Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי,

התחלתי היום לשחק במשחק, אני יודע שההצתה מאוחרת אבל מוטב מאוחר מלעולם לא.... ;)

בכל מקרה יש לי גיימפאד DUAL ACTION של לוג'יטק, הבעיה היא שההוראות שאני מקבל בטוטרייל

וגם אחריו במהלך המשחק לא תואמים למקשים, לדוג' אני מקבל הוראה להקיש מקש 7 בשביל לעשות משהו

וזה בכלל מקש 8, מה אפשר לעשות ? קשה ללמוד איך לשחק ככה, מצד שני עם המקלדת לשחק זה לא נוח.

מה אני עושה חברים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יש לו כבר שלט של לוג'יטק

לי יש שלט וגם אצלי ההגדרות לא היו מתאימות לגמרי , הX והB היו הפוכים, והUP DOWN CAMERA לא הייתה מוגדרת (ימינה ושמלאה זה עם הטריגרס) זה לא משהו שהפריע כי תוך כמה שניות סידרתי את זה.. מה שמציק שרטט של השלט בכלל לא פועל, האפשרות נעולה במשחק :pissed: חוץ מזה הכל פועל חלק ..

שאלה לבעלי השלט 360 : איך אצלכם מוגדרת המצלמה ? (כל כיוון)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שבו אני עוזב את העיר עם סוס , עולה לתצפית ונוחת למטה על הקש, מסביב יש חיילים , יש לי מקום חדש לגשת אליו שאני יוצא מאיזור זה רושם לי 27 מטר ומחזיר אותי חזרה , לאן הולכים מיפה בצד השני יש עיר עם חיילים שונים לובשים מדים בצבע כסף שמישום מה לא מחבבים אותי וישר רודפים אחרי , חציתי עם הסוס את העיר הזאת ושוב הגעתי לעיר , ושוב אותו סיפור שאני נכנס זה מסמן לי לצאת ולהפך . מקווה שהבנתם . תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח לבצע חקירה, יש ספסל אני יושב מביט עליהם (לוחץ E ) ורואה אותם קרוב אך לא שומע כלום מתקרב אליהם לוחץ E לא קורה כלום אני בבלוק 4 ולא הצלחתי לבצע חקירה אחת , יש פתרון חוץ ממבט עליהם צריך ללחוץ על עוד משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...