הנעלים החדשות שלי :]] - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנעלים החדשות שלי :]]

approx

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נעליים הכול טוב כול העניין של הכסף זה באמת בולשיט :kopfpatsch:

אבל רק בגלל המדינה והאנשים הנעליים ממש יקרות אני זוכר לפני שנה ואנס לא הגיעו ל350 שקל היום ראיתי לפני כמה ימים 650 :kopfpatsch: ונעלים נורמליות בלי שום ציור כמו שאני קניתי לפנ שנה ב250 שקל היום משהו הכי רגיל 350 :o :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מעריץ מושבע של אדידס לא כל כך אהבתי את הדגם, צורה יפה ובאה טוב על הרגל אבל מצועצע מדי בשבילי וצבעוני מדי. אני אוהב דברים יותר סולידיים שמשתלבים טוב עם כל בגד.

אלה מה שיש לי:

אלה הנעלי מועדונים שלי, לא איכפת לי ללכלך אותן כי הן די זולות (250-300), הן שטוחות ובאות יפה עם ברמודות בקיץ ומשתלבות לא רע עם ג'ינסים(שגם ככה מתרחבים אצלי כל הדיזלים אז לא רואים כל כך את הנעל),פעם שלישית שאני קונה את הנעל הזאת.

ADI_13058_F.jpeg

את הזוג הבא הבאתי מגרמניה, זה דגם שהצבע שלו לא הגיע לארץ אז אני מבסוט שאין אותו לעוד אנשים, לדעתי נעל מיוחדת מאוד, באה טוב מאוד על הרגל, גם היא שטוחה ומתאימה מאוד למכנסי ברמודה, החסרון הוא הצבע הבהיר מה שגורם להתלכלכות מהירה במיוחד, עלו לי כ 450 ש"ח.

81509_600.jpg

הזוג הזה הוא האהוב עליי והוא האחרון שגם קניתי, מתאים כמעט לכל בגד, באות פיקס על הרגל, סולידיות ויפות לדעתי. 400 ש"ח.

017942.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אולי זה יהיה הדיון הרשמי של "הנעלים החדשות שלי "

וקניתי אותם כי ממש אהבתי אותם ויש לי עוד זוג יותר ישן גם אדידס סופרסטאר לבנות אם פסים מיתחלפים אבל די בלויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הנעליים יפות. אני אוהב את הקשקושים האלה.

דווקא קניתי לא מזמן משהו שקצת מזכיר את זה. נעליים של VISION ב 70 שקל (!!!!) ביריד המותגים.

http://www.coreshop.cz/images/coreshop/boty_vision_woomba_black_woomba_z.JPG

עדיין לא יצא לי ללבוש אותם.

בזמן האחרון אני פשוט חורש על הדגם הזה של ריבוק:

http://rbk.imageg.net/graphics/product_images/p3338276nm.jpg

כמו אלה, רק בחום כהה ועם הסמל של ה NBA ולא של בייסבול.

סגרתי אותן בצורה של ה"מאגניבים". דהיינו במקום לשרוך עשיתי קשר בתוך הנעל כדי שהשרוכים ישארו קבועים ותקעתי אותם מתחת לרפידה.

ככה פשוט מכניסים את הרגל לנעל...וזהו.

הנעל פשוט סופר נוחה. תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? נעליים טובות יש רק ב-400 שקל?

יש לי ניו באלאנס שקניתי לפני 6 שנים ב-250 שקל וסבבה אגוזים.

לא הגיע הזמן לקנות נעליים?

חוץ מזה שכיום ניו באלנס טובות יעלו לך בסיבות ה300-400

נעל בת 6 שנים שעברה הליכות כבר אין לה סוליה או צורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...