Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי הדגלים \ טמפלרים,

כשלוחצים Esc, בתפריט מופיעה אופציה של "זכרונות נוספים",

ושם כתוב כמה אספתי מכל דבר. האם זה פותח לי משהו חדש כשאוספים את הכל?

כבר השלמתי 2 דברים שם (כל התצפיות ב kingdom והדגלים ב masyaf ) וזה לא נתן לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי המשחק הבא יהיה ביפן הפיאודלית, כנראה באיזור שנקרא יונגוני - YONAGUNI

קצת קריאה עליו בוויקיפדיה מעלה רעיונות מגניבים למשחק הבא!

יש לי הרגשה שהשני יהיה מעולה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב עזרה, נמאס לי כבר חח כבר 3 פעמים שביקשתי לא קיבלתי תשובה.

אני לא יודע למה יש לי מערכת גבוהה מהרבה משל הדרישות המינימליות, אך למרות הכל המשחק זז לאט רצח גם בפרטים הכי נמוכים, שאר המשחקים זזים סבבה.

קרייסיס, טורוק, frontlines, סי אנד סי 3, כל מה שניסיתי עובד בסדר חוץ מ AC אני לא יודע מה זה יכול להיות, ניסיתי לעדכן , לשפר את הקירור, לעדכן Nat frimework...

משום מה למרות הכל, גם בפרטים נמוכים המשחק זז חרא בדיוק כמו בפרטים הגבוהים ביותר, (טוב אולי קצת פחות) אבל עדיין, זה לא אמור להיות ככה ובזה אני בטוח...

אשמח לקבל עזרה, מידע, קישורים.

הכל יתקבל בברכה,

בתודה מראש.

---------

צריך עוד דעות בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב עזרה, נמאס לי כבר חח כבר 3 פעמים שביקשתי לא קיבלתי תשובה.

אני לא יודע למה יש לי מערכת גבוהה מהרבה משל הדרישות המינימליות, אך למרות הכל המשחק זז לאט רצח גם בפרטים הכי נמוכים, שאר המשחקים זזים סבבה.

קרייסיס, טורוק, frontlines, סי אנד סי 3, כל מה שניסיתי עובד בסדר חוץ מ AC אני לא יודע מה זה יכול להיות, ניסיתי לעדכן , לשפר את הקירור, לעדכן Nat frimework...

משום מה למרות הכל, גם בפרטים נמוכים המשחק זז חרא בדיוק כמו בפרטים הגבוהים ביותר, (טוב אולי קצת פחות) אבל עדיין, זה לא אמור להיות ככה ובזה אני בטוח...

אשמח לקבל עזרה, מידע, קישורים.

הכל יתקבל בברכה,

בתודה מראש.

המשחק הוא פורט . גם ב60 FPS יש מין קפצות כאלה לא חלקות . אבל מחשב כמו שלך המשחק שחיק אין בעיה יותר מידי קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא פורט . גם ב60 FPS יש מין קפצות כאלה לא חלקות . אבל מחשב כמו שלך המשחק שחיק אין בעיה יותר מידי קשה.

אחי חבל שאין לי דרך להראות לך את זה, משהו שם דפוק, המשחק זז ממש לאט גם בפרטים הכי נמוכים.

כנראה אצטרך לחכות לפאץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי חבל שאין לי דרך להראות לך את זה, משהו שם דפוק, המשחק זז ממש לאט גם בפרטים הכי נמוכים.

לא נסיתי את המשחק על DX9, אבל יש לנו מפרטים דומים ואצלי על DX10 עובד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דרייבר מותקן אצלך?

לא משנה התבלבלתי בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם... קניתי את המשחק לפני איזה כמה ימים... אני בMEMORY BLOCK 4...

כמה דברים:

1. זה רק אני או שלוקח פחות משעה וחצי משחק להגיע לMEMORY BLOCK 4? כי גם הצלתי הרבה אזרחים וכאלה... אבל באמת שלקח כלום זמן

2. זה רק אני, או שהמשחק ממש קל?

3. השאלה הזאת היא די מוזרה... אבל אני בטוח שעוד אנשים רוצים לדעת את התשובה...

מישהו יכול לתת תדריך לאיך מגיעים לכותל המערבי? כי כבר עליתי על כיפת הזהב (שאגב נראית מדהים מקרוב על ההגדרות הכי גבוהות) אבל אין לי ממש כוח להתחיל לחפש את הכותל ואני לא ממש מתמצא במפה של ירושלים העתיקה xD

אז אם למישהו יש כוח להכין מפה או משהו בסגנון שיבהיר כמו שצריך איך מגיעים לכותל זה יהיה נחמד...

ואם מישהו כבר ביקר שם (דרך המשחק xD) יהיה נחמד מצידו להגיד אם זה באמת מיוחד או שזה סתם חארטה...

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...