Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

סיימתי שלשום את המשחק, וטיהרתי את כל הערים ואת האזורים שבכל הערים מכל הדברים הגלויים שאפשר לעשות (יענו, לא הרגתי את כל הטמפלרים ולא מצאתי את כל הדגלים, אבל הצלתי את כל האזרחים וראיתי את כל ה-View poits).

למתקשים בכייסות:

1. לעשות את זה באזורים לא צפופים באנשים, כי הם מפריעים.

2. לעשות את זה ללא נוכחות קבצנים, כי הם מאוד מאוד מציקים.

3. את היד (=SHIFT) יש לפשוט ממרחק מסוים, ככה שהיא תהיה בטווח המקסימלי שלה כשתגעו בזה שאתם רוצים לכייס ממנו.

4. ברגע שביצעתם את זממכם, תלחצו על F ולכו בכיוון ההפוך, בכדי למנוע גילוי.

9 מתוך 10 נסיונות כייסות מצליחים לי.

הכי הרבה אנשים שהצלחתי להוריד במכות זה 3 + זה שרציתי להוציא ממנו מידע.

אני ממש אהבתי את המשחק. ולא יודע מה איתכם, אבל אני הצלחתי לעשות 7 מתוך 10 ההתנקשויות בשושו, ומבלי שיגלו אותי עד לשיסוף גרונו של המועד למות. זה היה הכי חזק בהתנקשות של מאג'ד א-דין, שם הצלחתי לרדת מהגג לבמה, להתחזות ל-Scholar, ולחסל אותו מבלי שיפריעו לי בדרך. התנקשות שושו כזאת היא לא דבר אפשרי אצל Garnier de nalous, כי המשוגעים חושפים אותי בשניה. אולי האפשר להתנפל עליו מהנברשות למעלה, אבל לא ניסיתי.

אני תיכף אזכר בעוד דברים שרציתי להגיד פה :smile1:

שמע 7 מ10 זה ממש יפה,כל הכבוד.

זה בעצם אומר כל התנקשות שאפשר לעשות בשקט עשית בשקט.בגלל שעם רוברט ועם מועלים זה קרב פנים אל פנים,וזאת שאתה הזכרת אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר.

מצד שני,זה התנקשות שושו שאפשרית רק במשחק הזה,כי כל הקטע של ההתחזות לScholar לדגומה אצל מאג'ד א-דין זה כזה מעאפן ולא אמין,כי גם אם אתה Scholar מה יש לך להסתובב שם על הבמה לבד מאחוריי הגב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון... הקטע זה למצוא גישה שממנה אין שומרים ואין קבצנים ואין משוגעים. כעיקרון Garnier de naplous הוא ההתנקשות הראשונה שלך בעכו, ההוא שעושה ניסויים בבני אדם וחושב שהוא מציל אותם. נגיד בהתנקשות של ההוא שנראה מאוד מאוד דומה למשרתים שלו, זה ששורף ספרים בדמשק, אז הקטע זה לא לבוא אליו מהשומרים, אלא לטפס על קירות, ולהגיע מאחורה.

אותו דבר בהתנקשות של William בעכו, שם באתי לו מאחורה אחרי שכל החיילים שלו עזבו, לתקוף אותו מולם יהיה טיפשי. חוץ מזה, אחרי שהרגתי אותו, הרגתי עוד שני שומרים שהפריעו בדרך ופשוט טיפסתי על קירות הטירה שלו, איפה שיש פחות שומרים וקל יותר לברוח

הדוגמה האחרונה היא ההתנקשות גם בעכו, של הפרנואיד ההוא שאת שמו אני לא זוכר על הסירה. כעיקרון, הגעתי לסירה שלו, נתלתי עליה ככה שלא ניתן יהיה לראות אפילו את הידיים שלי, וחיכיתי בסבלנות עד שהוא עשה את המסלול שלו כמה פעמים (הגעתי לסירה מהים, לא מהמזח, ככה לא הייתה לו התרעה על כך שאני עומד לבוא), למדתי אותו בעל פה, ואז ברגע שהוא ירה את החיצים שלו באוויר והסתובב, עליתי מהר על הסירה, רצתי אליו ודקרתי אותו מאחורה עם הסכין הסודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להביא לי בבקשה את השמירה של הפעם השנייה שצריך להיכנס לירושלים? אני מתכוון למשימה שהזקן הזה (הסוג של מנהיג של הassassins ששחכתי את שמו) נותן לך, וזה ללכת לדבר עם המנהיגים של כל עיר (אחרי שהוא נותן לך את המשימה הזו אתה מקבל את תוספת סכינים לזריקה, ועכשיו במקום 5 יש לך 10). אני עשיתי את המשימות בacre וdamascus ונשאר לי את ירושלים.. אז אם מישהו יכול להעלות לי את השמירה אני אשמח =] אה ואני לא מתכוון לשמירה של אחרי שעברתם את ירושלים! אני מתכוון לפני כן... פשוט נמחקה לי השמירה =\

חפרתי ובטח זה לא מובן אבל עכשיו קמתי ואין לי כוח לבדוק את מה שרשמתי xD

עריכה: עוד מישו שם לב שאין לאלטאיר קמיצה?? XDD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לפי המפרט שלי שבצד. ממש בתחילת המשק במנהרה אני מקבל בין 70 ל68 ול58 ברוב זה נמצא על 69 67 משהו כזה FPS. אבל שאני מגיע לעיר ויש הרבה הרבה אנשים זה יורד ל30 25 ושיש קצת אנשים זה על 35 40 .35 לרוב . זה בסדר?

רזולציה 1024 1280 על פול גרפיקה .

אם אני שם על 1200 1600 אז לגבי הAA הוא נשאר על 1 איאפשר לעלות יותר ככה היה לי גם עם הX1950 PRO .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rooni נראה לי שיש לך בעיה ...

אני על 2900XT עם הכל על הכי גבוה (כולל multis ) ואף פעם לא ירד לי מתחת ל 40

ואני על רזולוציה של 1680*1050

אוי אף פעם לא ירד לך מתחת ל40? אני מקבל ב3DMark06 8500

Sm2 : 3760

Sm3: 4585

Cpu :1659

נראה לי המעבד עושה צוואר בקבוק . אין אני חיבב לעשות למעבד. קראתי את הכתבה לגבי האוברקלוק למעבד אבל עדיין אני לא יודע איך לעשות בביוס אצלי נראה שונה ממה שהיה בכתבה איזה באסה. אם אני לא יעשה אז לא שווה שקניתי את הכרטיס מסך הזה.

אם מישהו יכול לעזור לי לעלות באיזה 500 את המעבד שישלח לי פרטי. [אם אני הייתי יודע אז הייתי עוזר לאחד שקצת מתקשה חיחי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כדי שיוכל להשתמש בסכין הקטנה...(הכוונה לזאת שמתנקשים איתה..) ואני חושב שקראתי שהם היו חייבים לעשות את זה כדי להתקבל למסדר (המשחק מבוסס בעיקרון על מסדר אמיתי ה"אששנים" או משהו כזה שהיו לוקחים חשיש לפני כל משימה.. לא בדיוק בטוח תבדוק בעוד מקורות אם זה מעניין אותך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אף פעם לא ירד לך מתחת ל40? אני מקבל ב3DMark06 8500

Sm2 : 3760

Sm3: 4585

Cpu :1659

נראה לי המעבד עושה צוואר בקבוק . אין אני חיבב לעשות למעבד. קראתי את הכתבה לגבי האוברקלוק למעבד אבל עדיין אני לא יודע איך לעשות בביוס אצלי נראה שונה ממה שהיה בכתבה איזה באסה. אם אני לא יעשה אז לא שווה שקניתי את הכרטיס מסך הזה.

אם מישהו יכול לעזור לי לעלות באיזה 500 את המעבד שישלח לי פרטי. [אם אני הייתי יודע אז הייתי עוזר לאחד שקצת מתקשה חיחי]

אם תשקיע בזה , כלומר , לך לפורום OC ותחפור שם ואם לא מצאת את כל התשובות תחפור לכל האנשים , אתה תצליח ללמוד איך לעשות OC די מהר

ציון המעבד שלך אכן נמוך מאוד , זו כנראה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשקיע בזה , כלומר , לך לפורום OC ותחפור שם ואם לא מצאת את כל התשובות תחפור לכל האנשים , אתה תצליח ללמוד איך לעשות OC די מהר

ציון המעבד שלך אכן נמוך מאוד , זו כנראה הבעיה

המעבד קיבל ציון בדיוק מה שהוא היה צריך. אבל הכרטיס מסך ממש לא קיבל הרבה וזה בגלל המעבד נכון?

אני צריך לקבל בSm3 איזה 5500 ובSm2 איזה 4900 .

אם עשיתי והכל היה טוב ואחרי כמה זמן פירמטתי את המחשב אז צריך שוב לעשות מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SagroN

אוקיי , שמע : אתה צריך לעלות למגדלי תצפית (מסומנים כנשרים) ואז תוכל לפתוח עוד חלקים מהעיר

אתה צריך לעלות על הנשר הקרוב כדי לראות איפה המיקום של הassassins bueru ואז ללכת לשם (הכניסה למקום היא דרך הגגות)

אתה מדבר עם האיש ב"סוכנות" ואז אתה הולך לתצפיות כדי למצוא משימות , לאחר שעשית 2 משימות (נקראות investigations )לפחות (אתה יכול לעשות את כל ה6) אתה צריך לחזור לסוכנות ואז משם לצאת למשימת החיסול .

תודה רבה :).

עכשיו עשיתי שני משימות, סיימתי את המשימה שהורגים את המלך.

עכשיו אני צריך לעשות עוד 4 משימות? ואחרי זה מה עושים?

ושאלה אחרונה, יש לי עוד הרבה לסיים את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להביא לי בבקשה את השמירה של הפעם השנייה שצריך להיכנס לירושלים? אני מתכוון למשימה שהזקן הזה (הסוג של מנהיג של הassassins ששחכתי את שמו) נותן לך, וזה ללכת לדבר עם המנהיגים של כל עיר (אחרי שהוא נותן לך את המשימה הזו אתה מקבל את תוספת סכינים לזריקה, ועכשיו במקום 5 יש לך 10). אני עשיתי את המשימות בacre וdamascus ונשאר לי את ירושלים.. אז אם מישהו יכול להעלות לי את השמירה אני אשמח =] אה ואני לא מתכוון לשמירה של אחרי שעברתם את ירושלים! אני מתכוון לפני כן... פשוט נמחקה לי השמירה =\

חפרתי ובטח זה לא מובן אבל עכשיו קמתי ואין לי כוח לבדוק את מה שרשמתי xD

אנשים עזרה! אין לי כוח להתחיל את כל המשחק מהתחלה! הגעתי כבר לפעם השנייה שצריך ללכת לירושלים, אחרי שסיימתי את acre וdamascus (והרגתי את הסגן של המלך, או זה שאחראי על החיילים.. לא הבנתי בדיוק מהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...