Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

הוא קצת קצר לדעתי.. אבל מהנה מאוד..

סיימתי את המשחק קצת אחרי DeadMan... עכשיו אני חוזר אל הממורי בלוקים הקודמים כדי להשלים משימות...

הטיפוס הכי כיף... :xyxthumbs:

ותודה למי שעזר לי והביא טיפים ...

חבל רק שלא יכולתי להנות מהגרפיקה המרשימה.. הצל טחן לי את הFPS, שיחקתי הכל על הכי גבוהה חוץ מהצל שהיה על 1 (ורזולוציה קצת נמוכה..)

עם צל על 3 הרצתי את המשחק על איזה 15 FPS... למרות שזה עבד די חלק, במקומות עמוסים קצת קרטע...

הצל עושה את המשחק לממש יפה!

המשחק קצר רק אם אתה לא עושה משימות משנה ואתה רץ ישר להרוג את מי שמבקשים ממך אם אתה עושה את כול המשימות זה מוסיף עוד כמה שעות טובות(במיוחד כשאתה מגן על אזרח וקופצים עלך כמה גדודים של חיילים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא קצת קצר לדעתי.. אבל מהנה מאוד..

סיימתי את המשחק קצת אחרי DeadMan... עכשיו אני חוזר אל הממורי בלוקים הקודמים כדי להשלים משימות...

הטיפוס הכי כיף... :xyxthumbs:

ותודה למי שעזר לי והביא טיפים ...

חבל רק שלא יכולתי להנות מהגרפיקה המרשימה.. הצל טחן לי את הFPS, שיחקתי הכל על הכי גבוהה חוץ מהצל שהיה על 1 (ורזולוציה קצת נמוכה..)

עם צל על 3 הרצתי את המשחק על איזה 15 FPS... למרות שזה עבד די חלק, במקומות עמוסים קצת קרטע...

הצל עושה את המשחק לממש יפה!

אתה רוצה לומר שעם הכרטיס 8500 GT שמת צלילית על 1? ואתה משחק סבבה? אתה צריך לפי דעתי לבטל כמה דברים כדי שיזוז חלקלק . עם X1950 PRO אפשר לשחק סבבה על שיא הגדרות אבל צלליות מבוטל לגמרי. רזולציה 1024 1280 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי תמיד על הכי גבוהה...

ברוב המקומות קצת קרטע, אבל כשטיפסתי על בניין גבוהה, עבד דווקא טוב..

אבל כשיש רוב הזמן קרטועים לא ממש אפשרי לשחק.. שיחקתי רוב הזמן על 3 בהכל וצל על 1.

לקראת הסוף של המשחק הורדתי MULTISAPLAING, שאין לי מושג מה הוא עושה, ל-1 כדי לקבל עוד שיפור בFPS..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשיש רוב הזמן קרטועים לא ממש אפשרי לשחק.. שיחקתי רוב הזמן על 3 בהכל וצל על 1.

לקראת הסוף של המשחק הורדתי MULTISAPLAING, שאין לי מושג מה הוא עושה, ל-1 כדי לקבל עוד שיפור בFPS..

אתה אומר שלרוב שיחקת על שיא גרפיקה ורק הצללית על 1. על איזה רזולציה? כי אין מצב אחי לשחק עם הכרטיס הזה על הגדרות כאלה. כנראה אתה לא יודע מה זה משחק חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי רוב הזמן על 3 בהכל וצל על 1.

תראה בעצמך מה כתבת אחי ששיחקת לרוב על גרפיקה מלאה חוץ מצלליות על 1. אבל זה בדיוק הגדרות שאני שיחקתי עם הX1950 PRO והמשחק זז נחמד ויש לפעמיים קצת קרטוע ועוד אני מדבר שהצלליות לא על 1 אלה מבוטלות לחלוטין. הכרטיס שלך מגיע לרמה של הX1950 PRO ? אממ ממש לא.

אני לא מנסה לומר שאתה משקר אבל זה לא נראה הגיוני זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. מצטער על האי הבנה..

שיחקתי על הכי גבוהה, אבל לא להרבה זמן, אבל שיחקתי.. זה מה שניסיתי להגיד.. שאיכשהו הצלחתי להריץ אותו די נורמלי על הכי גבוהה.

בסדר. כנראה איך שזה זז לך זה מספק אותך. אבל לא היה לך כאבי ראש? חח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלליות זה הכי כבד שיש . אתה יכול לבטל את כל הפילטרים בדרייבר ורק במשחק להפעיל. א. זה נותן AA יותר חלק [לא בכל משחק אבל יש ויש .במשחק הזה זה כן]. ב. המשחק יזוז יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקראת הסוף של המשחק הורדתי MULTISAMPLAING, שאין לי מושג מה הוא עושה, ל-1 כדי לקבל עוד שיפור בFPS..

MULTISAMPLAING זה בעצם AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*תתחשב באחרים - תערוך את התמונות שלך לרוחב 800*

*נערך ע"י אחראי הפורום*

תמונות אומרות הכל :\.

אשמח לעזרה, נתקעתי שם כבר שעתיים ומעלה -_-' מצאתי מלא דגלים על הנשר(VIEW POINT).

אבל לא הבנתי את המשימה שרשום, אני צריך למצוא שני תחקורים כדי להיזכר בזכרון של הרוצח :\.

לא הבנתי את זה, חרשתי את כל העיר 20 פעם. וכפי שאמרתי מצאתי מלא דגלים כאלה, שזה שמר לי.. ראיתי כמה שומרים על הגגות.. הרגתי אותם..

הלכתי עם האנשים האלה שבתמונה הראשונה.. יצאתי מהעיר והמשכתי.. לא עזר..

גם מלא פעמים ראיתי ששומרים נתפסים על אזרחים תמימים "LEAVE ME" וכו'.. אז הרגתי את השומרים ושיחררתי איזה 20 אזרחים ככה :\.

בקיצור אני חייב עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SagroN

אוקיי , שמע : אתה צריך לעלות למגדלי תצפית (מסומנים כנשרים) ואז תוכל לפתוח עוד חלקים מהעיר

אתה צריך לעלות על הנשר הקרוב כדי לראות איפה המיקום של הassassins bueru ואז ללכת לשם (הכניסה למקום היא דרך הגגות)

אתה מדבר עם האיש ב"סוכנות" ואז אתה הולך לתצפיות כדי למצוא משימות , לאחר שעשית 2 משימות (נקראות investigations )לפחות (אתה יכול לעשות את כל ה6) אתה צריך לחזור לסוכנות ואז משם לצאת למשימת החיסול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי שלשום את המשחק, וטיהרתי את כל הערים ואת האזורים שבכל הערים מכל הדברים הגלויים שאפשר לעשות (יענו, לא הרגתי את כל הטמפלרים ולא מצאתי את כל הדגלים, אבל הצלתי את כל האזרחים וראיתי את כל ה-View poits).

למתקשים בכייסות:

1. לעשות את זה באזורים לא צפופים באנשים, כי הם מפריעים.

2. לעשות את זה ללא נוכחות קבצנים, כי הם מאוד מאוד מציקים.

3. את היד (=SHIFT) יש לפשוט ממרחק מסוים, ככה שהיא תהיה בטווח המקסימלי שלה כשתגעו בזה שאתם רוצים לכייס ממנו.

4. ברגע שביצעתם את זממכם, תלחצו על F ולכו בכיוון ההפוך, בכדי למנוע גילוי.

9 מתוך 10 נסיונות כייסות מצליחים לי.

הכי הרבה אנשים שהצלחתי להוריד במכות זה 3 + זה שרציתי להוציא ממנו מידע.

אני ממש אהבתי את המשחק. ולא יודע מה איתכם, אבל אני הצלחתי לעשות 7 מתוך 10 ההתנקשויות בשושו, ומבלי שיגלו אותי עד לשיסוף גרונו של המועד למות. זה היה הכי חזק בהתנקשות של מאג'ד א-דין, שם הצלחתי לרדת מהגג לבמה, להתחזות ל-Scholar, ולחסל אותו מבלי שיפריעו לי בדרך. התנקשות שושו כזאת היא לא דבר אפשרי אצל Garnier de nalous, כי המשוגעים חושפים אותי בשניה. אולי האפשר להתנפל עליו מהנברשות למעלה, אבל לא ניסיתי.

אני תיכף אזכר בעוד דברים שרציתי להגיד פה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...