Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

וואלה לא קרס לי אפילו פעם אחת אבל מצד שני קיין אנד לינץ' דד מן לא מחזיק לי יותר משתי דקות ואז קורס כנראה שזה פשוט קריזות של משחקים אני עדיין מנסה למצוא פיתרון לבעיה הזאת כי אני מת לשחק בו. באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול התקנתי ועכשיו התחלתי לשחק קצת... לא מי יודע מה.

ממש לא מלהיב כמו שאמרו לי.

נכון לעכשיו הוא הולך לשבת בצד (והרבה זמן) עד שיבוא לי חשק להתעסק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחשבתי כבר שאני היחיד שקורס לו ושאני צריך לבקש עותק חדש מבאג...

אל תהיה כמו האידיוטים האלה שאני נאלץ להתמודד איתם על בסיס יומיומי. קריסות לא קשורות לדיסק בשום אופן. בעיות התקנה כן, אבל קריסות? הבעיה אצלך במחשב. תעדכן , תוריד עדכון, תתקשר לתמיכה. אל תטריד את המוכרנים בבאג שעובדים בשביל שכר מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק לפני כשבועיים, הנה כמה נקודות *ספוילרים*:

1) מישהו הבין מה המשמעות בקטע שלוסי חושפת מול דזמונד אצבע חסרה?

הרי אצל דזמונד האצבע החסרה היא במקום של הלהב הנסתר, האם זה מרמז שהיא הייתה מתנקשת בעצמה?

2) בסוף המשחק, ראיתם במעבדה את ההודעות המוצפנות בעזרת ה-Eagle Vision? (האוסף של כל האותיות).

יש 2 הודעות כאלה על הרצפה, המסר שלהן ובכלל הסיום של המשחק לא מותירות ספק לגבי משחק המשך.

3) יש הודעה מוצפנת נוספת במחשב של הדוקטור, באימייל האחרון שנשלח.

4) מה אומר "עולם הבא" שרשום בקיר חדרו של דזמונד? ביחד עם הציור שם זה נראה כאילו יש קשר לשטן :P

האם זו בעצם עוד רמיזה לסדר העולם החדש שהחברה מנסה ליצור בעזרת ה-Animus?

5) יש שמועות שמשחק המשך ייצא במהלך 2009. למישהו יש מידע?

6) למרות חוסר הגיוון במשחק, העלילה פשוט מעולה. אחד המשחקים הטובים ששיחקתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק לפני כשבועיים, הנה כמה נקודות *ספוילרים*:

1) מישהו הבין מה המשמעות בקטע שלוסי חושפת מול דזמונד אצבע חסרה?

הרי אצל דזמונד האצבע החסרה היא במקום של הלהב הנסתר, האם זה מרמז שהיא הייתה מתנקשת בעצמה?

2) בסוף המשחק, ראיתם במעבדה את ההודעות המוצפנות בעזרת ה-Eagle Vision? (האוסף של כל האותיות).

יש 2 הודעות כאלה על הרצפה, המסר שלהן ובכלל הסיום של המשחק לא מותירות ספק לגבי משחק המשך.

3) יש הודעה מוצפנת נוספת במחשב של הדוקטור, באימייל האחרון שנשלח.

4) מה אומר "עולם הבא" שרשום בקיר חדרו של דזמונד? ביחד עם הציור שם זה נראה כאילו יש קשר לשטן :P

האם זו בעצם עוד רמיזה לסדר העולם החדש שהחברה מנסה ליצור בעזרת ה-Animus?

5) יש שמועות שמשחק המשך ייצא במהלך 2009. למישהו יש מידע?

6) למרות חוסר הגיוון במשחק, העלילה פשוט מעולה. אחד המשחקים הטובים ששיחקתי בהם.

והנה התשובות:

1. לוסי היא אכן "מתנקשת", אם היית מסתכל עלייה בEAGLE VISION היית רואה שהיא "כחולה" - בעלת-ברית.

2. ההודעות מרמזות שכנראה יהיה משחק המשך שיקרה ביפן הפיאודלית, כנראה באיזו יונאגוני.

4. הטמפלרים מנסים לשלוט על העולם לא עם האנימוס אלא עם ה"כדורים" שאל-מועלים החזיק, ככל הנראה מדובר בטכנולוגיה חייזרית, הדיבור על "עולם הבא" מתקשר לרעיונות דומים גם באמונות אחרות כפי שניתן ללמוד מהציורים, ללא קשר ל"שטן".

אההה, וסתם לידע כללי, האנימוס לא קשור ליצירת סדר חדש אלא כדרך להוציא מאנשים את המידע על מיקומם של הכדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז אתה כן טועה :)

לאחר סיום המשחק, אם חוזרים לאנימוס לא ניתן להיכנס למשחק עצמו, אלא רק לבחון את הזכרונות שפתחת כולל סיפור הרקע של כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...