנה).

בהחלט יכול להיות שהיקום כולה פשוט נוצר בשניה שלפני שהחלטתי לכתוב את ההודעה וכל זכרונותי על מה שקרה לפני הושתלו.

אני חושב שלחשוב כך זה הרבה יותר דבילי מההנחה שכל מה שקיים פשוט נוצר ככה לפני 6000 שנה. :nixweiss: (אבל כן, יכול להיות)

הנחה שמתבססת על מה שכתוב בספר אחד (וכמה שמפרשים ומוסיפים).

אני לא חושב שרועי חדד כל כך מטומטם. לא ברור לי למה תמיד אנשי הדת מבקשים הוכחות. מה ההוכחה של הדת? ספר מרופט? אני יכול לכתוב עכשיו ספר מרופט שיגיד שהעולם נוצר ע"י הערנב הגדול לפני 2319.98 שנים וגם כנראה אם מספיק אתאמץ, לגרום להרבה אנשים להאמין בו.

אני לא חושב שאין בתנ"ך דברים מעניינים. אבל לקחת כל דבר בכתוב שם באופן עיוור ומוחלט זהו טמטום.

בדיוק באותה מידה שלקחת כל מה שניוטון קבע באופן עיוור ומוחלט זה טמטום.

הקטע הוא....שאנשי (רובם) לא עושים זאת. לכן המדע מתפתח.

זה שהאדם נראה לך מסובך לא אומר שהוא פשוט נוצר כך. אני פשוט לא מבין איך אפשר להעלם משרידים שיש באדמה. שרידים מוחשיים- והגיוניים.

אנו יודעים בוודאות שנוצרות מוטציות אצל כל האורגניזמים אצל האדמה (דוגמה פשוטה: סרטן, מוטציה גרועה ביותר). המוטציות האלה לפעמים גורמות ללידה של פרטים שבמצבים מסויימים נוצר אצלם יתרון (לדוגמה, גוון עור שחור באפריקה או גוון עור לבן באירופה, לא ברור מה קדם למה עדיין). אין לנו 2 עיניים (לדוגמה) בגלל שום סיבה. פשוט בשלב האבולוציה הנוכחי זהו המצב בו אנחנו נמצאים. אפשר להסתכל לאחור ולבדוק כיצד 2 העיניים הביאו לנו יתרון בהשרדות, זהו בעצם ה"הסבר" ללמה יש לנו 2 עיניים.

לא ברורה לי הטענה "הכל כל כך מושלם ומורכב אצלנו, אז איך אפשר להסביר את זה, זה בטוח אלוהים".

קח לדוגמה: חרשים מלידה, עיוורים מלידה, אנשים שנולדים בלי גפיים, אנשים מפגרים (פיגור שכלי), אוטיסטים, תסמונת דאון, מחלות תורשתיות (סיסטיק פיברוזיס) ועוד.

לאן השלמות הזו נעלמת שם?

כן, כמובן שאפשר פשוט להחליט שישות אלוהים אחראית לזה.

כמובן שאפשר גם לחקור את הנושא ולגלות כל מני דברים כמו גנים ומוטציות.

האם ברור איך נוצר העולם? לא. המפץ הגדול היא תיאוריה נפוצה.

אבל יש לנו תפישה של "משהו". מה היה לפני שהיה "משהו"? איך מכלום פתאום יכול להיות "משהו".

לא ברור.

אך האם גם האל אינו "משהו"? מה היה לפני האל? האם האל בעצם קיים מאז ותמיד? אם כן, למה בעצם היקום לא "פשוט" נוצר?

מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל אתה זה שמזהם את השירשור באצם כל התראד הזה מיותר וסטה מהנושא ואולי כדי שיסגרו אותו[br]פורסם בתאריך: 9.03.2008 בשעה 18:40:59

מותק אני פתחתי את התראד ועובדה שיש כבר 12 עמודים בכל מקרה תמשיך להתפוצץ ועזוב אותי קרציה

בושה שאחד כזה הוא בצוות של האתר האיכותי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגאל או איך שלא קוראים לך לך תישן אתה ילד

בקשר לאלה שאומרים "אז איך העולם נוצר ע"י פיצוץ הגדול?"

אז אני שואל אותכם איך העולם נוצר ע"י ה'?

אם כן תנו הוכחות

לפחות למדענים יש הוכחות כלשהן לגבי דברים

לכם אין אפילו לא הוכחה אחת שיש ה' ושהוא ברא את העולם

אז תפסיקו לחשוב שכל דבר שאין לכם תשובה אז ה' שלכם ברא ועשה

זה גובל בטיפשות

LOL אחד גדול.

נתתי פה הוחכה שכמה כאן לא ידעו איך לענות עלייה ואף סטו מהנושא, בדרכים עקיפויות.

עזוב אותך מהכתוב בתנ''ך.

לך למראה הקרובה למחשב שלך.

תקדיש דקה ותסתכל פנימה.

מה תראה?, תראה פנים, ראש, בתוכו שני עיניים (להתבונן), מצידיו שני אוזניים (לשמוע), בין שני העיניים, יש אף (לנשום), מתחתיו, קו תחימה קטן, המבדיל בינו לבין הפה (לדבר).

הראש שלך מכיל בתוכו את כל הדברים הדרושים ליצור חי כדי להתקיים, הכל מדוייק, מעוצב, מתוכנן, מאוייר, כאילו מלכתיכלה נדרש שאתה וכל שאר היצורים החיים התבונתיים; תדברו,תקשיבו,תנשמו,ותתבוננו, כדרכו של עולם, אתה יכול לדמיין עולם שבו ליצורים חיים, מלידה חסר אחד מן הדברים האלה, ואני לא מדבר על מקרים יוצאי דופן, אני מדבר על מובן מאליו, נראה אותך חי בכוכב שבו כל היצורים החיים התבונתיים יכולים רק לדבר, אך לא לשמוע, יכולים רק להתבונן, אך לא יכולים לדבר, ויותר מכך, לא יכולים לנשום, האם השלמות הזאת הגיע ממקריות?. NO WAY, וותר בנאדם אתה משקר לעצמך.

ואם אנחנו כבר בשוונג, בוא נבחן עוד קצת את נפלאותיו של גוף האדם, נחזור לפנים, מעל שני עינך, ישנם גבות, מעין פסים של שער, שמייפים ומייצבים את פני האדם, ומטה מהם, ריסים, להגנה מפני אבק ותככים המזיקים לעין.

בוא נלך למטה, מהגרון, שדרכו עובר האוכל, אל קיבתך, ישנה הבטן, במעלה, שני פטמות :\\\, ומתחתיהם פופיק, מי מיקם לך את הדברים האלה בופן סימטרי כזה?, המקריות?, ההתסגלות?, שוב, אתה משקר לעצמך.

ומה עם שני ידיים?, ובהם 5 אצבעות, 10 אצבעות לי יש, אתה יכול לדמיין כוכב שהחיים התבונתיים שבו, יסתדרו רק עם יד אחת, או עם 2 ידיים שבהם 3 אצבות, אבל זאת מקריות לא?

חח, אולי לא יהיו להם ידיים כלל, אולי יצא להם גוש בשר שחור מהכתף?, שדרכה הם יבנו, ויתכננו אמפריות אדירות, ויגיעו ביום מן הימים לשיאים טכנולוגיים כגון: מחשב, , חלליות, תענה לי ברצינות חדד היקר, אתה יכול לדמיין מקום כזה?.

תגיד לי מה עם הרגליים?, מה איתן?, אתה יכול לזוז בלי רגליים, אתה היית רוצה שהמקריות הנכבדת תמקם לך רגליים צפונה מעט מצד שמאל של הגב?, או שהיית רוצה אותם מתחת לבטן?

אוייי איך שכחתי את חילוף החומרים, פי הטבעת מונע בריחת צועה ביום יום, תודה למקריות, שוב תודה לך.

ומה עם ילדים קטנים וחמודים?, איפה איברי המין של האשה והגבר?, איפה השקע והתקע?, איזה מין זיווג תרצה.

תבינו חבריי היקרים, גוף האדם הוא דבר מפוסל ומתכונן.

מי שממשיך את הוויכח נהנה לשקר לעצמו ויש לו בעייה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

morel ezra אחי אני לא שולל את מה שאתה אומר העולם הזה מדהים

כל פרט בו

אבל מה הקשר לזה לזה שיש ה' שרוצה שנתפלל אליו?

אתה בטח תגיד עכשיו "אז מי עשה את זה?"

אז התשובה שלי היא -אני לא יודע

כמו שאתה לא ואף אחד בעצם לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא, אתה האדיוט הגדול ביותר שראיתי מזה זמן מה.

שוקו, התבטאות כזו כלפי משתמש אחר לא מקובלת כאן, יש דרכים יותר מתורבתות להביע אי הסכמה עם מישהו,

נוספה לך אזהרה על העלבת משתמש, זוהי האזהרה השלישית שלך, אתה תטופל בהתאם.

אתה יודע מה יותר טיפשי ? לזלזל באמונה של בנאדם ומצדי שאני יקבל באן אבל

כוס אמ אמ אמוק דיי כבר לזלזל בדת ובאמונה של אנשים כי אתם חבורת זונות שמשעמם לכם בחיים .

אתם לא מאמינים במה שכתוב בתנך ? סבבה תשמרו את זה לעצמכם ותסתמו תפה שלכם

נוספה לך אזהרה על שפה בלתי הולמת, זוהי האזהרה השלישית שלך, אתה תטופל בהתאם.

כרגיל, עוד דיון על דת\אמונה לא מצליח לעבור מספר דפים לפני שהוא מתדרדר לקללות, עלבונות וריבים,

חבל שאתם לא מסוגלים לקיים דיון בוגר בצורה סבירה, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...