הנעלים החדשות שלי :]] - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנעלים החדשות שלי :]]

approx

Recommended Posts

לא נכון למה נעליים של ערסים?

אדידס סופרסטאר לדעתי הנעליים הכי יפות שיש.

אני זוכר שהייתי בן 8 ונעלי אולסטאר עלו 80 שקל.

איך בשם אלוהים הסמרטוטים האלו עולים עכשיו 300-500 שקל? :kopfpatsch:

ביקוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב ש "טימטום" זו המילה שחיפשת.

לעזאזל, מילא הן היו אורתופדיות או משהו, אבל זו פיסת בד עם פיסת גומי שקוראים לה "סוליה" |:

במחירים כאלו קונים נעלי מעולות, של נייקי/NB/אדידס ושאר חברות טובות, למה הדרעק הזה? ???

פידמי, לדעתי יפות. :xyxthumbs:

אני לא מבין איך אנשים בגילאי 16 ומעלה מסוגלים ללכת עדיין עם נעלי .

זה נראה.... פשוט על הפנים. :nixweiss:

שאני עושה , אני עם נעלי .

שאני לא...... לא כדאי לך להיקרות בדרכי שאני עם הקאטרפילר שלי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

normal_Nike-Air_Insurgent.jpg

נייק 6.0.....

יש לי אותם שנה בערך, עלו משהו כמו 500. נראות מצויין, לא התבלו בכלל, נוחות לאללה.

אוי בוי :kopfpatsch:

עכשיו דורכים על הסמל של הטמפלרים :lol:או להיות הכי מתאים עכשיו דורכים על הצלב

טוב לא משנה לדרוך על מגן דוד על הבוקר עושה לי טוב :xyxthumbs: :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CP3?

נעליים....

ק-ט-ל-נ-י-ו-ת!!!

הגיע הזמן להחליף את הT- 5 שלי :) (עלו לי 120$ FFS....)

אתה יודע איפה אני יכול למצוא אותם בארץ אבל?

ראיתי את שלך, גם יפות אבל בארץ יש איזה דגם של אדידס שלא כ"כ אהבתי ואלה של AND1 לרוב מעפנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All Star מצליחות כי הן יפות. :nixweiss:

מצטער להגיד את זה.... אבל אתם....חנונים.

מה זה משנה שבמחיר הזה אפשר לקנות נעלי יותר נוחות? נעלי זה פשוט מכוער.

כמו כן הם לא עולות 300-500. אפשר למצוא בכיף ב 150-200. חיקויים יש ב 100 אפילו (סקטור וכל מני שטויות).

CHYMES.... תעיף את ה"מזרחים". לא במקום. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא זוכר למה בידיוק ואף אחד לא יכול כי יש הרבה מיטוסים[איך לתוכנית הזאת]

אחד מהן שהשם ואנס זה הרס

אחד מהן זה שהמותג ואנס התחיל בגרמניה וכולם פאשישטים שם :-\ טוב :nixweiss:למי אכפת לדרוך על המגן דוד מהר

אחד מהן ש טוב תאמת זה לא ממש מיטוס אבל הסמל מגן דוד ממש נוח והוא גם נותן גריפ חזק זה מיטוסים של סקייטרים בעניין ואנס

ועוד אבל אלה הראשיים

הקטע של השם VANS הוא שאתה מקליד במקלדת V-ה' A-ש' N-מ' S-ד' --> יוצא השמד . בעיניי זה מיקרי ואני די בספק שהסמנכ"ל של החברה הנ"ל הוא נאצי.. אולי אני טועה אנלדע :smile1:

govner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איפה אני יכול למצוא אותם בארץ אבל?

ראיתי את שלך, גם יפות אבל בארץ יש איזה דגם של אדידס שלא כ"כ אהבתי ואלה של AND1 לרוב מעפנות

השיקו אותם בארה"ב רק לפני שבוע (במשחק מול פיניקס אני חושב.... ראיתי את זה בלייב, נעליים חלומית לגמרי)

נראה לי שיקח לא מעט זמן עד שהם יגיעו לארץ, וגם אז רק בחנויות הגדולות של נייקי או אולי אולי בדיוטי פרי.

האייר ג'ורדן החדשות (מספר 23 בסדרה... סוף סוף!) גם נעליים קטלניות, יצאו לפני חודש בארה"ב, עולות 220$ (-_-)

השבוע צריך להגיע הנעליים החדשות של לברון, גם נעלים יפות... הרבה יותר מהקודמות לפחות.

החדשות של מגריידי (6) לא כל-כך אהבתי.

ובאמת הAND1 משעממות כאלה...

אגב, הנעליים של פותח הת'ראד הם נעלי הליכה ולא נעלי ....

לי יש אדידס סופרסטאר חומות כבר שנה פלוס ואני מת עליהם.

הם לא נהרסות או מתלכלכות כל-כך מהר, וגם קל מאוד לנקות אותם.

הבחור עבד עליך :-\ נייק לא מוצאים שום LIMITED EDITON נייק עושים תצוגה גדולה כמה פעמים בשנה ואתה בחור מה אתה להזמין לפי ענות השנה ואין לך אפשרות בכלל לדבר איתם על זה השנעל תבוא ככה וככה

the avatar מסכים איתך.... אני מגיל 16 הולך אם טימברלנד 90% מהשכבה שלי מסתלבטים עליי שזה נעל של זקנים BUT FUCK IT

הם הולכים אם נעל שעולה הרבה ושווה כלום

טימברלנד זה אחת החברות היחידות שמחיר שלהם מצדיק את הנעל

אני גם רוצה לקנות טימברלנד, הקטע שבזמן האחרון אני רואה מלא ערבים הולכים איתם, קצת מוריד מהנעל =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All Star מצליחות כי הן יפות. :nixweiss:

מצטער להגיד את זה.... אבל אתם....חנונים.

מה זה משנה שבמחיר הזה אפשר לקנות נעלי יותר נוחות? נעלי זה פשוט מכוער.

כמו כן הם לא עולות 300-500. אפשר למצוא בכיף ב 150-200. חיקויים יש ב 100 אפילו (סקטור וכל מני שטויות).

CHYMES.... תעיף את ה"מזרחים". לא במקום. :nono:

לא. הנעליים מצליחות כי ישראלים זה עדר. קונים את הנעליים כי יש אותם לכולם, לא בגלל שהן יפות. בדיוק כמו קרוקס לפני שנה/שנתיים. בדיוק בגלל זה כמעט כולם בארץ מתלבשים אותו דבר, עושים את אותן תספורת, מתנהגים בדיוק באותה צורה. עדר. ככה זה במדינה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60538_CML.jpg

אלה שלי , מסתבר שהם עולות 70$ שזה כ280 שקל אבל אני די בטוח שהם עלו לי טיפה יותר מ300 אם אני לא טועה.

הבעיה אצלי היא שהרגל שלי כול כך רחבה שהיא מצליחה לעוות כול נעל ככה שהנעל עכשיו רחבה ונמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון: נעל של מזרחים/ערסים.

מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם נעלי All Star? הנעליים נראות כמו סמרטוט זול. יותר נורמלי מנעלי קרוקס, זה בטוח, אבל עדיין סמרטוט. רק בארץ כזה חרא תופס.

אה, אז עכשיו מקטלגים נעליים לפי עדות ? התגובה שלך מועמדת גבוהה לפרס התגובה הכי מפגרת בפוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...