Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה הכל על הכי גבוהה כאילו צללים פרטים וכל האופציות של המשחק על הכי גבוהה, רק פילטרים לא הצלחתי למצוא איפה מעלים ובמילא הכרטיס שלי גרוע בזה. :lol:

מישהו מצא עוד משהו לעשות אחרי שנגמר המשחק? כשגיליתי שאפשר להיכנס לחדר השני כבר נגנבתי חשבתי אולי יש עוד משהו חח אבל התברר שאין שם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שמת את כל ההגדרות על שיא אז גם את הAA הפעלת. ההגדרה הזאת נמצאת בצד ימין ליד הרזולציה. אבל אין מצב שזז חלק . עם הX1950 PRO צריך לבטל את הצלליות. והכל על שיא אבל עדיין לא חלק רצח יש לפעמיים ירידות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שמת את כל ההגדרות על שיא אז גם את הAA הפעלת. ההגדרה הזאת נמצאת בצד ימין ליד הרזולציה. אבל אין מצב שזז חלק . עם הX1950 PRO צריך לבטל את הצלליות. והכל על שיא אבל עדיין לא חלק רצח יש לפעמיים ירידות .

אצלי (כרטיס מסך קצת יותר חזק) המשחק רץ חלק על הגדרות הכי גבוהות.... אז גם על הX1950 זה אמור לרוץ סבבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי X1950 PRO . המשחק רץ סבבה אבל אין מצב עם צלליות וAA ביחד. הכל הפעלתי על שיא חוץ מצלליות. המשחק זז אחלה אבל אחרי כמה שלבים כבר מחקתי אני לא אוהב את המשחק. אז בשלב אחד אולי ירושלים שאתה קופץ מבית לבית שם יש קרטועים קצת. בקיצר המשחק הזה פורט גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה עבד חלק כל הזמן חוץ מבקרב הסופי על ההר כשהיו מלא מלא אויבים סביבי אז זה קירטע קצת. אולי בגלל שה8600 זה גרסא של 512 מגה?

לא. הכרטיס X1950 PRO חזק ממש משלך. תראה כל אחד רואה אחרת. יש כאלה שטיפה לא זז אז בשבילם איאפשר לשחק .ויש כאלה שלא איכפת להם ומרגישים שזה אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי X1950 PRO . המשחק רץ סבבה אבל אין מצב עם צלליות וAA ביחד. הכל הפעלתי על שיא חוץ מצלליות. המשחק זז אחלה אבל אחרי כמה שלבים כבר מחקתי אני לא אוהב את המשחק. אז בשלב אחד אולי ירושלים שאתה קופץ מבית לבית שם יש קרטועים קצת. בקיצר המשחק הזה פורט גם ככה.

לא יודע מה איתך... על הכרטיס שלי (X1950XT עם קצת OC) המשחק רץ מצויין, עם צל ועם AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האחרון של NVIDIA

אולי אני צריך דרייבר ישן יותר? קרה פעם שמשחק היה יציב רק עם גרסה מסויימת של דרייבר אבל לא מצאתי שום דבר בפורומים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...