הנעלים החדשות שלי :]] - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנעלים החדשות שלי :]]

approx

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע זה חתיכת דבר מכוער...

אבל באותו עניין - יש איזה מקום בארץ שמוכר נעליים "מיוחדות"? אני רוצה ת'נעליים החדשות של CP3 לא יודע אם אפשר להשיג בארץ :-\

:lol: :lol:

בנאדם, עזוב את הילד...

אפילו שאתה חושב שזה מכוער (גם אני חושב שזה לא מדהים, אבל אל תגיד מכוער ) זה דעתו, זה לא יפה להגיד :P

אחי, תתחדש.

אל תהרוס אותם מהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו.. אבל כל אחד והטעם שלו, תתחדש :xyxthumbs:

לי ממש לא אכפת מהנעליים שלי, ואני לא מבין למה לבזבז על זה יותר מ300 שקל, אבל איכשהו אני תמיד מוצא את עצמי עם נעליים של 600/700 שקל :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחדש

אני אישית אוהב ואנס לדרוך על דוסים ::) ;D :pissed:

אבל אני לא מבין מאז לפני שנה שנתיים אני זוכר היה לי פה שם משתמש אחר ומישהו שם את אחד מן המילה שלי פה :kopfpatsch: טוב עזבו אז בקיצר אז מלפני שנה בערך התחילו לשים פה נושאים לא קשורים בכלל למחשבים ??? למשל שרירים לכו לישראלבודי עניינים ממשלתיים לכו לכנסת ותעשו הפגנה ועוד כמה דברים אבל נעליים ??? אחד הדברים המוזרים ששמעתי הדבר הראשון על בנות :kopfpatsch::silly::s07::bash:

לא משהו.. אבל כל אחד והטעם שלו, תתחדש :xyxthumbs:

לי ממש לא אכפת מהנעליים שלי, ואני לא מבין למה לבזבז על זה יותר מ300 שקל, אבל איכשהו אני תמיד מוצא את עצמי עם נעליים של 600/700 שקל :screwy:

עושים לך חשבון ענק מה זה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר , זה off topic , מדברים פה על הכל ... הפורום לא צריך להיות רק על מחשבים אם יש אוף טופיק .

אני גם אוהב ואנס , מישהו יכול להסביר קצת על המגני דוד ? ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא זוכר למה בידיוק ואף אחד לא יכול כי יש הרבה מיטוסים[איך לתוכנית הזאת]

אחד מהן שהשם ואנס זה הרס

אחד מהן זה שהמותג ואנס התחיל בגרמניה וכולם פאשישטים שם :-\ טוב :nixweiss:למי אכפת לדרוך על המגן דוד מהר

אחד מהן ש טוב תאמת זה לא ממש מיטוס אבל הסמל מגן דוד ממש נוח והוא גם נותן גריפ חזק זה מיטוסים של סקייטרים בעניין ואנס

ועוד אבל אלה הראשיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אהבתי פעם ואנס עד שתעמתי מה BOUNCE של ADIDAS למרות שאני לא רגיל להוציא יותר מה 300 ש"ח על נעליים הן היו פשוט חלומיות ובזמנן קניתי אותן בה 850 ש"ח וכבר כה 7 חודשים שאני לא מוריד אותן מהרגליים והן כמו חדשות אף קרע או היתפרקות רק החלק השקוף האחורי של הנעל שרוט

מציא לכולם לנסות פשוט נעליים לא מהעולם הזה

נ.ב

ניסיתי BOUNCE לא מקוריות ואני רוצה להגיד שחוץ מהקפיצים אין בין המקוריות לחיכוי שום דבר דומה החיכוי מרגיש כמו סנדל אבן בהשוואה למקוריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 שקל על נעליים? בחיים לא הוצאתי כזה סכום על נעל.

תתחדש!

כן חכם מאוד להוציא קצת כסף על משהו שהולכים עליו כל היום ומייצב לנו את כל עמוד השדרה והברכיים

פשוט לא מבין אנשים כאלה!

יש לנו כאלה בחנות גם נחמדות

לא הטעם שלי אישית ילדודתי מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...