Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול סיימתי אותו...באמת משחק יפה...השלב האחרון דיי קשה עם הבוס שלי שהוא נילחם בי עם 10 כמוהו...אבל אחרי שממתי 20 פעם הצלחתי להרוג אותו חחחח... :silly: ;D

דווקא החלק הזה די קל...

אבל החלק לפניו שאתה צריך להגיע אל האחרון שצריך להרוג ויש מאות חיילים בדרך שאתה צריך להרוג את כולם, זה ממש קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחצים E.

אחרי שאתה תתקרב אליהם אתה תראה שליד הE כתוב "LISTEN"

מה זה ליד ה E כתוב LISTEN , אז איך אני מקשיב , בהתחלה הצלחתי כי היה רשום מה צריך לעשות, אני לוחץ E מתקרב הם נצבעים בלבן ואז מה עלי לעשות שיתחילו לדבר . האם אחרי ה E ללכת לקראתם כאשר ה E לחוץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא החלק הזה די קל...

אבל החלק לפניו שאתה צריך להגיע אל האחרון שצריך להרוג ויש מאות חיילים בדרך שאתה צריך להרוג את כולם, זה ממש קשה...

כן זה גם היה קשה הצלבנים האלה חזקיםם...אבל בסוף עברתי את זה אחרי שממתי 20 פעם חח...זרקתי סכינים על כולם וככה עברתי חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח להקשיב עדיין אולי יש תקלה , אני מנסה הכל , אי אפשר ללכת כאשר לוחצים E , והם לא מדברים אני ממש תקוע עם זה

תיתרחק לא קרוב ולא רחוק כך שהם לא יראו אותך ולץ E או ששב על הספסל...(זה או E או ש F תיבדוק...גם צריך ליהות כתוב לך מה לעשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב שהמשחק הזה מנצל חומרה כמו ה*** שלי?

כי קניתי מחשב חדש, GTX260 Q9450 משחקים אחרונים עובדים סבבה חוץ מAC

האמת שהוא גם עובד סבבה אבל ברגע שיש כמות רבה של אנשים על המסך (20 ומעלה) מתחילים קירטועים, מזה לדעתכם?.

זיכרון זה בטוח לא, זה לא כי ניסיתי לשים את הישנים ועבד אותו דבר.

יש מצב שזה או פשוט משחק דפוק? (מעודכן לפאץ' 1.2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב שהמשחק הזה מנצל חומרה כמו ה*** שלי?

כי קניתי מחשב חדש, GTX260 Q9450 משחקים אחרונים עובדים סבבה חוץ מAC

האמת שהוא גם עובד סבבה אבל ברגע שיש כמות רבה של אנשים על המסך (20 ומעלה) מתחילים קירטועים, מזה לדעתכם?.

זיכרון זה בטוח לא, זה לא כי ניסיתי לשים את הישנים ועבד אותו דבר.

יש מצב שזה או פשוט משחק דפוק? (מעודכן לפאץ' 1.2)

באמת משחק שדפוק מבחינת התאימות לחומרה (כמו קרייסיס)

בכל מקרה לשאלה - תנסה להוריד טיפה בהגדרות את האיכות ותבדוק אם זה קורה גם אז.

קצת מוזר... אצל חבר שלי יש מחשב הרבה יותר עלוב משלך וזה פועל אצלו חלק שהכל(חוץ מהרזולוציה שהיא אחד לפני ההכי גבוהה) כל HIGH!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לאחר שאתה עולה דרגה או מקבל חדש וכו', בתוך העיר, אתה אמור לרדת למן מעגל של אימון, שם אתה לומד טכניקות ולומד איך להגן על עצמך ואיך להשתמש בנשק/ סקיל החדש.

אתה אמור להשתמש בכפתור ההגנה, כאשר אתה מזהה מישוה מאחורייך או לפנייך שעודמ לעשות מכה, תנסה להסתובב אליו, או אם הוא מולך, פשוט לפניי שאתה מזהה מכה שעומדת לנחות עלייך, תלחץ על להגן, כי אין טעם להרביץ סתם ללא כל מחשבה וללא כל הגנה וטריקים. זה די פשוט, אם תקשיב ותעשה את מעגל האימונים בעיר , אתה תראה שזה ממש קל וחזור על עצמו עד שזה הופך למעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה.....

כשאתם נלחמים נגד הרבה פשוט תהיו במצב הגנתי.

ואם משהו תוקף מאחורה אז פשוט תלחצו על החץ אחורה ואז הוא יגן, וכמובן מיד אחרי זה תתקפו.... בגלל הקטע הזה של התקיפה מיד אחרי ההגנה זה קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...