Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק סופסוף(אני חושב).

סיימתי את ירושלים פעם שלישית, אחרי קרב מטיש שהיה די לשווא.

עכשיו אמרו לי שנשאר לי לעשות פגישה סודית וזהו סיימתי את המשחק.

אבל פירמטתי את המחשב ושחכתי לשמור את השמירות :kopfpatsch:

אז אם זה אכן הסוף, תוכלו לספר לי מה דובר שם בפגישה ה"סודית" הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גמרת בכלל

נשאר לך לנסוע להרסוף ולהילחם בכל הטמפלרים ורובר

ואז ללכת לal mualem ולעשות איתו משהו . . .

לא בסדר בסוף סיימתי, אבל עכשיו נתקעתי בחדר לבד, הדוקטור והאישה הלכו ואין לי מה לעשות.. חיפשתי בכל מקום אפשרי לנסות לעשות משהו ואין.

וזה אחרי שהייתי אצל "המורה" והרגתי אותו וגם את רובר וכל מה שצריך..מה נשאר לי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' תכתוב ספוילרים בצהוב

ב' תפעיל eagle vision ותסתכל על החדר שלך ועל הרצפה בחדר של האנימוס

ג' לך ליד המחשב של הבחורה ותתחיל לקרוא אימיילים מהמחשב שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' תכתוב ספוילרים בצהוב

ב' תפעיל eagle vision ותסתכל על החדר שלך ועל הרצפה בחדר של האנימוס

ג' לך ליד המחשב של הבחורה ותתחיל לקרוא אימיילים מהמחשב שלה

סבבה, תודה :).[br]פורסם בתאריך: 14.05.2008 בשעה 17:43:24

סבבה תודה רבה, סיימתי את המשחק :).

אשמח רק אם תסביר לי את הקטע האחרון במשחק, הבנתי רק חלקים, חסרים לי כמה דברים אז אשמח אם תספר לי בפירוט.

החל מהקטע שהרגתי את רובין, ואחרי זה לא ממש הבנתי מה קרה, ולמה אל מועלים בגד ומאיפה הכוח הזה בכלל.. אשמח אם תסביר לי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה ה"כדור" הוא ממקור חוץ-ארצי, הרעיון הוא שהטמפלרים רוצים להשתמש בו כדי להשתלט על העולם אמנם כדי למנוע מלחמות, אבל המתנקשים (ASSASSINS) רוצים שבני-האדם יגיעו להבנה הזאת לבד.

אל-מועלים בגד בטמפלרים כי הוא רצה לשלוט לבד, יש הרבה יותר מ"כדור" אחד כזה והטמפלרים כבר מצאו אחד שגרם בעצם לאסון שמתייחסים אליו במיילים ונהרס, הם מנסים למצוא אחד חדש כדי לשים אותו על הלווין ובעזרתו לשלוט בעולם (כמו שציינתי).

יש התייחסות ל"ישו" כאל חייזר ככל הנראה ועוד כל מיני דברים כאלה.

ככל הנראה המשחק הבא יקרה ביפן ויסביר הרבה יותר...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה ה"כדור" הוא ממקור חוץ-ארצי, הרעיון הוא שהטמפלרים רוצים להשתמש בו כדי להשתלט על העולם אמנם כדי למנוע מלחמות, אבל המתנקשים (ASSASSINS) רוצים שבני-האדם יגיעו להבנה הזאת לבד.

אל-מועלים בגד בטמפלרים כי הוא רצה לשלוט לבד, יש הרבה יותר מ"כדור" אחד כזה והטמפלרים כבר מצאו אחד שגרם בעצם לאסון שמתייחסים אליו במיילים ונהרס, הם מנסים למצוא אחד חדש כדי לשים אותו על הלווין ובעזרתו לשלוט בעולם (כמו שציינתי).

יש התייחסות ל"ישו" כאל חייזר ככל הנראה ועוד כל מיני דברים כאלה.

ככל הנראה המשחק הבא יקרה ביפן ויסביר הרבה יותר...

:xyxthumbs:

סבבה, תודה רבה.

אז רגע מה שרובין אמר לי, שאל מועלים הוא בעצם טמפלר, אז זה נכון? כי אני זוכר שאני אמרתי שאל מועלים לא טמפלר, ואז לפני שרובין מת, אז הוא אמר לי שהוא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק, משחק מצויין בנוי יפה מהנה מאוד. פועל הכל על הכי גבוהה ואין לי מחשב מפלצתי 8600 ו 6320

קצר חוזר על עצמו זה נכון. קל מאוד גם זה נכון וקצר מאוד גם זה נכון אבל סך הכל עדיין נורא נהניתי במיוחד מהעלילה שזה הכי חשוב לי במשחק.

רק משהו אחד שעיצבן אותי שהסוף לא ברור.

אפשר לקרוא אימיילים מהמחשב של הבחור אפשר להיכנס לחדר בצד שמאל אבל אי אפשר לגשת בו למחשב ואי אפשר לגשת למחשב של הבחור. ואי אפשר לחזור לתוך המשחק ולהמשיך בתור האססין. אני מבין שהם השאירו את זה פתוח בשביל שיהיה ברור שיש המשך אבל למה להשאיר אותנו מחפשים כמו מפגרים אם יש עוד משהו לעשות?.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...