הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיגוע האחרון שהיה בישיבה הדתית שינה את דעתכם לאמונה בה'?

N82

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי יש דברים שלא נידע אף פעם, יש דברים שהמוח האנשי לא יתפוס בחיים...

כי הוא מוגבל להיגיון... אם אלוהים נותן לכול אחד את האפשרות לעשות מה שהוא רוצה,

אז הוא לא יעצור את הפיגוע, אני מאמין שהאנשים שמתו ובאמת היו נאמנים , יקבלו את גמולם,

לדעתי החיים לא נגמרים...אי אפשר להגדיר מוות אף אחד לא חווה את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין, לשאלות כמו מה גיל היקום, או למה יש לנו 2 עיניים. אני מצטער לאכזב אותכם יש לכל אלו תשובה מדוייקת.

הבעיה היתה הבורות של האנשים, אולם כיום כאשר יש מידע נגיש לכל אחד. ראבק תפתחו אפילו ויקיפדיה יש שם מידע די מדוייק לגבי גיל היקום, או גורמים שמימיים שונים, עם הוכחות מדוייקות והסברים. לא השתכנעתם, תתעניינו קצת לעומק תלכו לקישורים למטה עם ההסברים האסטרופיזיקליים, זה שאתם לא מבינים אותם לא אומר שהם לא קיימים

בקשר ללימוד, אני מאמין שכל אטאיסט לעומקי נשמתו, גם אני, התעניין בדת וגם בדתות אחרות, בין אם זה נצרות או דת מפלצת הספגטי המעופפת

בקשר לגיל היקום, 13.7 מיליארד שנים אחרי המפץ הגדול לערך, ושל כדור הארץ 5 מיליארד

http://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_the_universe

אפשר לראות למטה לינקים חיצוניים או לעבור לקטע בעברית אם תרצו

חכמולוג.

מה אתה בכלל יודע על היקום?, האם אתה בראת את היקום?, האם ה"מלומד" שעל דבריו אתה מסתמך הוא אשר ברא את היקום?, התשובה חד משמעית - לא!

אתה אינך יודע כלום על היקום, ולא אני, וגם לא האטיאיסט או הדוס המושבעים ביותר.

אי אפשר לדעת אם היקום הוא שטח סוגר, או שטח אין סופי, אי אפשר לדעת מהו גילו המדויק של כוכב.

גם הטענות נגד וגם הטענות שבעד הם מוטעות ומופרחות, זה שטותי להגיד שהעולם קיים 6000 שנה כמו שזרמים שונים ביהדות ובנצרות אומרים.

כמו שזה שטותי שאדם שמחשיב את עצמו כמלומד יקבע זמנים מדוייקים של גיל היקום.

מה אתה יודע על הגוף האנושי, ראיתי באופן הניסוח שלך שהיו לך קצת היסוסים וקשיים בכתיבת התשובה.

במקום להפנות אותי לויקיפדיה, בוא אתה תסביר לי למה כל איבר בגוף האדם מכפה על איבר אחר, למה הכל כלכך סימטרי ומדויק, מתוכנן, בנוי ומעוצב היטב, בין אם זה טוב ובין אם זה רע, זה לא משנה!.

אבל בבקשה ממך, תסביר לי, למה יש לנו 2 עיניים, ובינהם יש אף, ולמה שני אוזניים משני צדי הראש (שבמרכזו מוח העובד עם הלב יחדיו).

למה יש לנו פופיק במרכז הבטן?, מי מיקם אותו שם (פשטות המילים כמשמעתם), למה?, למה יש לנו 2 גבות מעל העיניים? או ריסים להגנה מאבק ומיני מזיקין...

ולמה יש לנו 5 אצבעות בידיים? (וקשה לי לדמיין איך היינו מסתדרים עם פחות או יותר מ5)...........

לא תהייה לך תשובה לזה בחיים וכל התחכמות מצדך רק תוכיח שאתה בורח מן האמת ומעדיף לרמות את עצמך בתיאורים פשוטים כמו "מקריות", או "הסתגלות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתגייסים לצבא וסתם שתדע שהבחורי ישיבות הולכים לקרבי אז מספיך ללכלך נמאס לשמוע את ההשמצות האלו..

יש יותר בחורי ישיבות קרביים מאשר חילונים..

והבחורים סיימו לפני שניה יב' מה אתה רוצה שיהיה להם נשק??!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פוגע לו בחופש לדת, והוא פוגע לי בחופש מדת? (למרות שאני מאמין ואפילו שומר מסורת, אני לא מגדיר את עצמי דתי, כמו שאמרו - יש לי את הדרך והאמונה שלי)

מקרה כזה היה מזכה אותו בהדפס של סולית הנעל שלי על הפרצוף שלו. אף אחד לא יעז להפר את המרחב האישי או הזכויות שלי, ובטח שלא לגעת ברכוש שלי. (כמובן, במידה ואני לא מפר זכויות אחרים בדרך)

מה רע בחוק לסינון אתרים?

אני גולש בכמה אתרים שיש להם חלק למבוגרים, אבל אני חבר בלוחות אחרים, שמוגדרים "worksafe"

האתרים האלו יחסמו בכלליות, בגלל התוכן של החלק למבוגרים.

למה שאני אכנס ל "רשימה השחורה" של ספקית האינטרנט שלי בגלל שאני גולש באותם אתרים?

ובאותה נשימה, מה זה עניינו של מישהו איפה אני גולש ומה אני עושה? זו פגיעה בחופש הפרט.

מי שרוצה יכול לסנן לעצמו בלי בעיה, דרך ספקית האינטרנט. להפוך את זה לחוק שכפוי על כולם זה שגוי.

ברירת המחדל צריכה להיות חופש, לא כפיה.

תראה, מה שאתה אומר זה לא החוק ששמעתי שניסו להעביר. מה שמנסים להעביר זה שכשאתה מתחבר אתרים מסוימים חסומים עד שאתה לא מצהיר שאתה לא מעוניין בחסימה. פה זה אתר לאנשים מתקדמים טכנולוגית יחסית. אתה יכול להגביל את הילדים שלך אם אתה רוצה נניח. החוק מאפשר לכלל האוכלוסיה (שבדרך כלל לא מבינה כלום) את האופציה לחסום. איפה הבעיה?[br]פורסם בתאריך: 9.03.2008 בשעה 16:56:25

מתי תבינו שאין דבר כזה אלוהים

שהעולם לא ניבאה לפני 5000 שנה ?

שמשה לא חצה את ים סוף וכול החרא הזה

אמונה=בולשיט

תתן לי הוכחה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת = -פסיכוזה המונית.

וכל הדתיים שאומרים לנו "להוכיח" את הטענות, אתם לא בדיוק בעמדה לדרוש דברים שכאלה, אני גם יכול לבוא ולהגיד שראיתי זרג באורך 120 סנטימטר ולדרוש מכם להוכיח שאין..

אתם באים בטעות קוסמיות שראיתם במלחמת הכוכבים, אתם גם תוכיחו אותם

מכיוון שאתם לא יכולים, שבו בשקט ושמרו את הדעות שלכם לעצמכם.

התנ"ך הוא לא דרך לחנך אף אחד, זה ספר איומים מוות וכישוף שאיזה רב חרמן החליט שהוא מפרש, שזאת לטענת הרבה דתיים עבירה יותר גדולה מכל חילוני שאוכל גדי ואז סוס ואז שותה חלב תנובה מקולקל, כי הרב חש עצמו אלוהים ומדבר בשמו.

למה יש הרבה דוסים ששונאים הומואים ? כי הם קיבלו בתחת מהרב אז יש להם פוביה .. מישהו שבטוח במיניות שלו לא אכפת לו אם זה שלידו מעדיף מאחורה.

יותר מדי סתירות יש בדתות וזה אומר שהכל בולשיט אחד גדול

למה כל הדוסיות מתאפרות יפה ושמות חזיות פוש אפ ועושות טיפולי פנים וליפטינג ופאות של 5000 דולר ? אל תגידו לי להרגשה אישית.. אל תעבדו על עצמכם. השקעה בחיצוניות היא כדי להרשים אחרים נקודה. אם אתם הייתם האנשים היחידים בעולם לא הייתם טורחים להסתרק כל בוקר ולשים ג'ינס של דיזל.

היה מספיק לכם ללכת ערומים או עם תחתון שיהיה נווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמולוג.

מה אתה בכלל יודע על היקום?, האם אתה בראת את היקום?, האם ה"מלומד" שעל דבריו אתה מסתמך הוא אשר ברא את היקום?, התשובה חד משמעית - לא!

אתה אינך יודע כלום על היקום, ולא אני, וגם לא האטיאיסט או הדוס המושבעים ביותר.

אי אפשר לדעת אם היקום הוא שטח סוגר, או שטח אין סופי, אי אפשר לדעת מהו גילו המדויק של כוכב.

גם הטענות נגד וגם הטענות שבעד הם מוטעות ומופרחות, זה שטותי להגיד שהעולם קיים 6000 שנה כמו שזרמים שונים ביהדות ובנצרות אומרים.

כמו שזה שטותי שאדם שמחשיב את עצמו כמלומד יקבע זמנים מדוייקים של גיל היקום.

מה אתה יודע על הגוף האנושי, ראיתי באופן הניסוח שלך שהיו לך קצת היסוסים וקשיים בכתיבת התשובה.

במקום להפנות אותי לויקיפדיה, בוא אתה תסביר לי למה כל איבר בגוף האדם מכפה על איבר אחר, למה הכל כלכך סימטרי ומדויק, מתוכנן, בנוי ומעוצב היטב, בין אם זה טוב ובין אם זה רע, זה לא משנה!.

אבל בבקשה ממך, תסביר לי, למה יש לנו 2 עיניים, ובינהם יש אף, ולמה שני אוזניים משני צדי הראש (שבמרכזו מוח העובד עם הלב יחדיו).

למה יש לנו פופיק במרכז הבטן?, מי מיקם אותו שם (פשטות המילים כמשמעתם), למה?, למה יש לנו 2 גבות מעל העיניים? או ריסים להגנה מאבק ומיני מזיקין...

ולמה יש לנו 5 אצבעות בידיים? (וקשה לי לדמיין איך היינו מסתדרים עם פחות או יותר מ5)...........

לא תהייה לך תשובה לזה בחיים וכל התחכמות מצדך רק תוכיח שאתה בורח מן האמת ומעדיף לרמות את עצמך בתיאורים פשוטים כמו "מקריות", או "הסתגלות".

בונא, אתה האדיוט הגדול ביותר שראיתי מזה זמן מה.

אפשר לדעת מה גילו המדויק של כוכב, קאתה את מה שכתבתי\מישו אחר פרסם פה.

זאת הפואנטה, בדיקת פחמן, והשיטות השונות מראות את גילו של כוכב בדיוק של 1% אם אני זוכר

לא יודע כלום על היקום? אנחנו יודעים הרבה יותר מאשר ידענו קודם לכם. מה היה בשניה של המפץ הגדול, חורים שחורים, חומר ודברים אחרים נבדקו ונמצאו תשובות. זה שאין לך את הידע להבין את זה לא אומר שאי אפשר להבין את זה. ה"מלומד" מסתמך על עובדות מהשטח שניתן לראות מהכוכבים או מאדמת הארץ עצמה.

בגאולוגיה\כימיה בנושא הזה אני לא מבין לעומק הטכני (כמו שאתה לא מבין באף נושא בעצם), אבל פה יש מאמר קצרצר בעברית פשוטה

http://www.daatemet.org.il/articles/article.cfm?article_id=127

גוף האדם- שוב, איני פיזיולוג, לחיות שונות יש איברים במקומות שונים כדי שיהיה להם יותר נוח. כל מקרה ספציפי או ידע טכני- תפנה לאדם המבין או חומר טכני בנושא

עיניים- ראיה היקפית, 2- כדי שתהיה אחת למקרה גיבוי אבל יותר מידי יגרמו לחוסר יעילות (ככה בחרנו אנחנו לדוג', העכביש בחר שכל המרבה הוא משובך)

למה יש לנו גבות\ריסים- הגנה מפני שמש\אבק וכד'. אחד מעל כל עיין כי עיניים הכרחיות להישרדות. אין לי כוח לכתוב לך כל פרט כזה, בכל מקרה אתה לא תבין את זה

נ.ב. בקשר לפוביה מהומואים, אהבתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים אצלנו?

אלוהים ברא את האדם קצת אחרי שהאדם המציא את אלוהים.

ואגב, לכפייה הדתית יש עוד הרבה מאוד פנים שלא קשורים לחוק הצנזורה.

כמו זה שאין בשבת, כמו זה שאי אפשר להנשא במדינה בשום דרך מלבד חתונה דתית, כמו זה שאישה לא יכולה להתגרש בלי הסכמת בעלה ויכולה להשאר מעוגנת לנצח, כמו הגבלת חופש התנועה בשכונות ואיזורים מסויימים, כמו הורדת פרסומת להלבשה תחתונה בתל אביב(!)...להמשיך? לא חסרות דוגמאות.

מה זה אצלנו?

בקשר למנוחה, תשאלי אנשים שטיילו בעולם ובדרום אמריקה במיוחד ותתפלאי לשמוע שכשהם שומעים על שבוע עבודה של 45 שעות הם בהלם!!

הסיבה היא שכל העולם לקח את יום החופש שהוא בהחלט המצאה יהודית ושיכלל אותו. אנחנו היחידים שמנסים לחסל אותו. את יודעת מי יעבוד בימים האלה? המסכנים שבקושי נחים היום לא ינוחו בכלל. יעבדו כמו חמורים, ולמה? כדי שתוכלי להסתובב בקניון?

דרך אגב גם היום זה אפשרי אם זה היה כלכלי(תראי לדוגמא את המקומות שמוכרים חמץ בפסח)

יש די הרבה זוגות שנוסעים לטורקיה ואחרי שבוע חוזרים נשואים. מה הבעיה?

בקשר לחופש התנועה באיזורים מסויימים, למה את לא נכנסת לכפר ערבי ברמאדאן ועושה חפלה בצהריים? הסיבה היא אותו דבר, אם יש אוכלוסיה ניכרת באיזור מסויים שמאמינה במשהו אז לא יפה לעשות לה דווקא, ואם אפשר אז גם המדינה מנסה להתערב כדי שיהיה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא, אתה האדיוט הגדול ביותר שראיתי מזה זמן מה.

אפשר לדעת מה גילו המדויק של כוכב, קאתה את מה שכתבתי\מישו אחר פרסם פה.

זאת הפואנטה, בדיקת פחמן, והשיטות השונות מראות את גילו של כוכב בדיוק של 1% אם אני זוכר

לא יודע כלום על היקום? אנחנו יודעים הרבה יותר מאשר ידענו קודם לכם. מה היה בשניה של המפץ הגדול, חורים שחורים, חומר ודברים אחרים נבדקו ונמצאו תשובות. זה שאין לך את הידע להבין את זה לא אומר שאי אפשר להבין את זה. ה"מלומד" מסתמך על עובדות מהשטח שניתן לראות מהכוכבים או מאדמת הארץ עצמה.

בגאולוגיה\כימיה בנושא הזה אני לא מבין לעומק הטכני (כמו שאתה לא מבין באף נושא בעצם), אבל פה יש מאמר קצרצר בעברית פשוטה

http://www.daatemet.org.il/articles/article.cfm?article_id=127

גוף האדם- שוב, איני פיזיולוג, לחיות שונות יש איברים במקומות שונים כדי שיהיה להם יותר נוח. כל מקרה ספציפי או ידע טכני- תפנה לאדם המבין או חומר טכני בנושא

עיניים- ראיה היקפית, 2- כדי שתהיה אחת למקרה גיבוי אבל יותר מידי יגרמו לחוסר יעילות (ככה בחרנו אנחנו לדוג', העכביש בחר שכל המרבה הוא משובך)

למה יש לנו גבות\ריסים- הגנה מפני שמש\אבק וכד'. אחד מעל כל עיין כי עיניים הכרחיות להישרדות. אין לי כוח לכתוב לך כל פרט כזה, בכל מקרה אתה לא תבין את זה

נ.ב. בקשר לפוביה מהומואים, אהבתי :xyxthumbs:

שמע המילה אדיוט לא מתאימה לאדם מלומד מן השורה כמוך כבודו, חבל שסתם תקבל אזהרה, לשיקולך, אם אתה רוצה תמחק.

ולאמר שאני לא מבין באף נושא זה רק להוכיח מצדך כמה אתה גאוותן,יהיר, שחושב שהוא המציא את העולם, וזה מיותר כי אתה לא המצאת כלום.

יפה שאתה מסביר לי בנעימות ובפירוט "למה" יש לנו את זה ואת ההוא, אבל האם לא חשבת לשבריר שנייה, מי תכנן את השלמות הכוללת הזאת של המין האנושי?.

אשאל אותך שאלה נוספת.

אתה חושב שזה "מקרי" ?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת = -פסיכוזה המונית.

וכל הדתיים שאומרים לנו "להוכיח" את הטענות, אתם לא בדיוק בעמדה לדרוש דברים שכאלה, אני גם יכול לבוא ולהגיד שראיתי זרג באורך 120 סנטימטר ולדרוש מכם להוכיח שאין..

אתם באים בטעות קוסמיות שראיתם במלחמת הכוכבים, אתם גם תוכיחו אותם

מכיוון שאתם לא יכולים, שבו בשקט ושמרו את הדעות שלכם לעצמכם.

התנ"ך הוא לא דרך לחנך אף אחד, זה ספר איומים מוות וכישוף שאיזה רב חרמן החליט שהוא מפרש, שזאת לטענת הרבה דתיים עבירה יותר גדולה מכל חילוני שאוכל גדי ואז סוס ואז שותה חלב תנובה מקולקל, כי הרב חש עצמו אלוהים ומדבר בשמו.

למה יש הרבה דוסים ששונאים הומואים ? כי הם קיבלו בתחת מהרב אז יש להם פוביה .. מישהו שבטוח במיניות שלו לא אכפת לו אם זה שלידו מעדיף מאחורה.

יותר מדי סתירות יש בדתות וזה אומר שהכל בולשיט אחד גדול

למה כל הדוסיות מתאפרות יפה ושמות חזיות פוש אפ ועושות טיפולי פנים וליפטינג ופאות של 5000 דולר ? אל תגידו לי להרגשה אישית.. אל תעבדו על עצמכם. השקעה בחיצוניות היא כדי להרשים אחרים נקודה. אם אתם הייתם האנשים היחידים בעולם לא הייתם טורחים להסתרק כל בוקר ולשים ג'ינס של דיזל.

היה מספיק לכם ללכת ערומים או עם תחתון שיהיה נווח.

אוסף הטיעונים המדוייקים, האמיתיים, הנכונים, הקשורים, הממצים והחכמים ביותר שראיתי בחיים שלי.

רגע, לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגאל או איך שלא קוראים לך לך תישן אתה ילד

בקשר לאלה שאומרים "אז איך העולם נוצר ע"י פיצוץ הגדול?"

אז אני שואל אותכם איך העולם נוצר ע"י ה'?

אם כן תנו הוכחות

לפחות למדענים יש הוכחות כלשהן לגבי דברים

לכם אין אפילו לא הוכחה אחת שיש ה' ושהוא ברא את העולם

אז תפסיקו לחשוב שכל דבר שאין לכם תשובה אז ה' שלכם ברא ועשה

זה גובל בטיפשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחה לגבי זה שהעולם לא נוצר לפני 5 דקות?

אוקיי: אני בן 23. :nixweiss:.

כמובן שגם יש את תיארוך הפחמן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%9A_%D7%A4%D7%97%D7%9E%D7%9F_14.

כל זה מתבסס על כך שאתה יוצא מהנחה שאם משהו נוצר הוא חדש. לא יכול להיות שנוצרת לפני כמה דקות בהנדסה גנטית מתקדמת? כזאת שכוללת גם "שתילת" זכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יותר טיפשי ? לזלזל באמונה של בנאדם ומצדי שאני יקבל באן אבל

כוס אמ אמ אמוק דיי כבר לזלזל בדת ובאמונה של אנשים כי אתם חבורת זונות שמשעמם לכם בחיים .

אתם לא מאמינים במה שכתוב בתנך ? סבבה תשמרו את זה לעצמכם ותסתמו תפה שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגאל או איך שלא קוראים לך לך תישן אתה ילד

בקשר לאלה שאומרים "אז איך העולם נוצר ע"י פיצוץ הגדול?"

אז אני שואל אותכם איך העולם נוצר ע"י ה'?

אם כן תנו הוכחות

לפחות למדענים יש הוכחות כלשהן לגבי דברים

לכם אין אפילו לא הוכחה אחת שיש ה' ושהוא ברא את העולם

אז תפסיקו לחשוב שכל דבר שאין לכם תשובה אז ה' שלכם ברא ועשה

זה גובל בטיפשות

ילד?

OK

לילה טוב.

האינטליגנציה פשוט משפריצה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...