הנעלים החדשות שלי :]] - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנעלים החדשות שלי :]]

approx

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק הבאתי את אלה:

heelys7222cyclone.jpg

להתגלגל בהן זה כיף ומהיר, אבל ללכת זה כבר סיפור אחר. להליכה יש לי אדידס שאני ממש אוהב וממש נוחות לי.

היה כאן גם חלק נאצה נגד אולסטאר, מה יש לכם נגד? כשזה עולה 150 שקל ומטה זה סבבה. יש את הדגמים עם הכבשה בפנים ואת האלה שעשויים מעור של אנקונה ומה לא, אלה היקרים. אבל ב150 שקל, למה לא? אני אוהב את זה. וד"א הן מתאימות לדעתי לרוב הבגדים.

איך לעזאזל אפשר להחליק עם גלגל אחד? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון: נעל של מזרחים/ערסים.

מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם נעלי All Star? הנעליים נראות כמו סמרטוט זול. יותר נורמלי מנעלי קרוקס, זה בטוח, אבל עדיין סמרטוט. רק בארץ כזה חרא תופס.

סלח לנו אדוני הסטייליסט, שכל המדינה הולכת עם נעלים מכוערות של מזרחים ורק כבודו הסטייליסט יודע להתלבש כראוי עם בגדים של אנשי עסקים אירופאים.

לפני חודש רציתי לקנות נעל כזאת אבל המוכר סירב למכור לי בטענה שזאת נעל לבעלי חזות מזרחית בלבד. קיללתי אותו כדי שיחשוב שאני ערס, אבל זה לא עבד עליו, כנראה שיש לו חושים חדים כמו שלך.

בקיצור, צא מהחור שאתה חי בו:

מצטער להגיד את זה.... אבל אתם....חנונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק הבאתי את אלה:

heelys7222cyclone.jpg

להתגלגל בהן זה כיף ומהיר, אבל ללכת זה כבר סיפור אחר. להליכה יש לי אדידס שאני ממש אוהב וממש נוחות לי.

היה כאן גם חלק נאצה נגד אולסטאר, מה יש לכם נגד? כשזה עולה 150 שקל ומטה זה סבבה. יש את הדגמים עם הכבשה בפנים ואת האלה שעשויים מעור של אנקונה ומה לא, אלה היקרים. אבל ב150 שקל, למה לא? אני אוהב את זה. וד"א הן מתאימות לדעתי לרוב הבגדים.

מצחיק ההצורה של נעל סקיט אבל אם גלגל רזרווה? :lol: מאן גלגלים בגודל הזה נעלמו מן העולם כבר ומקסימום גם אם זה מתאים זה בטח מפלסטיק או גומי

אוי אני חייב לחזור מצחיק לא צחקתי כחה מנעליים הרבה תחשבו על הסקייט עושים פליפ מעל 5 מדרגות ומהגלגל זה מעיף את הסקייט לאיזה זקנה בראש ועוד לנחות ולעוף עד אירופה :lol: :lol: :lol:

הלוואי שהייתי יכול לרכוש נעלי סקייט במידה 46... :'(

אממ נעלי סקייט במידה 46 יש בכללי נעלי סקייט אחרי כמה הליכות הם מתרחבות מאוד מנסיון של כול החברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי את שלי מזמן, שנתיים בערך, עכשיו כשהיה לי ת'כסף וזה היה הדבר היחיד שיכולתי לעשות בו, כי לאסוף זו לא אופציה אצלי, אז קניתי.

ד"א אחלה גלוב! ממש יפות! למרות שעל שחור ממש רואים אבק, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה חשבתי על שקניתי את ה ADIO שלי אבלל הם נהרסות בלי שתרצה פתאום בא לך לריב מכות אם איזה ילד מה תוריד תנעליים ותרביץ לו?, לא נכון אתה תבוא ותפוצצץ אותו ואז יהיה לך סימנים של הרגלים שלו על הנעל או דשא לעשות הפלות עם מישהו פשוט עושה תנעל ירוקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שבכל זאת לא הבין.

איך הגלגל כולכך יצוא מהסקייט אוי מהנעל זה מרוב המשקל הגלג צריך לחזור אחורה או שאם הוא כבר מחזיק אז אחרי כמה זמן הגלגל יתפרק ויכנס לתוך הרגל

אבל עד עכשיו יש לי התקפי צחוק כשאני נזכר במצב כזה שסייטר יקנה את הנעל הזה יקראו לו לסאשן ואז באמצע פליפ הילפליפ פופ שוביט טוב לא משנה בזמן איזה תרגיל מעל כמה מדרגות מהגלגל הסקייט יהפוך על זקנה והבן אדם יפול על הגלגל וינסע בלי לעצור עד לאירופה :lol: :lol: :lol::nixweiss:

אה גם לא חשבתי שהתראד כול הרבה יחזיק מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באותו עניין - יש איזה מקום בארץ שמוכר נעליים "מיוחדות"? אני רוצה ת'נעליים החדשות של CP3 לא יודע אם אפשר להשיג בארץ :-\

image.php?s=e52d9d0f4562f2fa813c0e82339e03d4&u=3186&dateline=1204145300

אלה הנעליים? אם כן, אז הן ממש יפות.

תגיד לי אם תמצא אותן בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אותם בארץ, סביר להניח שגם לא יהיה.

גם אם יהיה תצפו למחיר בומבסטי במיוחד.

ככה חשבתי על שקניתי את ה ADIO שלי אבלל הם נהרסות בלי שתרצה פתאום בא לך לריב מכות אם איזה ילד מה תוריד תנעליים ותרביץ לו?, לא נכון אתה תבוא ותפוצצץ אותו ואז יהיה לך סימנים של הרגלים שלו על הנעל או דשא לעשות הפלות עם מישהו פשוט עושה תנעל ירוקה!

באמת זה מה שאני חושב עליו כשאני קונה נעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...