G5 vs. Mx518 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

G5 vs. Mx518

dani2k

מה עדיף לקנות ?  

2325 הצבעות

1. 1. מה עדיף לקנות ?

Recommended Posts

גם לי הייתה את אותה התלבטות לפני מספר שבועות ובסוף הלכתי על ה g5 , למה ? ככה , לא מדובר פה בהוצאה כספית גדולה , אם לא טוב לי אקנה משהו אחר , , בקיצור אם תקנה את הg5 לא תתאכזב זה בטוח , בקשר לנוחות לי הוא נורא נוח , בקשר לנסות את עכבר בחנויות נשמע לי ממש מצחיק מעולם לא ראיתי בחנויות את העכברים מחוץ לקופסא בתצוגה אם כן אשמח לדעת איפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את אותה התלבטות לפני מספר שבועות ובסוף הלכתי על ה g5 , למה ? ככה , לא מדובר פה בהוצאה כספית גדולה , אם לא טוב לי אקנה משהו אחר , , בקיצור אם תקנה את הg5 לא תתאכזב זה בטוח , בקשר לנוחות לי הוא נורא נוח , בקשר לנסות את עכבר בחנויות נשמע לי ממש מצחיק מעולם לא ראיתי בחנויות את העכברים מחוץ לקופסא בתצוגה אם כן אשמח לדעת איפה .

בטח שזה הוצאה כספית גדולה לעומת עכבר סטנדרטי שעולה 50 שקל

אני לא אוהב את הגישה שלך - עם גישה כמו שלך צריך לקנות את 2 העכברים ולהחליף עוד שנה לעכבר אחר :nono:

אני רוצה משהו טוב שיעבוד לי טוב לאורך זמן (ואני לא זורק את העכבר על הריצפה אחרי שהורגים אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה הוצאה כספית גדולה לעומת עכבר סטנדרטי שעולה 50 שקל

אני לא אוהב את הגישה שלך - עם גישה כמו שלך צריך לקנות את 2 העכברים ולהחליף עוד שנה לעכבר אחר :nono:

אני רוצה משהו טוב שיעבוד לי טוב לאורך זמן (ואני לא זורק את העכבר על הריצפה אחרי שהורגים אותי)

קודם כל זה לא הגישה שלי אני לא אמרתי לך שתקנה 2 עכברים אתה פשוט לא הבנתה נכון הכוונה שלי הייתה ש g5 לא עכבר גרוע ההפך הוא עכבר מצויין אבל הוא לא מתאים לכל אחד אם תקנה אותו לא תעשה קניה גרועה , שנית תקרא קצת מאמרים עליו תעשה שיעורי בית ותחליט בסה"כ זה עניין של טעם אוהב לא אוהב את זה תחליט אחרי שתנסה , שיהיה בהצלחה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שה-G5 הוא לא עכבר גרוע כשלעצמו אבל למה לעשות קנייה כזאת כשבמחיר נמוך יותר אתה משיג מוצר יותר טוב? מעצם העובדה הזאת לקיחת G5 על פני MX518 היא קנייה גרועה, חד וחלק.

אין שום בעיות בעכבר הזה עם משתמשים בו נכון. זאת אומרת עם משטח של עכבר ולא על לוח עץ

בחיים לא פגשתי מישהו שיש לו את העכבר ויש לו את הבעיות האלה.

שתתחיל לשחק משחקי FPS ברשת תחזור ותדבר איתי. אולי לשימוש משרדי הבעיות האלה נסבלות ולא מורגשות אבל זה בשום פנים ואופן לא הופך אותם ל"לא קיימות", כן במשטחים מסויימים זה מורגש בתדירות נמוכה יותר אבל בשורה התחתונה ה-G5 וכל עכבר לייזר עד היום ( חוץ מ- Ikari ) מאופיין באותם בעיות בידיוק כמו של ה-G5 והבעיה העיקרית היא שהוא לא מגיב טוב כמו עכברים אופטיים ומתי שאתה מזיז אותו קצת מהר מידי הוא מאבד את הכיוון ומדלג על פיקסלים, וזאת חתיכת בעיה בשביל , במיוחד בעלי רגישות נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שה-G5 הוא לא עכבר גרוע כשלעצמו אבל למה לעשות קנייה כזאת כשבמחיר נמוך יותר אתה משיג מוצר יותר טוב? מעצם העובדה הזאת לקיחת G5 על פני MX518 היא קנייה גרועה, חד וחלק.

שתתחיל לשחק משחקי FPS ברשת תחזור ותדבר איתי. אולי לשימוש משרדי הבעיות האלה נסבלות ולא מורגשות אבל זה בשום פנים ואופן לא הופך אותם ל"לא קיימות", כן במשטחים מסויימים זה מורגש בתדירות נמוכה יותר אבל בשורה התחתונה ה-G5 וכל עכבר לייזר עד היום ( חוץ מ- Ikari ) מאופיין באותם בעיות בידיוק כמו של ה-G5 והבעיה העיקרית היא שהוא לא מגיב טוב כמו עכברים אופטיים ומתי שאתה מזיז אותו קצת מהר מידי הוא מאבד את הכיוון ומדלג על פיקסלים, וזאת חתיכת בעיה בשביל , במיוחד בעלי רגישות נמוכה.

לפני שקניתי את העכבר עשיתי סקר כמובן ובדקתי בפורום הזה (אפשר להגיד שרוב ההחלטות שלי נעשו כאן ) אבל בנושא של g5 היה לי ספק, איך יכול להיות שעכבר ששווק הרבה אחרי mx518 הוא פחות טוב ? , מדלג על פיסיקלים ? נגיד , אולי אין לי טביעת עין סופר אנושית אבל במשחקי fps הרגשתי שאני מדייק יותר לא הרגשתי קפיצות מיוחדות של פיסיקלים (יותר נכון אין לי מושג על מה אתם מדברים פה ) , אני שומע על זה הרבה כאן אבל מעולם לא ראיתי הוכחה על כך ... אולי מישהו יש מקור באינטרנט שמראה בוידאו איך זה באמת קורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית את שני העכברים

הG5 מרגיש הרבה יותר נוח בצורה משמעותית

הבעיה היחידה שלי איתו היא שהוא טיפה יותר גבוה מה519 אבל אם אין לך יד קטנה זה לא יפריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית את שני העכברים

הG5 מרגיש הרבה יותר נוח בצורה משמעותית

הבעיה היחידה שלי איתו היא שהוא טיפה יותר גבוה מה519 אבל אם אין לך יד קטנה זה לא יפריע

ומי משניהם יותר טוב לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך ה-G5 יכול להיות נוח בצורה משמעותית כאשר הוא מעוצב בידיוק אותו דבר - 1ל1 כמו ה-MX518.

ההבדל היחידי בין שני העכברים האלה הוא החיישן ועוד כמה גימיקים מטופשים ומיותרים שיש ל-G5 ואין ל-MX518, כמו כן ה-G5 מצופה במין חומר מונע הזעה שאמור לשפר את האחיזה בעכבר בזמן משחק אבל ממה שהבנתי מרב האנשים שזה יותר מציק מאשר עוזר והרבה מעדיפים את הציפוי של ה-MX518.

בקיצור חדל בולשיט -

ה-MX518 טוב יותר מה-G5 בכל אספקט, אל תגרמו לאנשים לקנות G5 רק על מנת לשכנע את עצמכם שלא עשיתם טעות כשקניתם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG5 יותר גדול ורחב פיסית

לאנשים עם יד גדולה (כמו לי) הוא יותר נוח

העיצוב הבסיסי הוא אותו הדבר אבל הגודל שונה

היה לי G5 היה לי 518 היה לי ms 1.1a ועכשיו אני על deathadder והG5 היה הכי נוח

הdeathadder קצת מעצבן בעובדה שאין איפה לשים את הזרת בלי ליצור חיכוך עם הפד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך ה-G5 יכול להיות נוח בצורה משמעותית כאשר הוא מעוצב בידיוק אותו דבר - 1ל1 כמו ה-MX518.

ההבדל היחידי בין שני העכברים האלה הוא החיישן ועוד כמה גימיקים מטופשים ומיותרים שיש ל-G5 ואין ל-MX518, כמו כן ה-G5 מצופה במין חומר מונע הזעה שאמור לשפר את האחיזה בעכבר בזמן משחק אבל ממה שהבנתי מרב האנשים שזה יותר מציק מאשר עוזר והרבה מעדיפים את הציפוי של ה-MX518.

בקיצור חדל בולשיט -

ה-MX518 טוב יותר מה-G5 בכל אספקט, אל תגרמו לאנשים לקנות G5 רק על מנת לשכנע את עצמכם שלא עשיתם טעות כשקניתם אותו.

"חדל בולשיט "

מי יותר טוב , מי יותר גדול , מי יותר מהיר זה לא מעניין בסה"כ מדובר פה בעכבר ומעכבר הזה אתם עשיתם פיל .

g5 הוא טוב , הכי מעניין מה הדעה שלך ולא הדעה של ה"רוב" , אם היה מעניין אותי דעה של הרוב הייתי הולך לעבוד בתור סוקר , אבל אני לא רוצה לעבוד בתור סוקר אז קניתי את g5 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...