הרגשתי נכון לפרסם בפורום הזה את מה שאני חושב - לא תמיד הטוב מנצח. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגשתי נכון לפרסם בפורום הזה את מה שאני חושב - לא תמיד הטוב מנצח.

morel ezra

Recommended Posts

המטרות שלהם?

להחליש את הציונים ולהשמיד אותם, לשלוט בארץ , ועוד ועוד ועוד...

באמצעות המלחמה הם ראו מה הכוח האמיתי שלנו וכמה רחוק אנחנו מוכנים ללכת, אני מבטיח לך שבזמן שאנחנו פה מתעסקים עם כל העבירות של צמרת הממשלה הם רק מתחמשים ומשננים את נקודות הטורפה שלנו.

אז אפשר להגיד שהם השיגו את המטרות שלהם, והמלחמה הזאת עשתה לראשי החיזבאללה בעיקר טוב.

המלחמה ההיא עשתה לראשי החיזבאללה בעיקר רע. הרבה מאוד רע.

אל תאמין לכל לוחמה פסיכולוגית שהם יודעים להפעיל עליך. תבדוק ותקרא קצת (או שתדבר עם מי שיודע דברים), טוב המלחמה בהחלט לא עשתה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זה כמו שילד קטן בכיתה א' יבוא ויכניס למישו מכיתה י"ב סטירה...

אני יודע שאני לפחות לא יחזיר לילד הקטן פיצוץ לפנים אלא אתעלם או משו כזה 1.בגלל שאני לא חושב שזה בסדר 2.כי ההורים שלו יבואו עליי חחח

לילד הקטן זה אולי יראה כ"ניצחון"

עכשיו לדימויים

ילד קטן-עזה

ילד גדול-ישראל

סטירה-קסאם

פיצוץ לפנים-נפלם

סיבה 1-הומניטריות

סיבה2-האו"ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אז אל תשכח שהסטירות הבלתי פוסקות האלו של הילד בכיתה א' הורגים לבחור מיב' המון חצ'קונים.

אם ילד בכיתה א' היה מביא לי 50 סטירות ביום הייתי שולח אותו לקיבינימט.

המלחמה ההיא עשתה לראשי החיזבאללה בעיקר רע. הרבה מאוד רע.

אל תאמין לכל לוחמה פסיכולוגית שהם יודעים להפעיל עליך. תבדוק ותקרא קצת (או שתדבר עם מי שיודע דברים), טוב המלחמה בהחלט לא עשתה להם.

למי אתה קורה "מישהו שיודע דברים"?

שמע, זאת עובדה, אנחנו רק ראינו שאנחנו לא מוכנים, ובינתיים ככל הידוע לי (האזרח הקטן) אנחנו לא עושים כלום.

בינתיים החיזבאללה מקבל נשקים וכספים מאירן ומתחמש ללא הרף.

אז אתה יכול להגיד שהצבא שלנו לא מפרסם כל מה שהוא עושה, אבל הגיע הזמן שיפרסם את הדברים הנכונים, במקום להרשות לתקשורת לפרסם איפה נפל כל טיל באיזו שעה וכמה הוא הרג, ואיפה צהל הולכים להיות מחר, שיפרסם דברים שירגיעו את תושבי מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרילה לא מנצחים עם ולא משנה כמה חזק הוא. מה שצבא כן יכל לעשות במקרים כאלו הוא להשיג הפוגות ע"י הפעלת לחץ מאסיבי על הארגונים

ועל האוכלוסיה האזרחית (במסגרת החוק הבינלאומי) כך שהוא ידחק את ראשי הארגונים להפסקת האש.

בגרילה נלחמים באמצעים אחרים וכמובן מודיעין חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אלו הם ברברים ופרימיטיבים ממדרגה ראשונה, חיות אדם, רובם הגיעו למצב שאינם יודעים כלל למה הם שונאים אותנו, למה הם רוצים במוות שלי ושלך.

אם אתה אומר כאלה דברים.. חבל על הויכוח.

רק שתדע לך שהערבים לא פחות אינטלגנטים ממך, ממני ומרוב האנשים, וחלקם אפילו יותר, כמובן בהכללה (ואם אתה ממש רוצה להתעמק, תסתכל על ההיסטוריה של המוסלמים). יותר מזה - אתה יודע למשל, שאחת מהסיבות שהדרישות ללימודי הרפואה גבוהות כל כך זה בגלל שיש הרבה מאוד ערבים שרוצים להתקבל, וחלקם הגדול מצליח גם ככה?

בכל מקרה, עוד משהו "בעייתי" בתחזית שלך - לרוב ערביי טוב יותר תחת שלטון ישראלי דמוקרטי מאשר שלטון מוסלמי דתי/חילוני (סוריה) דיקטטורי כלשהו. תמיד יש את המיעוט הקיצוני שנגד, אבל גם אצלנו יש מיעוטים קיצוניים ימניים/שמאלנים.

אז בבקשה, די עם השטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים נחשבים ללא חכמים, אני מניח מהסיבה שהם לא זוכים לחינוך מספק (אני מדבר על הערבים בארץ)

אני לא בא להתווכח איזה גזע יותר חכם... כי זה טיפשי, אבל:

(ואם אתה ממש רוצה להתעמק, תסתכל על ההיסטוריה של המוסלמים)

תן לי דבר אחד טוב שיצא במשך ההסטוריה מהגזע המוסלמי, כל פעם אני שומע אנשים שואלים את השאלה הזאת ולאף אחד אין תשובה.. אז אולי תאיר את עיני? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים נחשבים ללא חכמים, אני מניח מהסיבה שהם לא זוכים לחינוך מספק (אני מדבר על הערבים בארץ)

אני לא בא להתווכח איזה גזע יותר חכם... כי זה טיפשי, אבל:תן לי דבר אחד טוב שיצא במשך ההסטוריה מהגזע המוסלמי, כל פעם אני שומע אנשים שואלים את השאלה הזאת ולאף אחד אין תשובה.. אז אולי תאיר את עיני? ::)

הם הראשונים שידוע שהשתמשו במתמטיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא, זה דווקא יותר היוונים.

אבל למשל כל הנושא של אסטרונומיה המצאה של המוסלמים, אם אני זוכר נכון. בכל מקרה, חפש על זה בגוגל, מחר אני אוכל לכתוב לך קצת יותר מידע בנושא אם ממש תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק מתמטיקה- אבל קרוב. מדובר על אלגברה, שהם אכן היו הראשונים לנסח את עקרונותיה ולבסס אותה.

לגבי אסטרונומיה, גם זה התחיל אצל היוונים. זו כנראה הסיבה שלפלנטות היום קוראים "נפטון" ו "יופיטר" ולא משהו כמו "שי'ח חליל אל נג'יב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר, את כל השיטות של ניווט אסטרונומי (עפ"י מיקומי כוכבים וכאלה דברים) זה בתקופת האימפריה המוסלמית... אבל זה לא עקרוני, זה ממש דקויות, מה שעקרוני זה שלקרוא לכולם בורים, חיות וכו' זה פסול, שגוי וגזעני ביותר. זה מיעוט, וכאלה יש גם אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיסטוריה במקומה מונחת, אבל דת שמנסה להשיג את תשומת לב העולם על ידי הרג אזרחים חפים מפשע זאת מבחינתך לא דת של ברברים וחיות פרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא ההכללה. לכל דת יש קיצונים ומתונים.

אני גר ברמת ישי, 2 דקות ממנשיית זבדה (כפר של בדואים ומוסלמים)

אנחנו לקוחות קבועים במאפיה של הכפר, מכירים את העובדים של כל חנות בשרשרת "איזור התעשיה" שם (חנויות/מוסכים), אנשים נחמדים וחביבים.

ואני חייב להגיד לך, אין שום קשר בין הדת לבין זה שמה שאתה רואה בעזה וכו' אלו פראי אדם. הדת היא אמצעי שארגונים קיצוניים השתמשו בו להצדיק את הפעולות שלהם, היא לא הגורם.

לכן, למרות שיש גרעין של אמת במה שאתה אומר, הניסוח שגוי. תחליף את המילה "דת" במילה "ארגון", ואתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר כאלה דברים.. חבל על הויכוח.

רק שתדע לך שהערבים לא פחות אינטלגנטים ממך, ממני ומרוב האנשים, וחלקם אפילו יותר, כמובן בהכללה (ואם אתה ממש רוצה להתעמק, תסתכל על ההיסטוריה של המוסלמים). יותר מזה - אתה יודע למשל, שאחת מהסיבות שהדרישות ללימודי הרפואה גבוהות כל כך זה בגלל שיש הרבה מאוד ערבים שרוצים להתקבל, וחלקם הגדול מצליח גם ככה?

בכל מקרה, עוד משהו "בעייתי" בתחזית שלך - לרוב ערביי טוב יותר תחת שלטון ישראלי דמוקרטי מאשר שלטון מוסלמי דתי/חילוני (סוריה) דיקטטורי כלשהו. תמיד יש את המיעוט הקיצוני שנגד, אבל גם אצלנו יש מיעוטים קיצוניים ימניים/שמאלנים.

אז בבקשה, די עם השטויות.

אני יודע יותר ממה שאתה חושב, אין לי טיפת שנאה למוסלמים, יש לי שנאה לערביי שונאי בלבד, יש לי חברים ערבים שמסכימים איתי שצריך לתת כדור בראש לכל אחד ואחד מהחיות האלה בעזה על מה אתה מדבר, לא קטנה הקבוצה הערבית שמתנגדת לקיומם.

עכשיו בעניין הרפואה, זה יותר להפוך את העם הערבי ל"גאוני מטמטיקה" זה כמו שאומרים על עירקאים (ישראלים) שהם תותחים במטמיטקה או שפולנים תלמידים טובים יותר ממרוקאים, הכל חרטא, זה הכל חינוך מהבית.

וזה נכון לכל בני האדם באשר הם, ככה שזה מיותר להפוך קבוצה מסוימת כמו העם הערבי ל"גאונים במטמיטקה".

או ברפואה כמו שאמרו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא ההכללה. לכל דת יש קיצונים ומתונים.

אני גר ברמת ישי, 2 דקות ממנשיית זבדה (כפר של בדואים ומוסלמים)

אנחנו לקוחות קבועים במאפיה של הכפר, מכירים את העובדים של כל חנות בשרשרת "איזור התעשיה" שם (חנויות/מוסכים), אנשים נחמדים וחביבים.

ואני חייב להגיד לך, אין שום קשר בין הדת לבין זה שמה שאתה רואה בעזה וכו' אלו פראי אדם. הדת היא אמצעי שארגונים קיצוניים השתמשו בו להצדיק את הפעולות שלהם, היא לא הגורם.

לכן, למרות שיש גרעין של אמת במה שאתה אומר, הניסוח שגוי. תחליף את המילה "דת" במילה "ארגון", ואתה צודק.

ככה זה היה גם בקלקיליה עד שערפאת הגיע... ואני מניח שבעוד כמה זמן המצב הזה הולך להשתנות גם בכפר שילדך...

אז צריך לשים לזה סוף לפני שהמחלה הזאת תתפשט לכל מקום אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...